Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Tak nastawiony na atak byłeś, że dostałeś kolona za jakiś dziwny murek :) I fakt, skupiamy się na obronie, okupacji u was :)
XA2A8gM.png
Prawda tak mnie poniosło offem ze wstawiłem kolona i cały deff z tego miasta wysłałem na okupację ,murek mi pomagał bo aktywnej osobie on nie przeszkadza jeżeli wie jak się bronić w tym wypadku jednak popełniłem błąd do którego się przyznaję ,zostawiłem puste miasto przed bonusem za co zostałem skarcony .
Każdy wie ze w ewencie poza bonusem nie opłaca sie wstawiać kolona ,więc po co mamy wam coś udowadniać i pakować full deffa żeby potem komuś frajdę z rozbijania zrobić tak jak wy nam dzisiaj :)
 
Prawda tak mnie poniosło offem ze wstawiłem kolona i cały deff z tego miasta wysłałem na okupację ,murek mi pomagał bo aktywnej osobie on nie przeszkadza jeżeli wie jak się bronić w tym wypadku jednak popełniłem błąd do którego się przyznaję ,zostawiłem puste miasto przed bonusem za co zostałem skarcony .
Każdy wie ze w ewencie poza bonusem nie opłaca sie wstawiać kolona ,więc po co mamy wam coś udowadniać i pakować full deffa żeby potem komuś frajdę z rozbijania zrobić tak jak wy nam dzisiaj :)

chyba każdy choć raz w życiu tak zrobił
 

DeletedUser32386

Guest
Naleśnik czy ja wiem czy tam współprace macie xD Zrobiliście to co na nysie, wybraliście sojusz z największymi szansami na wygraną żeby zgarnąć mieczyki, tam byli to nieustraszeni luzacy tu kronika. Wszelkie poruszanie tematów że musicie na koalicje walczyć posiadając taką zbieraninę ekip jest nie na miejscu. A co do pewności o wygraną to sądzę że dominacje nie wygrywa lepszy sojusz tylko sojusz z większą liczbą miast. Nie trzeba być dobrym graczem żeby zrobić dużo wioch.

No ja pamiętam tę pewność siebie autobotów że wygrają cuda. Owszem wygrali a nagrodą szczególnie dla tych kluczowych graczy była szarość. I to był najlepszy moment tego świata. Rada dla Siepaczy jest taka że nie bądźcie tacy pewni że tu też wygracie. To że narazie zaznaczę jesteście nr 1 to nie oznacza że wygracie ten świat xD
 
Do góry