Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser34448

Guest
Dlatego szanuje średniowiecze. Jeden jezyk, jedna waluta jedna religia. To byla dopiero Unia a nie jakies ...
 
Dlatego szanuje średniowiecze. Jeden jezyk, jedna waluta jedna religia. To byla dopiero Unia a nie jakies ...
Starożytność ciekawsza moim zdaniem ale każdy ma inny gust :d
id, eadem, idem - szła Żydówka z Żydem
hic, hec, hoc - Żyd Żydówkę w bok

Tak się kiedyś ludzie uczyli łaciny. Trudna nie jest; powiedziałbym że wręcz prosta i logiczna.
No ja musze powiedzieć, że na 1 roku nic nie rozumiałem przez te zdalne u Pani doktor co mnie uczyła a teraz mam z Panem co mam z nim średniowiecze i o wiele więcej rozumiem bo umie wytłumaczyć Haha Ale trzeba serio przysiąść trzeba nad deklinacjami. Rozumiem, że też się jej uczyłeś?
 
Starożytność ciekawsza moim zdaniem ale każdy ma inny gust :d

No ja musze powiedzieć, że na 1 roku nic nie rozumiałem przez te zdalne u Pani doktor co mnie uczyła a teraz mam z Panem co mam z nim średniowiecze i o wiele więcej rozumiem bo umie wytłumaczyć Haha Ale trzeba serio przysiąść trzeba nad deklinacjami. Rozumiem, że też się jej uczyłeś?
Tak, ale w liceum na jakimś poziomie. Na studiach tylko sentencje były.
 

DeletedUser31082

Guest
Skonczyly sie mityki kronice, bronic przed dobra akcja sie nie potrafia. Czarne chmury zbieraja sie nad wygranymi tego swiata xD
 
Do góry