Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Co do pokonania faceta w walce :)) nie jest to mozliwe. Nie wyobrazam sobie nawet takiej sytuacji :) moze jak by mnie karolina kowalkiewicz zaskoczyla i jakas kontuzja by mI sie trafila :) nie no prosze Cie :D
nie no serio nie wiem jakie ty masz tam wyobrażenie kobiety xdxd nie bede Ci tłumaczyć tego bo to nie ma sensu. jakby kobiety były takie słabe jak myślisz to nie szły by do wojska xdxd
ciekawe kto by Ci prał skarpety jakbyś nie miał żony xdxd pewnie nie umiałbyś nawet pralki nastawić xdxd bo to przecież nie robota dla facetów xdxdxd no i w sumie tyle mam do powiedzenia na ten temat więcej dyskutować nie będę bo jak widać nie da sie zmienić czyjegoś toku myślenia xdxdxd
 

DeletedUser31082

Guest
Nie. Dajcie juz spokoj. Zaraz pojawia sie emotki z piorunamu! Kazdy jwst w czyms innym leoszy i stworzony do innych rzeczy. A czy to akceptuje czy nie to juz indywidualna sprawa.
Skoro kazdy jest w czyms inny lepszy np. ja lepiej zarządzam a Ty kopiesz rowy a jakas dziewczyna jest dobrym lekarzem to po co sortujesz według płci skoro to zalezy glownie od danej osoby i jej nauki, szkolenia i doswiadczenia?

Zrozum czlowieku, ze jeden facet cos zrobi lepiej od kobiety a inna kobieta zrobi to samo lepiej od innego faceta.

Swiat sie nie konczy na kopaniu rowów, czy ciezkiej pracy fizycznej gdzie trzeba duzej sily i wiekszosc kobiet nie jest predysponowana a za to facetow wiecej.

Natomiast jezeli chodzi o zajmowanie sie domem to jakby facet musial czy chcial to zrobi to tez dobrze i wcale nie sa do tego niezbedne kobiety tak jak do innych prac nie sa niezbedni faceci.


To jakby dzielic facetów na skrajnie prawicowych i tych z centrum i tez wyjdzie, ze ci z centrum sa duzo inteligentniejsi (srednia) i zaradni a ci ze skrajnej prawicy bardziej sie nadaja do kopania rowów. Tez dzielisz tak facetow?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser34448

Guest
Cieszę się że sprawia ci przyjemność zrobienie z siebie kretyna na forum i być z tego szczęśliwym :)
Nie którym naprawdę nie wiele do szczęścia trzeba :p
Nie masz sobie równych w tej płaszczyźnie no jedynie cosiek może stawać do walki z tobą :p
A Amanda Nunes ? też nie da rady? I nie mówię tego jako 70 kg ciapa tylko były zapaśnik kadry narodowej w kategorii 96 kg.
Kolego. Wiesz dlaczego nie ma kategorii kobieta vs mezczyna?
Jest jeszcze kwestia dopingu. Przeciez jako byly sportowiec wiesz to wszystko. Treningi profesjonalne bardzo rzadko odbywaja sie w mieszanych parach...
 

DeletedUser34448

Guest
Cieszę się że sprawia ci przyjemność zrobienie z siebie kretyna na forum i być z tego szczęśliwym :)
Nie którym naprawdę nie wiele do szczęścia trzeba :p
Nie masz sobie równych w tej płaszczyźnie no jedynie cosiek może stawać do walki z tobą :p
Gdyby interesowalo mnie zdabie ćwierćinteligenta to bym sie ciebie o coś zapytał. A że mnie nie interesuje to nie dyskutuje z toba :)
 
Do góry