Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
Nie uwierzycie co się stało. Kronikarze zdjęli pampersy i zrobili na mnie akcję kolonem. Gratuluję odwagi i zapraszam częściej.

Podziękowanie dla Kacperka, który świetnie dograł ognie sekunde przed kolona
Podziekowania dla Ikaaxo za dogranie offa sekunde przed kolona
Podziekowania dla Księcia Vari Kruger za to, że sumienie mu nie pozwoliło wysłać offa na swojego mistrza i wysłał tylko 39 ogni z miasta off tłumacząc się kolegom, że z tel słał i się pomylił <3 Dodatkowo ponad 1k szermierzy wysłał 8 sec po kolonie i wiem, że to też było w głębi serca by mi pomóc xD <3

W akcji udział brał też Ksys świetnie dogrywając pakę birem w sekundzie kolona.

Pomagała też jeszcze jedna osoba śląc wsparcia kilka sec po kolonie i dalej.


Niezapomniane emocję i adrenalina dziękuję wam kochani <3Przechwytywanie.JPG
 

DeletedUser31082

Guest
Taka ciekawostka, że dziś dosłownie z 20 min obok kronika odbijała mitykami swoje miasto okupowane bez muru przez Oślą Łączkę i bym moment gdzie zostało zaledwie około 2k deffa i było na styk. Gdyby te mantykory zostały wysłane do odbijania a miał je to by uratowali swoje miasto. Ale już nie pierwszy raz widzę u nich to, że było odbijanie mitykami nie udało się np. u Janczyska i potem ich gracze atakują mitykami inne cele;p
 

DeletedUser34522

Guest
Taka ciekawostka, że dziś dosłownie z 20 min obok kronika odbijała mitykami swoje miasto okupowane bez muru przez Oślą Łączkę i bym moment gdzie zostało zaledwie około 2k deffa i było na styk. Gdyby te mantykory zostały wysłane do odbijania a miał je to by uratowali swoje miasto. Ale już nie pierwszy raz widzę u nich to, że było odbijanie mitykami nie udało się np. u Janczyska i potem ich gracze atakują mitykami inne cele;p
Potwierdzam, tak było. Na bucie defa słałem
c8871a8178459c2fb81a92f2b908af3c.png
 
Do góry