Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser30428

Guest
Turek dajesz raport Maksa gdzie jest sam na wyspie z 2 miastami z wami, daj screenka gdzie ta wyspa leży :p
Nwm czy tylko ja tak myślę, ale nadal uważam po twoich argumentach, że i tak jesteś słupem, bo się chowasz za murkiem i koleżanka obok też, rozumiem jakbyś sam był na wyspie, ale nie pół na pół XDDDD
 

DeletedUser30330

Guest
Ja na stałke wstawiam tyle by utrudnic akcje i zdobyc pkt walki a nie by odstraszyc czy uniemozliwic bo to mija sie z celem kiszenie mega bunkru i nie bycie atakowanym...

A tak moje małpki na wyspie sprawdzaja ile mam transportow ja ich podpuszczam mala iloscia i małpki atakuja. Dośc łatwo dają się tresować xD


Oszczep teraz niech się uczy na czym polega skuteczna obrona i, ze nie na 2 kliknieciach a na przewadze intelektualnej nad wrogiem i bycie krok przed nimi zawsze.

W obu akcjach nie obronila mnie ani stalka ani cofka tylko przewaga intelektualna nad wrogiem xD
To że murek jest odznaką słabości nie musisz tłumaczyć, myślę że każdy to wie.
A kronika dawno już nie jest najlepszym sojuszem, więc dziwię się tobie, że dziwisz się tym murkom, ja osobiści obstawiałem, że będą mieli w każdym mieście bunkier, ale widzę postępy.
 
Do góry