Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Turek dajesz raport Maksa gdzie jest sam na wyspie z 2 miastami z wami, daj screenka gdzie ta wyspa leży :p
Nwm czy tylko ja tak myślę, ale nadal uważam po twoich argumentach, że i tak jesteś słupem, bo się chowasz za murkiem i koleżanka obok też, rozumiem jakbyś sam był na wyspie, ale nie pół na pół XDDDD
Turek to chociaż ma murek i jak atak leci to jak pisze deffa podstawi jak trzeba a TY tylko wysłać " koleżance" offa do jej miasta potrafiłeś i pilnuj mojego woja ( przecież rapek, że wstawiłem masz ) :p
 

DeletedUser30428

Guest
Turek to chociaż ma murek i jak atak leci to jak pisze deffa podstawi jak trzeba a TY tylko wysłać " koleżance" offa do jej miasta potrafiłeś i pilnuj mojego woja ( przecież rapek, że wstawiłem masz ) :p
Słyszałem że dziwna jesteś, ale nie spodziewałem się że aż tak xd
Przestań już płakać i wskakuj w swój Zepelin i lataj dalej po swojej chorej wyobraźni xd
A skoro już mam się odnieść do twojego wpisu, żebyś dała mi spokój to gdzie miałem schować wojska skoro cała wyspa czerwona, jesteś tylko Ty, atak idzie w nocy, dodatkowo 20 parę min? Miałem siedzieć i pilnowac żeby chwilę przed atakiem cofnąć wojsko? Łatwiej chyba schować do sojusznika i iść dalej spać xd
I przestań mnie w końcu prześladować, skoro straciłaś miasto, bo smacznie się spało to już nie mój problem xd
 
Turek to chociaż ma murek i jak atak leci to jak pisze deffa podstawi jak trzeba a TY tylko wysłać " koleżance" offa do jej miasta potrafiłeś i pilnuj mojego woja ( przecież rapek, że wstawiłem masz ) :p

Uga buga zły oszczep, uga buga kółeczko wzajemnej adoracji, uga buga wszyscy źli ja dobra

Od 3 światów kobieto chodzisz i skłócasz ze sobą ludzi, zamilcz już i skończ siać ferment.
Nie bez powodu co serwer zmieniasz nick :*
 
Słyszałem że dziwna jesteś, ale nie spodziewałem się że aż tak xd
Przestań już płakać i wskakuj w swój Zepelin i lataj dalej po swojej chorej wyobraźni xd
A skoro już mam się odnieść do twojego wpisu, żebyś dała mi spokój to gdzie miałem schować wojska skoro cała wyspa czerwona, jesteś tylko Ty, atak idzie w nocy, dodatkowo 20 parę min? Miałem siedzieć i pilnowac żeby chwilę przed atakiem cofnąć wojsko? Łatwiej chyba schować do sojusznika i iść dalej spać xd
I przestań mnie w końcu prześladować, skoro straciłaś miasto, bo smacznie się spało to już nie mój problem xd
Ty kpisz czy o drogę pytasz ? prześladować hahaha
Po pierwsze nie obrażaj mnie albo jak chcesz bo to świadczy tylko o Tobie .
Po drugie nie płacze, że miasto straciłam tym bardziej na śpiocha bo nic takiego miejsca nie miało - Mój błąd , że wysłałam wsparcie nie atak i deff nie wrócił do miasta na czas.
Po trzecie ; pisałam o wysyłaniu offa i pretensjach ,że Ci coś tam padło I o akcji, że wysłałeś offa i ja siedziałam 10 minut i pilnowałam ,żeby cofnąć bo atak po paru sekundach do mojego miasta wchodził . A Ty oczywiście wyszedłeś z gry i nawet wiadka "cofaj" nic nie dała - wtedy też było xd
P.s. dzięki ,że mnie oświeciłeś ,że kolon niezależnie od odległości miasta płynie ponad 20 minut, więc czas reakcji jest zawsze taki sam a wsparcie z innego miasta żeby doszło po ataku trzeba cofnąć jak atak wejdzie .
 
Do góry