Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
Gdyby nie to, ze trójka złomiarzy podbija tylko nieaktywnych nocą to by się udało. Na razie zrobili 2 akcje chcąc pokazać, że potrafią ale najpierw Królik ich wyjaśnił a teraz ja. Dziś nocą będą szukać nieaktywnego albo palikować oni tylko to tam robią. A jak biorą się za akcje to a tu bonusy a tu szczęście...

To może ja ponarzekam, że mieliście hero do ataków i bonusy :D? gdyby nie one to na szcześciu 30+ byscie nic nie zrobili.

No ale kronika jest juz znana z sukcesow takich jak wbicie kolona na 40 min. Czy wbiciu kolona gdyby szczescie bylo wieksze xD Jeszcze synchro by bylo lepszcze gdyby szczescie dopisalo wiecie? Nooo byscie mieli ladne synchro wtedy;p

Ok zaliczamy kronice prawie podboj mojego miasta bo szczescie niedopisalo wiec sie nie liczy porazka xD


Kabaret normalnie.
 

DeletedUser15554

Guest
jedni są znani ze szczęścia, inni z tego że real ich zmusił do szybkiego zniknięcia ... a koronki czy miecze - oni tego "nie chcą"
 

DeletedUser32261

Guest
Gdyby nie to, ze trójka złomiarzy podbija tylko nieaktywnych nocą to by się udało. Na razie zrobili 2 akcje chcąc pokazać, że potrafią ale najpierw Królik ich wyjaśnił a teraz ja. Dziś nocą będą szukać nieaktywnego albo palikować oni tylko to tam robią. A jak biorą się za akcje to a tu bonusy a tu szczęście...

To może ja ponarzekam, że mieliście hero do ataków i bonusy :D? gdyby nie one to na szcześciu 30+ byscie nic nie zrobili.

No ale kronika jest juz znana z sukcesow takich jak wbicie kolona na 40 min. Czy wbiciu kolona gdyby szczescie bylo wieksze xD Jeszcze synchro by bylo lepszcze gdyby szczescie dopisalo wiecie? Nooo byscie mieli ladne synchro wtedy;p

Ok zaliczamy kronice prawie podboj mojego miasta bo szczescie niedopisalo wiec sie nie liczy porazka xD


Kabaret normalnie.
Traf klinem chociaż, wtedy coś pisz ;)
 

DeletedUser28174

Guest
Gdyby nie to, ze trójka złomiarzy podbija tylko nieaktywnych nocą to by się udało. Na razie zrobili 2 akcje chcąc pokazać, że potrafią ale najpierw Królik ich wyjaśnił a teraz ja. Dziś nocą będą szukać nieaktywnego albo palikować oni tylko to tam robią. A jak biorą się za akcje to a tu bonusy a tu szczęście...

To może ja ponarzekam, że mieliście hero do ataków i bonusy :D? gdyby nie one to na szcześciu 30+ byscie nic nie zrobili.

No ale kronika jest juz znana z sukcesow takich jak wbicie kolona na 40 min. Czy wbiciu kolona gdyby szczescie bylo wieksze xD Jeszcze synchro by bylo lepszcze gdyby szczescie dopisalo wiecie? Nooo byscie mieli ladne synchro wtedy;p

Ok zaliczamy kronice prawie podboj mojego miasta bo szczescie niedopisalo wiec sie nie liczy porazka xD


Kabaret normalnie.
Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
 
EMSaFAI.jpg
 

DeletedUser31082

Guest
Traf klinem chociaż, wtedy coś pisz ;)

Użyj mózgu przy następnej akcji i wtedy coś pisz. A co do złocenia to 3 złotników, którzy na złomowaniu i zloceniu w kilkanascie dni rozwineli sie jak wiekszosc graczy dluga gra mowi cos o zloceniu? No tak najlepiej wrog ma spac, byc nieaktywny, nie robic muru, nie uzywac zlota, bo tylko wy mozecie by miec przewage. No moze sie poloze i zostawie wam miasta byscie mogli cos podbic?

Takiej hipokryzji jak w kronice to nigdzie nie widzialem. Pierwsi robili bunkry i mury na froncie, a potem narzekali na innych. Maja najwiekszy sojusz zlotnikow i komus wytykaja zlocenie xD oni mi wytykaja nawet, ze szczescie na minusie mieli xD

Co za dzbany
 
No moze sie poloze i zostawie wam miasta byscie mogli cos podbic?

Jak się położysz i zostawisz im miasta to zmieni się tyle, że nie będzie straży i złoconego muru także ten xd
 

DeletedUser15554

Guest
i jeszcze jedno - pozwoliłem sobie przejrzeć staty fobia vs rś

10 - 53 - lipa straszna

ale z tych 53 - 8 to przejęcia na graczach, którzy się logowali

ale i z naszych 10?
 
Do góry