Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11447

Guest
jak z Krugerem całą dobę i kolejną i kolejną puszczaliście mi po 100 i więcej fejków to było ok?
teraz ja mam czas, mogę siedzieć na grze i robić co mi się tylko podoba,
byliście nie ok dla mnie to ja mam takie same prawa
 
jak z Krugerem całą dobę i kolejną i kolejną puszczaliście mi po 100 i więcej fejków to było ok?
teraz ja mam czas, mogę siedzieć na grze i robić co mi się tylko podoba,
byliście nie ok dla mnie to ja mam takie same prawa
Ja tam tylko birki za darmo zbijalem ;p, ale marta my sobie zartujemy lubimy jak wpadasz, zawsze darmowe pw wpadnie(jak nie spie XD). Po prostu ty czy ludzie z twojego soja nie graja w naszej lidze.
 
Ale masz świetną skłonność do koloryzowania i naginania rzeczywistości, oesu xDD
Kruger nikogo nie fejkuje "całą dobę i kolejną" XD Jak już to puści serię z ogni jednorazowo i tyle go widzieli następne 10 godzin, kto gra z Nim i na Niego to potwierdzi xD
Nabijają się z Ciebie przeciwnicy, nabijają sojusznicy, a "góra" jak dostała zawiadomienie o zbyt wielu sztormach rzuconych na Twoje ognie, to musiała fikołka strzelić, tak obstawiam XDD
Wolę patrzeć jak kropla deszczu zasuwa po oknie, niż tracić czas na uprzykrzanie Ci smutnego życia
 

DeletedUser11447

Guest
pogrom, błagam Cię
jaką Ty ligę dziecko reprezentujesz? chyba sięgającą głębin Tartaru (doczytaj co to był Tartar, doucz się bo na 100% nie wiesz)
 

DeletedUser11447

Guest
ściemniasz to Ty Kacper
sam latałeś jak nakręcony, maksio, kruger po kilka tur zaliczył w ciągu doby
żałosne to było, a teraz mi jęczysz, że ja Ci spać nie daję
 

DeletedUser29747

Guest
To takie są te twoje zasady( dotyczące fejkowania), że zmieniasz je wg upodobania, jeśli okoliczności temu sprzyjają?(więcej czasu na grę). W takim wypadku, informuję Cię Marto, że tak naprawdę nie masz zasad :)
 

DeletedUser11447

Guest
To takie są te twoje zasady( dotyczące fejkowania), że zmieniasz je wg upodobania, jeśli okoliczności temu sprzyjają?(więcej czasu na grę). W takim wypadku, informuję Cię Marto, że tak naprawdę nie masz zasad :)
Wasze zasady za to są takie, że Wam wolno ale drugiej stronie tu nununu

etyka Kaliego? serio?
i na ogół żadnych czujek nie było, ot puste mieściny
 

DeletedUser29747

Guest
Jak ja jednego fejka nie wysłałem przez 5 lat gry w to xD Nawet jak całym sojuszem się karało jednego gracza, który budził ludzi w nocy
Nie znasz mnie-dlaczego mnie oceniasz? Pakujesz mnie do jednego wora z innymi graczami(bez urazy dla nich) tylko dlatego, że jak normalny myślący człowiek dostrzegam idiotyzm tego, co tu wypisujesz.
Z resztą nic dziwnego, jak w dzisiejszych czasach definicją np. "lewaka" chociaż można cokolwiek podpasować jest po prostu osoba, z którą się w czymś nie zgadzamy
 
Do góry