Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11447

Guest
Werka i ekipa zabrała Ci z 3, więc całuj grzecznie pierścień i idź śpiewać kolędy.

Ekipa czerwonych naokoło. Jasne, że łatwo się wlatuje w takie miasta zwłaszcza, że przed świętami nie zawsze się bywa w domu. Dwa tygodnie jeździłam na chemię z rana, mieliście mnie jak na patelni i nie ugryźliście mnie porządnie ani razu. Nieudolne wycieczki.
Ponadto Kacper Werka to nie jesteś Ty.
Podobnie jak Pogromik, czy Kruger - jak na razie nie zdołaliście nic dokonać; NIC!
Więc przestań się szczycić, że komuś coś się udało, skoro Ty NIC nie dokonałeś.
 
Czy dorównujesz mi dziecko chociaż w punktach walki i rozwoju?
Nie znam twojego nicka, więc nie będę komentowała.
Oceniasz
wyzywasz
zachowujesz się perfidnie i obrzydliwie
wymyślasz bzdurne historyjki, które nijak sie mają do prawdy

Znalazł się wielki obrońca głównej agresorki, która odwraca kota ogonem i twierdzi, że ono przecież Pogroma wyzywała :( ehh

na żywca - tak, na żywca, gdy stalowy wręczał mi mandat na 300zł; ale tak - masz rację, powinnam być ciągle na grze
zwłaszcza, gdy w otoczeniu nie ma prawie ani zielonego, ani tym bardziej niebieskiego - prawie wyłącznie czerwony, "cześć i hwała >>bohaterom<< zacnego grepolis" !!!
Ty to zawsze znajdziesz wymówkę, słyszałem że już 10 razy uśmiercałaś swoją rodzinę, weź przestań być tu pośmiewiskiem. Ale że nie znasz nicka to tylko świadczy o Twojej inteligencji, przecież każdy rozumny człowiek by wiedział, bo w odpowiedzi na Twój post jest to zawarte. W punktach rozwoju cięzko Ci dorównać, bo nie jestem noobem który buduje miasta na full, a w walce nawet nie patrzyłem, pewnie dużo zarabiasz na stałkach od sojuszu na murku 25. Gdzie ja CIę wyzywam? Perfidnie i obrzydliwie, oj wiesz co, lecz się na nogi bo na głowę za późno. Ty to chyba masz kompleks Werki, tyle jej wpisów poświęcać :D Zazdrosna jesteś czy co
 

DeletedUser11447

Guest
Może i starszy. Co z tego, skoro pisze jak dziecko, któremu ktoś nie chce dać w piaskownicy wiadereczka lub grabek, a on chce? Jak dziecko widać można się zachowywać mając nawet więcej niż 30 lat.
 

DeletedUser11447

Guest
Ty to zawsze znajdziesz wymówkę, słyszałem że już 10 razy uśmiercałaś swoją rodzinę, weź przestań być tu pośmiewiskiem. Ale że nie znasz nicka to tylko świadczy o Twojej inteligencji, przecież każdy rozumny człowiek by wiedział, bo w odpowiedzi na Twój post jest to zawarte. W punktach rozwoju cięzko Ci dorównać, bo nie jestem noobem który buduje miasta na full, a w walce nawet nie patrzyłem, pewnie dużo zarabiasz na stałkach od sojuszu na murku 25. Gdzie ja CIę wyzywam? Perfidnie i obrzydliwie, oj wiesz co, lecz się na nogi bo na głowę za późno. Ty to chyba masz kompleks Werki, tyle jej wpisów poświęcać :D Zazdrosna jesteś czy co
Nikogo nigdy nie uśmiercałam, bo do śmierci mam zbyt duży szacunek aby z nią sobie igrać.
Bez przerwy wyzywasz i wyśmiewasz.
Jesteś nieprzyjemny
nieuprzyjmy
wyniosły
Nie chce Ci się sprawdzać, bo wiesz, że przegrywasz ze mną
i te stałki akurat nie wiel mają wspólnego z moimi pw bo one Was hamują, a pw zdobywam po prostu w walce
Jak dotąd nie obnosiłam się z tym na FO, ale skoro Ty zacząłeś sesję poniżania i wymyślania to ja się postanowiłam jakoś bronić.
Tyle w temacie Panie starszy misiek
 
Może i starszy. Co z tego, skoro pisze jak dziecko, któremu ktoś nie chce dać w piaskownicy wiadereczka lub grabek, a on chce? Jak dziecko widać można się zachowywać mając nawet więcej niż 30 lat.
Kobieto Ty nic tu sobą nie reprezentujesz, robimy co chcemy, a jeszcze ujadasz, na żywca kolon, 30 min , wyspa pół na pól, w okolicy większość czerwonych i co, tracisz wiochę :)
 
Może i starszy. Co z tego, skoro pisze jak dziecko, któremu ktoś nie chce dać w piaskownicy wiadereczka lub grabek, a on chce? Jak dziecko widać można się zachowywać mając nawet więcej niż 30 lat.
Czy to nie Ty przyszłaś na to forum, przechwalając się jak Ty to nie bierzesz wszystkiego co chcesz, top frontowiec i te sprawy?
Szybko zostałaś zweryfikowana, dostrzegłas że bez stałek jesteś słupem do bicia i się skończyło cwaniakowanie
Idź biegać póki czas pokoju jest i nikt Ci wioski nie buchnie, siema
 
Nikogo nigdy nie uśmiercałam, bo do śmierci mam zbyt duży szacunek aby z nią sobie igrać.
Bez przerwy wyzywasz i wyśmiewasz.
Jesteś nieprzyjemny
nieuprzyjmy
wyniosły
Nie chce Ci się sprawdzać, bo wiesz, że przegrywasz ze mną
i te stałki akurat nie wiel mają wspólnego z moimi pw bo one Was hamują, a pw zdobywam po prostu w walce
Jak dotąd nie obnosiłam się z tym na FO, ale skoro Ty zacząłeś sesję poniżania i wymyślania to ja się postanowiłam jakoś bronić.
Tyle w temacie Panie starszy misiek
Ty masz jakieś kopiuj wklej? bo widzę że to stały tekst, "bez przerwy wyśmiewasz i wyzywasz" tak Wam pokazali w Fobii jak odpisywać?
 
Ekipa czerwonych naokoło. Jasne, że łatwo się wlatuje w takie miasta zwłaszcza, że przed świętami nie zawsze się bywa w domu. Dwa tygodnie jeździłam na chemię z rana, mieliście mnie jak na patelni i nie ugryźliście mnie porządnie ani razu. Nieudolne wycieczki.
Ponadto Kacper Werka to nie jesteś Ty.
Podobnie jak Pogromik, czy Kruger - jak na razie nie zdołaliście nic dokonać; NIC!
Więc przestań się szczycić, że komuś coś się udało, skoro Ty NIC nie dokonałeś.
ES
impreza.png
 

DeletedUser11447

Guest
Bez kitu, ja wolę myślących ludzi, którzy mają jakieś racjonalne i prawdziwe argumenty, a nie takich, którzy wymyślają i nie mają nic rzeczowego do powiedzenia.
 
Do góry