Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
fakt szczególnie ten fragment
" A to moje ulubione pacynki, które tresuje "
miłe kulturalne i ani deczko nie obraźliwe:)
Cofnij sie iles stron gdzie z waszej strony pod jakimis fejkami lecialy bwulgaryzmy na mnie. Pacynki to mile zwierzatka wiec to pieszczotliwe. Serio nie czytasz fo i nie widzisz jak od Ciebie ludzie obrazaja i to nawet kobiety? A czytala krisa wpisy jak po mnie bluzga za same wstawienie raportow? /Zdejmujemy klapki z oczu bo Ci sie wydaje, ze Ty z dzentelmenami w sojuszu grasz:)

Zaraz poczytasz Twoich dzentelmenow;p

O zobacz caha twoj slodki kolega jak milo do kobiety pisze nie to co ja pacynki nie?

Szaraki głosu nie mają
Dobrze że Mariusz zabrał te wioski od Ciebie z frontu, to chociaż Twój smród mnie nie dosięga, elo
 
Cofnij sie iles stron gdzie z waszej strony pod jakimis fejkami lecialy bwulgaryzmy na mnie. Pacynki to mile zwierzatka wiec to pieszczotliwe. Serio nie czytasz fo i nie widzisz jak od Ciebie ludzie obrazaja i to nawet kobiety? A czytala krisa wpisy jak po mnie bluzga za same wstawienie raportow? /Zdejmujemy klapki z oczu bo Ci sie wydaje, ze Ty z dzentelmenami w sojuszu grasz:)

Zaraz poczytasz Twoich dzentelmenow;p
Dasz radę mi zapkę do Fobii załatwić?
 
Szaraki głosu nie mają
Dobrze że Mariusz zabrał te wioski od Ciebie z frontu, to chociaż Twój smród mnie nie dosięga, elo

nie zabrał bo ja sie ładnie SAMA BEZ NICZYJEJ POMOCY BRONIŁAM a w dzien gdy wrócił UZU to Jon Snow mi podesłał jedyny Biremy co i tak wojo miałam i przed kolonami obraniałama
UZU je DOSTAŁ rzekomo dla CIEBIE miały iść

Oj Kacper, wrzuć na luzik , po co te nerwy i ta agresja - toz dostałeś kilka darmoch ode mnie , wiecej nie szło XD
 
Ja po Świętach jeszcze nie doszedłem do siebie a tu cyrk gorszy niż na wiejskiej w WWA xD
Nie no można się śmiać bić nie lubić itp no ale nikomu szaraków nie życzę może trochę tym co fejkują..Taki dunkier np :p
Ale szaraki nie są fajne dla nikogo nie ważne czy kronika fobia czy vvv czy futra pewnych spraw po prostu się nie robi.
Nie podoba się sojusz i nie chce sie grać to rozdaje się miasta i zawija z świata jeśli jednak świat się podoba zawsze można przejść do sojusznika jest mniejsze zło :) No ale strzelać szare .... i gadać o moralności trochę to słabe :p
 
Cofnij sie iles stron gdzie z waszej strony pod jakimis fejkami lecialy bwulgaryzmy na mnie. Pacynki to mile zwierzatka wiec to pieszczotliwe. Serio nie czytasz fo i nie widzisz jak od Ciebie ludzie obrazaja i to nawet kobiety? A czytala krisa wpisy jak po mnie bluzga za same wstawienie raportow? /Zdejmujemy klapki z oczu bo Ci sie wydaje, ze Ty z dzentelmenami w sojuszu grasz:)

Zaraz poczytasz Twoich dzentelmenow;p

O zobacz caha twoj slodki kolega jak milo do kobiety pisze nie to co ja pacynki nie?

"
Szaraki głosu nie mają
Dobrze że Mariusz zabrał te wioski od Ciebie z frontu, to chociaż Twój smród mnie nie dosięga, elo "
Ależ ja nigdzie nie napisałam że tu sami gentelmeni. Wiele wpisów nie podoba mi się z obu stron i tak samo jak wyśmiewanie się z czyichś rapków. Ale jeśli ktoś daje za wzór kogoś kto za chwile pisze to co pisze to wiesz...nie ten teges
pozatym pacynki to nie zwierzątka a marionetki - nie wiem czy podobałoby ci się gdybym nazwała cię marionetką:) Ogólnie przydałoby się więcej kultury na forum
 
Nie no można się śmiać bić nie lubić itp no ale nikomu szaraków nie życzę może trochę tym co fejkują..Taki dunkier np :p
Ale szaraki nie są fajne dla nikogo nie ważne czy kronika fobia czy vvv czy futra pewnych spraw po prostu się nie robi.
Nie podoba się sojusz i nie chce sie grać to rozdaje się miasta i zawija z świata jeśli jednak świat się podoba zawsze można przejść do sojusznika jest mniejsze zło :) No ale strzelać szare .... i gadać o moralności trochę to słabe :p
Obczaj ile mam szaraków na zachodzie obok siebie xDDD wiecej szarych niz niebieskich się zrobiło ;)
 
Nie no można się śmiać bić nie lubić itp no ale nikomu szaraków nie życzę może trochę tym co fejkują..Taki dunkier np :p
Ale szaraki nie są fajne dla nikogo nie ważne czy kronika fobia czy vvv czy futra pewnych spraw po prostu się nie robi.
Nie podoba się sojusz i nie chce sie grać to rozdaje się miasta i zawija z świata jeśli jednak świat się podoba zawsze można przejść do sojusznika jest mniejsze zło :) No ale strzelać szare .... i gadać o moralności trochę to słabe :p
Ależ ja tylko odpowiadam na zaczepki Waszego moralowca. Gość co kilka minut puszcza po 30 koników na wyspie w środku nocy. No to ja dostosowuję się do poziomu jaki prezentujecie. Spróbujcie może pozabierać wioski na żywca - to naprawdę frajdę daje. Ale jeżeli odpowiedzią na utratę wiosek jest latanie w nocy bez sensu, to jest logiczne, że odpowiem w taki sam sposób.
 
Jest. :D
Poleciała gospoda xD
Wersja mobilna

(27.12.2020 23:16:26) Rzuciłeś zaklęcie Błyskawica na miasto 07 Pokój Zabaw Pańci (Samiec Alfa.)
[*]
245.png
[|]
190.png
[|]
245.png
[/*][*]
[player]woda2003[/player]
[ally]Obszar Wisły[/ally]
[|]
ragB.png
powers.png
ragE.png
[|] [town]973[/town]
[player]Samiec Alfa.[/player]
[ally]Fobia[/ally]
[/*]
Grepolis Report Converter Revolution Tools - ver. 5.1.0 created by Potusek & Anpu​
[*] Błyskawica

Ciemne chmury pojawiają się
nad miastem. Uderza grzmiąca
błyskawica i zostawia po sobie
uszkodzony budynek.

245.png
[|]
bolt.png
190.png
[|] Uszkodzone budynki:
Targowisko Nowy
poziom: 29

245.png
[/*]

Wersja mobilna

(27.12.2020 23:16:34) Rzuciłeś zaklęcie Błyskawica na miasto 06 Drżyjcie Dziewczy (Samiec Alfa.)
[*]
245.png
[|]
190.png
[|]
245.png
[/*][*]
[player]woda2003[/player]
[ally]Obszar Wisły[/ally]
[|]
ragB.png
powers.png
ragE.png
[|] [town]917[/town]
[player]Samiec Alfa.[/player]
[ally]Fobia[/ally]
[/*]
Grepolis Report Converter Revolution Tools - ver. 5.1.0 created by Potusek & Anpu​
[*] Błyskawica

Ciemne chmury pojawiają się
nad miastem. Uderza grzmiąca
błyskawica i zostawia po sobie
uszkodzony budynek.

245.png
[|]
bolt.png
190.png
[|] Uszkodzone budynki:
Gospodarstwo wiejskie
Nowy poziom: 44

245.png
[/*]
 

DeletedUser31082

Guest
Ależ ja nigdzie nie napisałam że tu sami gentelmeni. Wiele wpisów nie podoba mi się z obu stron i tak samo jak wyśmiewanie się z czyichś rapków. Ale jeśli ktoś daje za wzór kogoś kto za chwile pisze to co pisze to wiesz...nie ten teges
pozatym pacynki to nie zwierzątka a marionetki - nie wiem czy podobałoby ci się gdybym nazwała cię marionetką:) Ogólnie przydałoby się więcej kultury na forum

Nie oczekuj ode mnie bym traktowal takich ludzi milutko. Caly czas sa chamscy i pacynki dla nich to i tak uprzejmosc. Ja chociaz nie wyzywam kobiet i wulgarnych tekstow. Po prostu zwracasz uwage na zlosliwosci a obok leca od twoich wulgarne teksty obrazajace kobiety i nie widze bys zwrocila uwage swoim.
 
Ależ ja tylko odpowiadam na zaczepki Waszego moralowca. Gość co kilka minut puszcza po 30 koników na wyspie w środku nocy. No to ja dostosowuję się do poziomu jaki prezentujecie. Spróbujcie może pozabierać wioski na żywca - to naprawdę frajdę daje. Ale jeżeli odpowiedzią na utratę wiosek jest latanie w nocy bez sensu, to jest logiczne, że odpowiem w taki sam sposób.
Potwierdzam, też swego czasu miałem fejki od waszego moralowca po nocy....
 

DeletedUser28174

Guest
ale się rzuciliście na tą Marte996 ale żaden nie spojrzy na siebie
sama potwierdzam ze niegdyś Kronika była Kroniką a uwczesna to zwyczajny zlepek po drodze graczy różnych ekip
Tej fajnej Kroniki wcześniejszej za szybko nie bedzie widać o ile jeszcze zobaczymy
Exel, pepeepe i wielu wielu innych to dolepy po latach a gdzie ta gra jak Lucky Look grał i wielu innych co sie miło i z kulturą grało ?
Teraz do discort pęka w szwach wulgaryzmu i pokazuje klasę wysmiewania sie z innych niż patrzec zwyczajnie walki
wytykanie ze ten taki9 i owaki
a wypowiadający się czy tu czy tam wcale przykładem nie swiecą dla młodych zaczynających przygodę z grepolisem
Smutek jak niszczycie tą odskocznię
Ja tam się cudownie bawię, wolę słuchać jak ktoś podczas "przyjacielskich przepychanek" powie mi żebym "zamknął morde" (napisałbym bezpośrednio co ten mały siur kacperek pisze ale nie chce mi się czekać z czarną blaszką pod avatarem, w każdym razie nie wiem jak można nadal traktować te grę tak poważnie i w kółko pisać "hurr kiedyś to było, teraz to tylko ta niewychowana młodzież potrafi wyzywać bić i krzyczeć, tylko darmóweczki byście brali zwyrodnialcy jedni!!1!1". Zdecydowanie przyjemniej się gra gdzieś gdzie znajdzie się ludzi z podejściem do gry podobnym do twojego i niezmiernie się cieszę, że już mija spory czas odkąd nie wchodziłem na świat z ludźmi z kijem w pupci, zdecydowanie lepiej się słucha ironicznych wywijasów kosy z moją rodzicielką niż czyta eseje graczy tego pokroju, także niepozdrawiam i dziękuje za uwolnienie sojuszu od swojej osoby, szkoda że przez szare jakiś 3 chyba już serwer z rzędu z tego co mi pisali ludzie z którymi grałaś, ale zawsze jakaś to passa.

p.s kacperek może potrafi obrażać i zbierać darmóweczki, ale każdy chciałby zajmować się w życiu tym co mu wychodzi najlepiej, a w tych dwóch dziedzinach jest top of the top
 
Pacynka a Marionetka to nie to samo :)
Pacynka – rodzaj lalki teatralnej nakładanej na dłoń jak rękawiczka i poruszanej palcami aktora-animatora.
Marionetkalalka teatralna poruszana (od góry) za pomocą nitek lub drucików zawieszonych na tzw. krzyżaku[1]. Każda linka jest przymocowana do innej, oddzielnej części ciała marionetki i przy ruchu krzyżaka są one poruszane.
zarówno pacynka jak i marionetka są kierowane przez operatora a czy za pomocą dłoni czy krzyżaka to już mała różnica - sens jest ten sam :) bezwolnie wykonuje się to co operator nakazuje:)
 

DeletedUser31082

Guest
nie no bez jaj ktoś kto swojemu sojuszowi wykręca taki numer będzie gadać o moralności i zasadnosci grepo na głowie stoi :D

Kronika od startu wykreca innym numery gorsze wiec co jak co im sie nalezy. Nie wiem w sumie co zrobila Przekleta ale ja widzialem, ze odeszla i jakis czas grala sama z kims. A dzis zrobila szaraki. No wi6ec ja tu nie widze nic zlego bo ewidentnie poklocila sie z nimi ale do konca walczyla z nami. Moze uznala, ze walka w pojedynke nie ma sensu i zrobila szaraki ale nie byla w kronice i nie oddala miast wrogowi. Aczkolwiek mowie ze swojej obserwacji.
 
Ja tam się cudownie bawię, wolę słuchać jak ktoś podczas "przyjacielskich przepychanek" powie mi żebym "zamknął morde" (napisałbym bezpośrednio co ten mały siur kacperek pisze ale nie chce mi się czekać z czarną blaszką pod avatarem, w każdym razie nie wiem jak można nadal traktować te grę tak poważnie i w kółko pisać "hurr kiedyś to było, teraz to tylko ta niewychowana młodzież potrafi wyzywać bić i krzyczeć, tylko darmóweczki byście brali zwyrodnialcy jedni!!1!1". Zdecydowanie przyjemniej się gra gdzieś gdzie znajdzie się ludzi z podejściem do gry podobnym do twojego i niezmiernie się cieszę, że już mija spory czas odkąd nie wchodziłem na świat z ludźmi z kijem w pupci, zdecydowanie lepiej się słucha ironicznych wywijasów kosy z moją rodzicielką niż czyta eseje graczy tego pokroju, także niepozdrawiam i dziękuje za uwolnienie sojuszu od swojej osoby, szkoda że przez szare jakiś 3 chyba już serwer z rzędu z tego co mi pisali ludzie z którymi grałaś, ale zawsze jakaś to passa.

p.s kacperek może potrafi obrażać i zbierać darmóweczki, ale każdy chciałby zajmować się w życiu tym co mu wychodzi najlepiej, a w tych dwóch dziedzinach jest top of the top
Wzruszyłem się <3
 
Nie oczekuj ode mnie bym traktowal takich ludzi milutko. Caly czas sa chamscy i pacynki dla nich to i tak uprzejmosc. Ja chociaz nie wyzywam kobiet i wulgarnych tekstow. Po prostu zwracasz uwage na zlosliwosci a obok leca od twoich wulgarne teksty obrazajace kobiety i nie widze bys zwrocila uwage swoim.
Nie oczekuję ze bedziesz kogokolwiek traktował milutko - wskazałam tylko ze chociaz byłeś wskazany jako wzór kultury też potrafisz swoje napisać - owszem przyznaję że niektórych (po obu stronach) wpisy są dużo bardziej nieprzyjemne ale nie jesteś bez skazy - jak zresztą kazdy z nas:)
 
Do góry