Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

xXxShockWavexXx

Hmm wyobraź sobię taką sytuację gram u ciebie w sojuszu w pewnym momencie mnie denerwujesz strzelam foszka wychodzę z sojuszu zakładam własny ty jako ten mądrzejszy zabraniasz sojuszowi ataków na mnie licząc że foszek minie i się pogodzicie a tu ja po kilku dniach strzelam szare :)
nie ma tu nic na obronę serio były szaraki u nas były szaraki u was nikomu nie polecam i to wszystko.
------------------
Nie zrobiłam im pod nosem na startowych bo je wszystkie gotowe ODDAŁAM i jeśli bym miała takowe nie oddane to wpierw oddane by były !

a po drugie :

ZACHÓD ten skrawek to odwaliłam kupe dobrej roboty i nie wazne czy podbiłam czerwonego bo wpierw teren zagęszczałam ogromem zapalikowania sie z Zeldrisem a i z tego jeszcze leciały na wydawke kilka a łacznie ze 40 palików na samym tylko Zachodzie i WCALE nie miałam obowiązku pisać by sobie Kronika je brała bo wieki by to robili jak samo rzekome przenoszenie czy rozbieranie QERDA
Nim się ktoś wypowie to niech spojrzy na to też z innego punktu widzenia
a ataków i walki na samą mnie w tych terenach było od groma,
Jak kogoś gnębiono, czrami rzucano to był temat a jak zgłosiłam jednemu radnemu to odesłał do innego a ty babo masz placek boś polazła to sobie radź :p XD
Poszłam Qerdowi pomóc i ukręciłam sobie bata na siebie długą walką dzien i noc XD

TAK straciłam jedno ,złą cofkę zrobiłam , owszem ale nie było tu ze mną łatwo i DAGNAR świetnie współpracował i WSS oraz Zeldris wiec mini ekipka

Kasia nie rozumiem tylko jednej kwestii. Sam wziąłem od Ciebie 2-3 wioski na zachodzie przez co miałem tam miasta. Byłaś atakowana, palikowałaś a ani razu nie napisałaś do mnie na priv że potrzebujesz wsparcie bądź surki na konkretne miasto. Wiesz dobrze ze z mojej strony mogłaś liczyć na pomoc. Wytłumacz mi tylko jak to mogłem zrobić skoro nigdy takiej wiadomości nie dostałem od Ciebie?

Nie mam zamiaru Cię hejtować tym postem bo spoko mi się z Toba grało ale jednej tej konkretnej rzeczy nie pojmuje.

Liczę że mi to wyjaśnisz?
 
Topowy klub piłkarski.
Albo jesteś jednym z najlepszych zawodników, szybko się aklimatyzujesz czy nawet nie prezentując wielkich umiejętności jesteś idealnym uzupełnieniem składu.
Albo...no właśnie jesteś ekstraklasowiczem wyjeżdżającym za zachód, który narzeka, że treningi był za ciężkie,konkurencja zbyt mocna,język za trudny, a ty no co ty jesteś idealny - nie wiesz czemu nie wyszło.
Na discordy nikt nie każe wchodzić, z danymi osobami współpracować też nie.
No, ale jak nie pasuje dosłownie każdy w sojuszu to cóż.Można na koniec nie mieć sobie nic do zarzucenia ;)
 
Do góry