Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Pysio: wywala połowe sojuszu za mury
Też Pysio:
View attachment 11689
Ale ty jesteś pajacem xdddd
72a067a9984ebadca173a7207a6dd626.png

ef3c4bde4cb72d6e7c05b5c2769ac984.png

jak na całej wyspie, bo za podstawienie dwóch pak defa i 100 birem dostajemy po 20k pw jak latacie transami bez ogni
 

DeletedUser28094

Guest
Czyli jednak można mury budować? Bo już się pogubiłem.. w sumie taki mur 7 to żaden mur, tylko tyle że mitem nie można odbijać, a mimo to i tak niektórzy lecą ;)
No ale rozumiem, że jak obstawia się sojuszem wioskę def lądem to się muru nie buduje, no tak xd
Myślałem że taki kozak to bez stałek gra, :rolleyes:
 

DeletedUser32386

Guest
To nie pierwsze jego prowokacje. On się tak napina. prowokuje, wypisuje na PV. Się wkurza jak mu offa zbijesz i potem lata Ci nieudolnie i zdziwko, że taka sama odp. a potem Ci przyjdzie na FO i będzie pisać, że to Ty zacząłeś.
I On robi , bo to Ty robisz.
Prawdziwy szeryf grepo.
akurat atakowałem ich przed ubiciem ofa, więc wypraszam sobie
 
xD pewnie mial 25 i mu zjechali

Edit: Chyba tak
22 bo jakieś trzęsienie w nocy wpadło, trochę defa od soja i trochę mojego żeby pw się zgadzały + sporo defa na blisko. A fox i tak się zapluje w piwnicy i wrzuci jeden z kilkuset rapków z miasta bo 7 murek haha xD!! Dobrze że nie mają skana bo by wyszło, że nie ma wieży które złocę jak ruszają żeby można było bronić ogniami.
 

DeletedUser28094

Guest
22 bo jakieś trzęsienie w nocy wpadło, trochę defa od soja i trochę mojego żeby pw się zgadzały + sporo defa na blisko. A fox i tak się zapluje w piwnicy i wrzuci jeden z kilkuset rapków z miasta bo 7 murek haha xD!! Dobrze że nie mają skana bo by wyszło, że nie ma wieży które złocę jak ruszają żeby można było bronić ogniami.
Foxx to tylko nieaktywnych podbija pamiętaj, niestety do Ciebie mam trochę za daleko. Wczoraj Ci kumpla podbiłem, to już nawet tego bzdurnego argumentu nie możesz wyciągnąć, zostaje Ci śmianie się ze swoich własnych murów, żałosne.
 
Foxx to tylko nieaktywnych podbija pamiętaj, niestety do Ciebie mam trochę za daleko. Wczoraj Ci kumpla podbiłem, to już nawet tego bzdurnego argumentu nie możesz wyciągnąć, zostaje Ci śmianie się ze swoich własnych murów, żałosne.
No, jedna wioska, dyplom wypiszemy Ci na koniec serwera :D Twoi koledzy przyszli do mnie na m55, ty z resztą też ale parę wysp dalej. W tym samym czasie kiedy oni mi palikowali plecy ty brałeś mikrusy na granicy 55/65 i teraz narzekasz że masz daleko :D

Poza tym takie synchro pokazywałeś, że godzinnego kolona też dasz radę wstawić bez problemu :)

Dostałeś teraz trochę darmowych wioch od świnek to akurat masz okazję paliki po 2k punktów mi pozabierać, popisz się żebyś miał co potem po paru latach pokazywać :D
 

DeletedUser32386

Guest
No, jedna wioska, dyplom wypiszemy Ci na koniec serwera :D Twoi koledzy przyszli do mnie na m55, ty z resztą też ale parę wysp dalej. W tym samym czasie kiedy oni mi palikowali plecy ty brałeś mikrusy na granicy 55/65 i teraz narzekasz że masz daleko :D

Poza tym takie synchro pokazywałeś, że godzinnego kolona też dasz radę wstawić bez problemu :)
wystarczy mulardowi oddać wioskę i u foxa będą mury na 25 xd. Na każdego można znaleźć sposób
 

DeletedUser32386

Guest
Aha czyli przyznajesz teraz, że bez Grześka byście nie dali rady utrzymać frontu?
A myśl sobie co chcesz, wy się skupiliście na nas inni korzystają (vvv, fobia, ośla łączka) i wykorzystają to gdy wystartuje dominacja. Grzesiek przynajmniej jest wstanie utrzymać cały front i widać że dobrą robotę robi. Jeśli grzesiek trzyma front to znaczy jak kiepskim sojuszem jesteście skoro nie umiecie się przez niego przebić xD
 
A myśl sobie co chcesz, wy się skupiliście na nas inni korzystają (vvv, fobia, ośla łączka) i wykorzystają to gdy wystartuje dominacja. Grzesiek przynajmniej jest wstanie utrzymać cały front i widać że dobrą robotę robi. Jeśli grzesiek trzyma front to znaczy jak kiepskim sojuszem jesteście skoro nie umiecie się przez niego przebić xD


Aha ok.
Może dawaj do redagowania swoje posty przed wysłaniem;)
 
Do góry