Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser28094

Guest
Dostałeś teraz trochę darmowych wioch od świnek to akurat masz okazję paliki po 2k punktów mi pozabierać, popisz się żebyś miał co potem po paru latach pokazywać :D
Rozmawiam teraz z Pysiem Frontowym, czy Pysiem Palisiem, który dopiero co postawił 20 palików koło świnek? Zdziwko musiało być, jak okazało się że świnki oddały te miasta nam. Było koło Marchewy postawić te paliki, to może byście przynajmniej przez chwilę jak równy z równym powalczyli, chociaż odkąd reaguje na alarmy, to może faktycznie być dla Ciebie za silny przeciwnik. Ale rozumiem, paliki przygotowane do przejścia, do Fobii, Turek już tam na Ciebie czeka ;)
 

DeletedUser32386

Guest
Rozmawiam teraz z Pysiem Frontowym, czy Pysiem Palisiem, który dopiero co postawił 20 palików koło świnek? Zdziwko musiało być, jak okazało się że świnki oddały te miasta nam. Było koło Marchewy postawić te paliki, to może byście przynajmniej przez chwilę jak równy z równym powalczyli, chociaż odkąd reaguje na alarmy, to może faktycznie być dla Ciebie za silny przeciwnik. Ale rozumiem, paliki przygotowane do przejścia, do Fobii, Turek już tam na Ciebie czeka ;)
to było raczej wiadomo że po oddają a część po kończy dlatego paliki zostały tam pozakładane
 

DeletedUser11447

Guest
no częściej obstawiajcie tak graczy kroniczko, przynajmniej ognie miałem gdzie przepalić zbijając każdym atakiem po 600 birem :)
Kłamca!!! Pokaż rapek kłamczuchu z tymi 600 birem. Ja wszystkie rapki wkleiłam i nie ma takiego raportu. Dla ciekawskich mogę wysłać na priv. Jak to kłamstwo ma krótkie odnóża :( Co do nowego. Kolon ładnie był dograny. Polecieliście tylko u mnie odbijać i całej czerwonej okolicy, to nie dziwne, że padł. Dziwne by było gdyby nie padł
 
Vilkuś nie prowokuj ich bo oszczep tam już pewnie rozkminia z jakiego sojka graczy podebrać xD
Andrzej, ale zdajesz sobie sprawę że grajki od fobii piszą do nas o zapki? podrzucić Ci screeny na whatsappie? xd
ja wiem, że Wam łatwiej dorobić sobie historyjkę, że biedny dzida siedzi na dc z kółeczkiem wzajemnej adoracji i szuka po sojuszach, kogo by tu wyciągnąć do siepaczy, ale jest z deka inaczej :v
 
Do góry