Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser15394

Guest
Like oddany, może jakoś przeżyję :)
A merytorycznie to się zobaczy, kto wygra. Dostrzegam elementy skruchy, bo kilka tygodni temu już na forum nas pogrzebaliście. Morale u nas padło, czy jakoś tak... Teraz już dostrzegacie możliwość, że nie wygracie.
Dostrzegam możliwość że jeszcze ktoś zmieni strony na to jednak nie ma nikt wpływu a raczej jestem pewny że ktoś taki się znajdzie :)
 

DeletedUser27401

Guest
Znowu zostaje discordowe kółko adoracji.Tym razem przejęliśmy FO.
Nieliczne niedobitki próbują stawić nam opór, ale co może równać się z masówką do sojuszu o lajki na FO?
Nic.
Oszczepik a kogo tak naprawdę interesuje Fo tylko ludzi którzy głupoty wypisują ja wchodzę 2 razy w tyg licząc na to że przeczytam coś mądrego a tu coraz wyższy poziom masakra
 
Przeczytaj co napisałem, budzenie=budzenie i tyle :)

Ale widać że tylko hatersi mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem bo było kozako spanko dzisiaj.
Chyba każdy bystrzejszy od ciebie skumał o co chodzi. Budzenie=budzenie fakt skandal, że Cię o 6 obudził i teraz musisz resztę obudzić w zamian. Zachowujesz się jak hipokryta którego w środku nocy obudzili i oddasz
Następnym razem wywieś tabliczkę od której można atakować żebyś na fo nie musiał grozić, że będzie płacz na kolejny dzień
 
Do góry