Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ej no dobra ale ja mam takie pytanie do tych hejterow z kroniki co tak vilkorda cisna. Co jak wejdziecie Ra o z kawą i zobaczycie ze jego wyliczenia były prawdziwe? Jakieś przeprosiny w stronę jego osoby? Albo chociaż przyznanie się do błędu. Wszystko zależy od terenu dominacyjnego.
 
Ej no dobra ale ja mam takie pytanie do tych hejterow z kroniki co tak vilkorda cisna. Co jak wejdziecie Ra o z kawą i zobaczycie ze jego wyliczenia były prawdziwe? Jakieś przeprosiny w stronę jego osoby? Albo chociaż przyznanie się do błędu. Wszystko zależy od terenu dominacyjnego.

Ja cisne po nim dla sportu, bo napisał, ze nie będzie ze mna rozmawial po czym cytuje moje posty co dwa dni. Takze to pytanie do przedmówców :)
Mam nadzieje, ze obliczenia ida mu lepiej niz planowanie. Ostatnim razem tak sobie rozmieszczenie miast rozplanowal, ze po jednej straconej wiosce oddal jeszcze z osiem, bo "i tak mu tam nie byly potrzebne".
 
Ej no dobra ale ja mam takie pytanie do tych hejterow z kroniki co tak vilkorda cisna. Co jak wejdziecie Ra o z kawą i zobaczycie ze jego wyliczenia były prawdziwe? Jakieś przeprosiny w stronę jego osoby? Albo chociaż przyznanie się do błędu. Wszystko zależy od terenu dominacyjnego.
yyyy bo ja nie wiem czy jestem hejtersem to nie wiem czy mam się ustosunkować hihihi:) Ale poniewaz Vilkord mnie zacytował to chyba tak.....tyle że ja nie odnosiłam się do prawidłowości czy nie ale do faktu ze mu sie chciało takie zestawienia robić:) Więc przepraszać nie będę bo nie mam za co - w sumie to w tej grze to raczej gratuluję przeciwnikom udanych akcji:) przepraszać nie mam za co:) Przepraszam to raczej swoich jak dam ciała i ich potopie na przekład hahahah
 

DeletedUser32386

Guest
Ja cisne po nim dla sportu, bo napisał, ze nie będzie ze mna rozmawial po czym cytuje moje posty co dwa dni. Takze to pytanie do przedmówców :)
Mam nadzieje, ze obliczenia ida mu lepiej niz planowanie. Ostatnim razem tak sobie rozmieszczenie miast rozplanowal, ze po jednej straconej wiosce oddal jeszcze z osiem, bo "i tak mu tam nie byly potrzebne".

Jeśli nie mój teren to lepiej było oddać. Oddałem 8, a podbiłem koło foxa miasta na wyspie i bardzo dobrze wyszedłem. 4 akcje foxa i wszystko potopione xD a leciał na 10 paczkach ogni zazwyczaj. Tyle w temacie. Foxx teraz cichutko siedzi i nie próbuje już wstawiać kolonów
 

DeletedUser28094

Guest
Ej no dobra ale ja mam takie pytanie do tych hejterow z kroniki co tak vilkorda cisna. Co jak wejdziecie Ra o z kawą i zobaczycie ze jego wyliczenia były prawdziwe? Jakieś przeprosiny w stronę jego osoby? Albo chociaż przyznanie się do błędu. Wszystko zależy od terenu dominacyjnego.
Vilkord to wychodzi z założenia, że na świecie są 2 sojusze: Siepacze Kroniki i Koalicja. Całość to jest 100%, a są 2 sojusze, także wychodzi na to że każdy ma po 50%, no nie chce wyjść inaczej. Koalicja wg. jego wyliczeń ma pare miast więcej, to pewnie 55% do 45% na rzecz koalicji, a do wygranej potrzeba tylko 40%, tylko! Także jutro się odpala i es win.
Jako że to już koniec, chciałbym pogratulować oponentom, w szczególności jednemu takiemu futrzastemu, który co by o nim nie powiedzieć nie miał lekko, walczył dzielnie, do ostatniej kropli krwi, trzymał w pojedynkę cały front, nie ustępował nawet na krok. Skillowo myślę że zjada on jakieś "99,98% sceny polskiego grepolis", aż dziw że nie został mianowany graczem roku 2020, podejrzewam iż jest to jakiś spisek. Walczył dzielnie i kończy ten świat z czystym kontem, bo jak wszyscy dobrze wiemy, od 20 straconych się zeruje.
Poza tym chciałbym pozdrowić mamę, tatę i małą Hanię, trzymaj się Haniu, rodziców się nie wybiera.
 
Jeśli nie mój teren to lepiej było oddać. Oddałem 8, a podbiłem koło foxa miasta na wyspie i bardzo dobrze wyszedłem. 4 akcje foxa i wszystko potopione xD a leciał na 10 paczkach ogni zazwyczaj. Tyle w temacie. Foxx teraz cichutko siedzi i nie próbuje już wstawiać kolonów
Czy ja wiem czy dobrze, uciec z jednego frontu na którym nic się nie robiło na drugi na którym też nic się nie robi
 
Ej no dobra ale ja mam takie pytanie do tych hejterow z kroniki co tak vilkorda cisna. Co jak wejdziecie Ra o z kawą i zobaczycie ze jego wyliczenia były prawdziwe? Jakieś przeprosiny w stronę jego osoby? Albo chociaż przyznanie się do błędu. Wszystko zależy od terenu dominacyjnego.
Nie będę miał z tym problemu żeby go przeprosić
 
CpUUz8I.png
 
Do góry