Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ale Ty Runcjas jesteś agresywny człowiek. W realu też tak masz? Jeśli tak, to współczuję bliskim. Aby tylko dowalić komuś i przykrość sprawić. Po co tak robić? Jest Ci tak przyjemnie.

Na tym forum widzę, że nie ma sensu nic pisać bo i tak zostanie za przeproszeniem "odwrócone do góry nogami". Dalej się więc spinajcie., poniżajcie jedni drugich skoro to dla Was takie przyjemne.
Odpowiem tylko Weroniczce: Weroniczko, może i jestem totalne zero jeśli chodzi o moje umiejętności, ale wytłumacz mi czemu w takim razie taka pełna STÓWA, za którą zdaje się uważasz nie umiała po prostu wstawić klocka w miastach na Waszej, zupełnie Waszej wyspie poza moimi przybłędami - mieścinami? Skoro takie zero to deff do obrony pada, mury padają i jesteś. A jednak coś tam nie pykło, chociaż Ty jesteś ta STÓWA - za którą się uważasz, a ja przecież total ZERO. I widzisz, ja nie neguję Twoich umiejętności - bo je masz, aczkolwiek emocje szyki czasami Ci mieszają. Proszę tylko o zdrowy rozsądek i logikę. Mniej emocji a więcej rozumu w tym co piszesz
Kochaj się z mężem a nie biadolisz do głupka jednego czy drugiego, beke z Ciebie pociskają, a ty im jeszcze odpowiadasz
 

DeletedUser34273

Guest
Liczy się że nie mniej niż zero.
okok.gif
 
Ale Ty Runcjas jesteś agresywny człowiek. W realu też tak masz? Jeśli tak, to współczuję bliskim. Aby tylko dowalić komuś i przykrość sprawić. Po co tak robić? Jest Ci tak przyjemnie.

Na tym forum widzę, że nie ma sensu nic pisać bo i tak zostanie za przeproszeniem "odwrócone do góry nogami". Dalej się więc spinajcie., poniżajcie jedni drugich skoro to dla Was takie przyjemne.
Odpowiem tylko Weroniczce: Weroniczko, może i jestem totalne zero jeśli chodzi o moje umiejętności, ale wytłumacz mi czemu w takim razie taka pełna STÓWA, za którą zdaje się uważasz nie umiała po prostu wstawić klocka w miastach na Waszej, zupełnie Waszej wyspie poza moimi przybłędami - mieścinami? Skoro takie zero to deff do obrony pada, mury padają i jesteś. A jednak coś tam nie pykło, chociaż Ty jesteś ta STÓWA - za którą się uważasz, a ja przecież total ZERO. I widzisz, ja nie neguję Twoich umiejętności - bo je masz, aczkolwiek emocje szyki czasami Ci mieszają. Proszę tylko o zdrowy rozsądek i logikę. Mniej emocji a więcej rozumu w tym co piszesz
Przecież Wera wstawiła Ci kolona, więc o czym piszesz :) Ja tam uważam że technicznie(cofki z miasta) potrafisz bronić się przed kolonami, natomiast fakt jest taki że jednak sporo miast straciłaś na naszą korzyść.
 
Odpowiem tylko Weroniczce: Weroniczko, może i jestem totalne zero jeśli chodzi o moje umiejętności, ale wytłumacz mi czemu w takim razie taka pełna STÓWA, za którą zdaje się uważasz nie umiała po prostu wstawić klocka w miastach na Waszej, zupełnie Waszej wyspie poza moimi przybłędami - mieścinami? Skoro takie zero to deff do obrony pada, mury padają i jesteś. A jednak coś tam nie pykło, chociaż Ty jesteś ta STÓWA - za którą się uważasz, a ja przecież total ZERO. I widzisz, ja nie neguję Twoich umiejętności - bo je masz, aczkolwiek emocje szyki czasami Ci mieszają. Proszę tylko o zdrowy rozsądek i logikę. Mniej emocji a więcej rozumu w tym co piszesz
Pogrom też potrafi zrobić cofki w sekundę i sekundę przed. Wyspa Nasza, ale teren pół na pół z możliwością klinowania^^ tak się składa że każdy na tej wyspie ma offy a mamy mało ogni do dobrego dogrania. Widziałam twoją akcję na moje miasto XD nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać.
 

DeletedUser11447

Guest
To nie była akcja, to była zwykła zabawa na nabijanie pw do strategii i tyle
 

DeletedUser11447

Guest
Nie wiesz co piszesz :) Weronika na pewno nie jest nieszczęsna i jestem pewna, że za takową się nie uważa. No łasa jestem, bo to w końcu dominacja a zmysły trzeba nabijać do końca jak jest możliwość. Ja się nie złomuję, więc trzeba kombinować :)
 
Do góry