Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

obrzydlistwo ;/ tyle tylko powiem

jaką trzeba być szmatą społeczną aby zrobić z siebie kreta w gierce społecznościowej

a Kronika się chwali, że z usług takich szmat społecznych korzysta; to tak jakby facet chwalił się swojej partnerce, że korzysta z usług pani z burdelu
Trzeba umieć odróżnić zwykła plotka od kretowania
Na twoj temat to było raczej zwykła
 
obrzydlistwo ;/ tyle tylko powiem

jaką trzeba być szmatą społeczną aby zrobić z siebie kreta w gierce społecznościowej

a Kronika się chwali, że z usług takich szmat społecznych korzysta; to tak jakby facet chwalił się swojej partnerce, że korzysta z usług pani z burdelu
Futerka nie kręcą ( czytaj alphahydranoid - futerka kronice dla jaja info dają na mesagerkach , DC i takich tam Oni się nie szmacą tylko jaja sobie robią i jeszcze mają czelność powtarzać ploty i oczerniać innych .
 
Nazwijmy rzeczy po imieniu nie czerwonym a Tobie
Pomijając fakt , że też się zeszmaciłaś rozpowszechniając tą informacje - bo inaczej nazwać tego nie można - to pytanie było kogo zdradziłam .
Ale nie tylko mi, tu jest liczba mnoga:) ja byłam jedną z czerwonych. Trzeba przestrzegać ludzi przed tobą:) chyba już na kolejny świat musisz po raz kolejny zmienić nick. Tych których miałaś na niebiesko zdradziłaś^^
 
Do góry