Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser27401

Guest
cytuje weronike " kret ma Ci przekazać ze zza cienki jesteś i pet mi miasta nie wezmie" Weronika po co ci mam zabierac ja za 14dni bede miał wszystko a Ty nic na tym serwerze ,grałas 4 miechy by przegrać to żałosne
 
Ja tam uważam że nic nie przegrałem, a za to dużo wygrałem, np grając na froncie z Weroniką, czyli najlepszym graczem z jakim kiedykolwiek blisko współpracowałem. My się tu świetnie bawiliśmy i tak już zostanie :)
 

DeletedUser27401

Guest
Ja tam uważam że nic nie przegrałem, a za to dużo wygrałem, np grając na froncie z Weroniką, czyli najlepszym graczem z jakim kiedykolwiek blisko współpracowałem. My się tu świetnie bawiliśmy i tak już zostanie :)
Szkoda że na jelonkach graliście słupica jak dostaje to płacze do wszystkich jak pamiętam na katani dostała lanie życia
 
Od katani to sporo czasu minęło i pewnie wiele się nauczyła, tutaj żadnego lania by od nikogo nie dostała, bo nawet nie byłoby od kogo, a też ma takich słupów jak ja od pomocy :D
 
Takie wiadomości ie powinny być jakoś ... no ... wyciągane odpowiednie konsekwencje???
Nawet jeśli nie mało by nic spotkać to i tak pokazuje żenadę. Takich mieczyków to nikt normalny by nie chciał.
 
Do góry