Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser27401

Guest
Tylko na tyle Cię dzidzius stać , słabo dla mnie jesteś tylko dzieciak który mysli że jak nazbiera woja od całego sojuszu to jest nie doruszenie , jak poznasz prawdziwe życie to wtedy pogadamy . Ja nikogo nie muszę zastraszac a że inno pozwala na taką grę to tak się gra .Wiesz ja w odróżnieniu od Ciebie potrafię odróżnic zabawę od rzeczywistości
Na katani puściłabyś szare jakbym cię nie przygarnął taka jest prawda i nie jedno miasto ci zabrałem tylko kilka .
I dam ci dobrą radę grepo to gra pozorów a sojusz taki jest mocny jak jego najsłabsze ogniwo,
Co do poprawiania kogoś to najpierw się naucz czegoś i skończ studia a potem kogoś poprawiaj bo się napuszyłaś jak ten kot z twojego profilu ,a wystarczy szklanka wody i zostaje wielkie małe nic
Wiesz ja mam real i nie siedzę na grepo cały czas jak ty , i nie liczy się wygrana- liczy się porazka takich zadufanych młodych ludzi jak Ty,że nie podskoczycie powyżej ....... hahahaha
 
Pozwolę się z Tobą nie zgodzić, to jest gra przeglądarkowa, zabawa, hobby, powinnien byc relaks i jeśli już mówimy w kategorii wygranych/przegranych, to dla mnie ma znaczenie że robimy coś wspólnie, dążymy do jakiegoś celu, a nie negacja, kogoś udupić. Poniekąd z Twoją diagnozą młodych się zgadzam, ale ilu masz sam u siebie zadufanych, którym mieczyki przewracają w głowie i myślą że to jest jedyny cel w życiu, my tu weszliśmy dobrze się bawić, prawdopodobnie grałem w najsilniejszej ekipie w jakiej mi było dane przez te lata, a o dziwo nie było żadnych spin, to świadczy o mega atmosferze i prowadzeniu sojuszu, na żadne miecze bym tego nie zamienił.
P.S. A że Wera jest pyskatą młodą osóbką to wiadomo raczej od dawna, ale będą z niej ludzie :)
 
Tylko na tyle Cię dzidzius stać , słabo dla mnie jesteś tylko dzieciak który mysli że jak nazbiera woja od całego sojuszu to jest nie doruszenie , jak poznasz prawdziwe życie to wtedy pogadamy . Ja nikogo nie muszę zastraszac a że inno pozwala na taką grę to tak się gra .Wiesz ja w odróżnieniu od Ciebie potrafię odróżnic zabawę od rzeczywistości
Na katani puściłabyś szare jakbym cię nie przygarnął taka jest prawda i nie jedno miasto ci zabrałem tylko kilka .
I dam ci dobrą radę grepo to gra pozorów a sojusz taki jest mocny jak jego najsłabsze ogniwo,
Co do poprawiania kogoś to najpierw się naucz czegoś i skończ studia a potem kogoś poprawiaj bo się napuszyłaś jak ten kot z twojego profilu ,a wystarczy szklanka wody i zostaje wielkie małe nic
Wiesz ja mam real i nie siedzę na grepo cały czas jak ty , i nie liczy się wygrana- liczy się porazka takich zadufanych młodych ludzi jak Ty,że nie podskoczycie powyżej ....... hahahaha
Jestem nie do ruszenia. Mogę Cię podpuszczać do woli i tak za cienki jesteś. Po ostatnim to już widzę, że Ci żyłka pęka. Deff który stoi w miasteczkach z Tobą na wyspie jest mój. Nie wiem dlaczego nie potrafisz pokonać tak małych ilości.

Z całą pewnością zabrałeś mi jedno miasto i ja Tobie przez moralowca też jedno.

Zgadza się dlatego Ty dofinansowujesz swoich graczy.

Ostatnie zdanie tylko potwierdza to co napisałam wyżej ,,Wy tam zebraliście się w nienawiści''. Gratuluję takiego celu gry, ambitnie.

PS Już dostałeś info od krecika z forum co Ci na ostatnią wiadomość odpisałam?
 
Absolutnie nie będę się wcinała między wodę (zeby znowu sie komus cos nie spodobało ) a zakąskę - nie wiem o co wam poszło ale katania to katania a nagidos to nagidos.
A co do tego ze złączyła was jedynie nienawiść do kroniki to sam pisałeś....ja tylko ubolewam że mamy taką cechę narodową o której nawet filmy kręcili:)
 
Jadąc samochodem to ty nawet nieodpiszesz bo wlepiasz oczka w drogę ,ale się zgodzę że kali ma zub :pi sam nie wiem co chciałem napisiać tragedia :eek:
Jak Ty o godz 23:29 pierwszą wiadomość napisałeś tą w stylu kali mówić. Załóżmy, że Ci wierze tak jechałeś autem. Jednak w tym momencie pokazujesz swoje piękne podejście. Wszyscy wlepmy się w telefony i rozpoczynajmy rozmowy na grze przeglądarkowej w trakcie prowadzenia auta. Z całą pewnością zmniejszy to ilość wypadków.
Jak te małolaty mają być lepsze skoro starsi taki przykład dają?

Jednak to było tylko założenie. Jak już sporo osób się przekonało to co piszesz to jedno to co robisz drugie.
Siedzieliśmy w tym czasie na dc najpierw pisałeś z kacperkiem w międzyczasie z miśkiem później napisałeś do mnie. I wszystko podczas prowadzenia auta?
Kali mówić pokazuje jak bardzo kuraczku się zagotowałeś, wręcz zrobił się kurak na twardo. Z frustracji nie potrafiłeś dobrze złożyć zdania.
 

DeletedUser27401

Guest
Wiesz nie będę się Tobie tłumaczył gdzie i skad wracałem ale akurat 20 min jechałem samochodem ,a co do frustracji to chyba żartujesz że taką młodą dziewczynką bym się miał przejmować , oj przepraszam ty jesteś autorytetem zapomniałem ,pytanie w czym ? Powiedziałbym .........ale lepiej spędzic wolny czas z córeczkami jak tracic czas pisząć tu z tobą
 
Do góry