Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Wiesz nie będę się Tobie tłumaczył gdzie i skad wracałem ale akurat 20 min jechałem samochodem ,a co do frustracji to chyba żartujesz że taką młodą dziewczynką bym się miał przejmować , oj przepraszam ty jesteś autorytetem zapomniałem ,pytanie w czym ? Powiedziałbym .........ale lepiej spędzic wolny czas z córeczkami jak tracic czas pisząć tu z tobą
W poście który został skasowany pisałeś jak to Ci się nóż w kieszeni otwiera :)
Coś jednak jest na rzeczy bo tracisz czas na wysyłanie ataków i wsparć.

kolon muldka.png
 

DeletedUser28712

Guest
PIerwszy raz widze zeby ktos nazywal 4 paki birem stalka. Tyle to ja na noc sobie wstawiam dla bezpieczenstwa
 
Wiesz nie będę się Tobie tłumaczył gdzie i skad wracałem ale akurat 20 min jechałem samochodem ,a co do frustracji to chyba żartujesz że taką młodą dziewczynką bym się miał przejmować , oj przepraszam ty jesteś autorytetem zapomniałem ,pytanie w czym ? Powiedziałbym .........ale lepiej spędzic wolny czas z córeczkami jak tracic czas pisząć tu z tobą
Pewnie ze lepiej, yol
 

DeletedUser28712

Guest
a

A co niby to jest ? Jeżeli możesz mi powiedzieć ?
No to z ciebie wojownik ,widocznie masz mocny sen
W najprostszym znaczeniu ironia oznacza ukrytą złośliwość, pogardę, kpinę wyrażona przy pomocy pozornej aprobaty lub szyderstwo ukryte w wypowiedzi pozornie aprobującej. Pochodzi od starogreckiego słowa eriomeia oznaczającego kpinę.
Juz rozumiem czemu mi Norge0708 powiedzial ze nie ma po co z toba pisac
 
Do góry