Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Dziwne to, że koalicja daje zakaz wypowiedzi osobom co nie bluzgają a Kronika nie tylko nie zakazuje swoim wulgarnie wyzywać z totalnym chamstwem jak np jakis no name pepe ale jeszcze lajkują.

Taki drobny szczegół a jak pokazuje różnice poziomu i mentalności sojuszy.
Już nie potrafisz poprawnie myśli sformułować, takie masło maślane wyszło.
To źle, że macie taką cenzurę i zabraniacie kulturalnym ludziom się wypowiadać.
 

DeletedUser31082

Guest
Zauważyliście, że patologia z wyzwiskami i wulgaryzmami była tylko ze strony patusów z Kroniki xd? Widział kiedyś tu ktoś wulgaryzmy w stronę kroniki od innych?

Normalny człowiek widząc takie coś reaguje zniesmaczeniem jak caha ale to chyba jedyna dorosła i kulturalna osoba tam co jako jedyna nie lajkuje chamstwa i wulgaryzmów ;p. Reszta to banda dzieci lajkujacych sobie wyzwiska i bluzgi. Dla nich to fajne i jest zabawa :D jak dorosną to zmienia zdanie. Proponuje nową nazwę na nowy świat Rafatus Team :D

Największe chamy tego świata, najwięksi krętacze i oczywiście najwięksi przegrani :D

P.s. chodzi i dzieciaki z FO bo są tam oczywiście dorośli i kulturalni ludzie też ale nie ma ich tutaj na forum ;p

A teraz zapraszam do pisanie między sobą komentarzy i lajkowania ich xD
 

DeletedUser31082

Guest
Jeżeli dorosłość polega na wylewaniu żali, frustracji oraz leczeniu kompleksów na forum gry przeglądarkowej, to nie chcę dorastać.

Ja na tym świecie osiągnąłem to co chciałem czyli nie pozwolić Kronice wygrać. Miny Kroniki po ogłoszeniu % dominacji bezcenne.

Za to widzieliśmy dużo żali i frustracji graczy Kroniki.

Napisał to koleś, który żyje z tego forum i wzajemnej adoracji na nim. Chwalą się wzajemnie i leczą kompleksy xD
 

DeletedUser31082

Guest
To są bardzo miłe wiadomości. Bardzo ,,dorosłe''
View attachment 11968
View attachment 11969
To nie są moje słowa ani nikogo ode mnie i też nikt od nas ich nie lajkuje ba nawet Kociara je potępiła. Widzisz dziewczyno różnice? bo Ty widząc bluzgi chamstwo i wulgaryzmy lajkujesz to a potem śmiesz narzekać na takie coś? Sama zacznij od siebie a potem oczekuj od innych. Ja nie toleruje patologii ani w Kronice ani u sojusznika. Ty uwielbiasz pato posty i kolesi ale jak w twoja strone leca to już oburzenie.
 

DeletedUser34875

Guest
Ja na tym świecie osiągnąłem to co chciałem czyli nie pozwolić Kronice wygrać. Miny Kroniki po ogłoszeniu % dominacji bezcenne.

Za to widzieliśmy dużo żali i frustracji graczy Kroniki.

Napisał to koleś, który żyje z tego forum i wzajemnej adoracji na nim. Chwalą się wzajemnie i leczą kompleksy xD
XD to nie było przypadkiem tak, że kronika cię rozebrała a ty się spłakałeś?
 
To nie są moje słowa ani nikogo ode mnie i też nikt od nas ich nie lajkuje ba nawet Kociara je potępiła. Widzisz dziewczyno różnice? bo Ty widząc bluzgi chamstwo i wulgaryzmy lajkujesz to a potem śmiesz narzekać na takie coś? Sama zacznij od siebie a potem oczekuj od innych. Ja nie toleruje patologii ani w Kronice ani u sojusznika. Ty uwielbiasz pato posty i kolesi ale jak w twoja strone leca to już oburzenie.
Nie tolerujesz, ale mieczyki bierzesz o takiej osoby:)
 
Ostatnia edycja:
Napisał to koleś, który żyje z tego forum i wzajemnej adoracji na nim. Chwalą się wzajemnie i leczą kompleksy xD
Napisałbym, że tego typu zarzut ze strony osoby, która ma kompleks kroniki oraz kompleks graczy lepszych od siebie, jak Oszczep, czy Pepe, jest śmieszny, ale to nieładnie śmiać się z ludzi chorych.

Jest sezon pitów, daj numer KRS, to odpalę Ci jeden procent.
 

DeletedUser28094

Guest
Ja na tym świecie osiągnąłem to co chciałem czyli nie pozwolić Kronice wygrać. Miny Kroniki po ogłoszeniu % dominacji bezcenne.

Za to widzieliśmy dużo żali i frustracji graczy Kroniki.

Napisał to koleś, który żyje z tego forum i wzajemnej adoracji na nim. Chwalą się wzajemnie i leczą kompleksy xD
Powiem Ci tak, chłopczyku, bezcenna to byłaby Twoja mina jakbyśmy przystali na propozycję i zajęli Twoje miejsce na dominacji. Masz szczęście, że w Kronice praktykowane są same patologiczne zachowania i odrzuciliśmy te propozycję. Takich masz adoratorów, że chcieli Cię z dominacji wywalić, nic tylko gratulować.
 
Do góry