Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser32013

Guest
Zajrzyj czasem do słownika języka polskiego jak chcesz coś tutaj napisać, bo czasami ciężko się to czyta
 
Widzę, że w tej koalicji pasujecie do siebie(kompleksy w stosunku do graczy kroniki), tak jak nie ma wpisu Turka bez odniesienia do Oszczepa, tak Zepelin ostatnio wszędzie musi nawiązywać do Wery, gdzie nie ma do niej żadnego podejścia jeśli chodzi o umiejętności czy współpracę z sojusznikami.
 

DeletedUser23982

Guest
Widzę, że w tej koalicji pasujecie do siebie(kompleksy w stosunku do graczy kroniki), tak jak nie ma wpisu Turka bez odniesienia do Oszczepa, tak Zepelin ostatnio wszędzie musi nawiązywać do Wery, gdzie nie ma do niej żadnego podejścia jeśli chodzi o umiejętności czy współpracę z sojusznikami.
Nudne by było to FO jakby nie było wypowiedzi Turka o oszczepie :D Ja tam lubię jak piszą, bo jest z czego się pośmiać :) Jeden pisze o drugim, a potem komentarze. No jest zabawnie :D
 
Widzę, że w tej koalicji pasujecie do siebie(kompleksy w stosunku do graczy kroniki), tak jak nie ma wpisu Turka bez odniesienia do Oszczepa, tak Zepelin ostatnio wszędzie musi nawiązywać do Wery, gdzie nie ma do niej żadnego podejścia jeśli chodzi o umiejętności czy współpracę z sojusznikami.
Aż się popłakałam ze śmiechy - Ja kompleksy w stosunku do wery xdddddddd
Chciałeś chyba napisać ,że Wercia leczy kompleksiki, mącąc gdzie się da i wypisując wyssane z palca bajeczki na mój temat; tutaj , na privach itd
Podaj mi chociaż 1 świat na którym ta gwiazda kroniki osiągnęła coś sama bez pomocy : sponsorów, mentorów, kumpli z reala czy innej maści adoratorów.
 
Do góry