Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser34238

Guest
Będziemy się roić Kacper.
okok.gif
 

DeletedUser30330

Guest
Jedyne co zawyżasz swoja obecnością to ilosc kretynów na forum. Serio juz wole te madrosci pań wyżej. Je chociaz widzialem, ze grają, a nie tylko do wszystkich szczekają. Wejdzie taki pan nikt i nadaje sobie znaczenie, bo napisze pościk.
Super- dziekujemy za wizyte, a teraz spadaj.

Przecież ja was kocham, ostatnio mam dobre źródło informacji na wasz temat, utwierdziłem się w fakcie tylko jakimi...(nie będę kończył)

Kacperek mam prośbę, nie kronikuj* tylko prediego, jedyny normalny stamtąd :D

*kronikuj - z łac. kronikus, odmóżdżaj, szybki spadek iq w krótkim czasie.
 

DeletedUser27401

Guest
Powiem Ci tak, chłopczyku, bezcenna to byłaby Twoja mina jakbyśmy przystali na propozycję i zajęli Twoje miejsce na dominacji. Masz szczęście, że w Kronice praktykowane są same patologiczne zachowania i odrzuciliśmy te propozycję. Takich masz adoratorów, że chcieli Cię z dominacji wywalić, nic tylko gratulować.
Wiesz Fox a co zrobiła kronika na mesynie, największą patologie jaką świat grepolisowy widział ,więc uwaga nie na miejscu raczej ,a że nie kazdy w koalicji się lubi to chyba normalne
 
Musze Ci przyznać racje oszczepku - te kontrargumenty ludzi od dyskusji z nami to tylko przelecieć wzrokiem - nie warto czytać xddd
Nie warto czytać w równym stopniu, co wypowiedzi osób które same przyznają, że na dominacji grają pierwszy raz, natomiast na temat strategii i różnych kierunków rozwoju sytuacji ( oczywiście nie swojej tylko przeciwnika) mają do powiedzenia najwięcej na tym szanownym Forum ;)
 
A to przepraszam, czy ktoś zabrania Wam grać, że wypłakuje się, iż przejmowane są miasta od Waszych, którzy mają przedwcześnie wywalone na grę? Jakieś blokady techniczne macie, że nie możecie grać? Trochę to kiepsko wygląda, że Wielka Kroniką z równie wielkim naleśnikiem i Siepaczami nie podejmują nawet najdrobniejszej próby walki. Po prostu walkower i cieniactwo. Dla mnie to przejaw słabości, poddanie się, wywieszenie białej szmaty
Mogłyśmy no nie chcieliśmy
Bo jakby to zrobiły , honor byśmy stracili
 
Do góry