Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Kacperek gdzie moje miecze?
masz już jedne - po co ci drugie ?
Nie warto czytać w równym stopniu, co wypowiedzi osób które same przyznają, że na dominacji grają pierwszy raz, natomiast na temat strategii i różnych kierunków rozwoju sytuacji ( oczywiście nie swojej tylko przeciwnika) mają do powiedzenia najwięcej na tym szanownym Forum ;)
Dobrze, że nie mówisz o mnie, bo to moja 4 dominacja ( nie mylić z aktywną grą przez cały okres trwania świata :)
 
Wiesz Fox a co zrobiła kronika na mesynie, największą patologie jaką świat grepolisowy widział ,więc uwaga nie na miejscu raczej ,a że nie kazdy w koalicji się lubi to chyba normalne
Oj Grzechu nie wyjeżdżaj tu z Mesyną bo lustro pęknie jak w nie spojrzysz.... Ale co miałam Ci do powiedzenia na ten temat zrobiłam to już "w 4 oczy" i styknie:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15394

Guest
Kilka godzin i bym widział tam zielony kolor na swoich cudach a tego jeszcze nie grali chyba nigdzie
 
Kilka godzin i bym widział tam zielony kolor na swoich cudach a tego jeszcze nie grali chyba nigdzie

Ohh znów Messyna.To nudne, ale mam chwile.

No to tak kilka godzin zabrakło, by Oldboje przejęli tam miasto Autobotów na waszym cudzie.
Niestety dla Was zreflektowali się i zachowali się fair kolona wycofując, co później okazało się błędem, bo zerwaliście pakt.
Nie grałem, obserwowałem.Dośc dokładnie dodam, bo mając dostęp do wszelkich informacji z drugiego obozu.
Jeśli się w czymś pomyliłem możesz sprostować.


A teraz pytanie.
Jeśli nie widziałeś takiej sytuacji jak ta u góry to może widziałeś taką:
Jest sobie VVV.Jest sobie Doctor Strange.
Doctor Strange jest bardzo aktywnym graczem,chce być na cudakach.
Dostaje miasta na cudach i dostęp do rady.
Pewnego pięknego dnia dostaje też dwa kolony jednocześnie podczas pierwszej i jedynej próby wbicia na cudaka.Na jednego z nich nie ma wysłanej, ani jednej paki ogni tylko same offy.Kilkadziesiąt offw bez żadnych ogni.
Doctor Strange traci cudaka.Kończy gre na serwerze, a na następnym wchodzi razem z sojuszem, który mu te kolony wbił.Pod innym nickiem Albus Dumledore,nie przyznając się nawet najlepszym kolegom z gry , że to on mimo,że pytali wprost poprzez fb.
Widziałeś taką sytuacje kiedyś?

A na tym serwerze były dwie podobne.Na łącznie cztery cudaki.
Jak widać nikogo nie oskarżam.
Wypadek.
wypadki sie zdarzaja.jpg
 

DeletedUser15394

Guest
Dziwne jakby vvv paktu nie zerwało jak siedzieli kolonami u wroga na naszym cudzie :p pewnie chcieli nam je oddać
 

DeletedUser32386

Guest
Jestem chamem ale nie o to mi chodzi. Bardziej o to że jesteś zwykłą hipokrytką. Ale czego Ty babo nie rozumiesz dominacja była przegrana z jej startem, wiele naszych wysp nie doliczyło do dominacji a u was była to kwestia rotacji co zrobiliscie w 2 dni. Powiedz mi o wielki strategi jak w 2 dni mieliśmy przejąć 1.5k miast i odpalić dominacje przed wami ?
O czym ty chłopie piszesz. Już mi się tego szukać nie chce ale to od was ktoś pisał że szanse są 50 na 50. Nie spodziewaliście się tylko że tyle miast nie wejdzie do dominacji na przygranicznych wyspach. A widać było gdzie stawiacie paliki.
 
O czym ty chłopie piszesz. Już mi się tego szukać nie chce ale to od was ktoś pisał że szanse są 50 na 50. Nie spodziewaliście się tylko że tyle miast nie wejdzie do dominacji na przygranicznych wyspach. A widać było gdzie stawiacie paliki.
Chłopy przegrały na własną rękę a teraz system obwiniają xD
Ez Pz Dzida Squeezy
 
ta gra już
Ohh znów Messyna.To nudne, ale mam chwile.

No to tak kilka godzin zabrakło, by Oldboje przejęli tam miasto Autobotów na waszym cudzie.
Niestety dla Was zreflektowali się i zachowali się fair kolona wycofując, co później okazało się błędem, bo zerwaliście pakt.
Nie grałem, obserwowałem.Dośc dokładnie dodam, bo mając dostęp do wszelkich informacji z drugiego obozu.
Jeśli się w czymś pomyliłem możesz sprostować.


A teraz pytanie.
Jeśli nie widziałeś takiej sytuacji jak ta u góry to może widziałeś taką:
Jest sobie VVV.Jest sobie Doctor Strange.
Doctor Strange jest bardzo aktywnym graczem,chce być na cudakach.
Dostaje miasta na cudach i dostęp do rady.
Pewnego pięknego dnia dostaje też dwa kolony jednocześnie podczas pierwszej i jedynej próby wbicia na cudaka.Na jednego z nich nie ma wysłanej, ani jednej paki ogni tylko same offy.Kilkadziesiąt offw bez żadnych ogni.
Doctor Strange traci cudaka.Kończy gre na serwerze, a na następnym wchodzi razem z sojuszem, który mu te kolony wbił.Pod innym nickiem Albus Dumledore,nie przyznając się nawet najlepszym kolegom z gry , że to on mimo,że pytali wprost poprzez fb.
Widziałeś taką sytuacje kiedyś?

A na tym serwerze były dwie podobne.Na łącznie cztery cudaki.
Jak widać nikogo nie oskarżam.
Wypadek.
View attachment 11983
za dużo rotacji graczy było po różnych sojuszach i niektórzy to wykorzystują
kiedyś było kilka ekip, ciągle walki między nimi i nie było cyrków z oddawaniem cudaka "lepszym" kolegom
 

DeletedUser29689

Guest
O czym ty chłopie piszesz. Już mi się tego szukać nie chce ale to od was ktoś pisał że szanse są 50 na 50. Nie spodziewaliście się tylko że tyle miast nie wejdzie do dominacji na przygranicznych wyspach. A widać było gdzie stawiacie paliki.
Typie a co nie tak napisałem ? 12 lutego startuje dominacja i wiadomo że przegraliśmy. Ta matematyka Ci jakoś banie zlansowała, przecież każdy wie że liczyliśmy pograniczne wyspy a że ich nie doliczyło dlatego ostatecznie przegraliśmy, być może i tak byśmy przegrali ale jakby zaliczyło napewno końcówka inaczej by wyglądała. Nie obwiniamy tutaj systemu ani nic, przynajmniej nie zauważyłem żeby ktoś z tego powodu płakał. A teraz muszę spadać bo lecę przegrać pieniążki w LV. Bajo
 
Do góry