Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11447

Guest
Oj tak byczku, po za tym marta jest niezłym paradoksem. Fizycznie 70 a psychicznie max 12 jak sama napisała.
Paradoksem zakompleksionym to jesteś Ty Na. Trudno znaleźć tak obłudnego gościa i tak zakompleksionego z powodu PW Grepolis owych. Boli Cię, że nie dorastasz kobiecie. Dobrze, ma boleć. Nie znasz mnie gościu więc nic nie wiesz i nie masz prawa ***** wypowiadać się ani o mojej fizyczności ani o moich umiejętnościach intelelektualnych. Myślę, że formalnie mam trochę więcej kierunków ukończonych, chociaż mogę się mylić. Niepełnosprawnemu intelektualnie w stopniu głębokim też trudno by było obronić pracę doktorską. Więc po prostu odsadz się ode mnie raz na zawsze bo ja wykazałam się prawidłowymi postawami w grze starając się odbijać w Twoich miastach okupację panie egocentryku bez moralności i koszty refleksyjności, uczciwości
 

DeletedUser11447

Guest
Oj tak byczku, po za tym marta jest niezłym paradoksem. Fizycznie 70 a psychicznie max 12 jak sama napisała.
A jeszcze zapomniałam dodać: bez żadnych umiejętności w grze. Musiałeś skomlec o mieczyki bo się nie zalapywales do brygady. Ile złomu przyjąłes od futer? A ile kolonow wroga wpuściłes bez obrony?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Po prostu czekamy na podjęcie działań przez osoby do tego zobligowane i z kimś na tak podłym poziomie nie dyskutujemy, bo nie warto. Dziękuję, że są osoby potrafiące dokonać prawidłowej oceny moralnej. Dziękuję Weroniko i dziękuję misiu.
Ps. nie musiałam prosić o żadne zapki (to była kwestia uzgodnień i dobrze na tych uzgodnieniach wyszłam). Nie musiałam prosić mimo ostrej, negatywnej, kłamliwej i nieetycznej propagandy ze strony futer. Nadziali się na nią tylko VVV
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27702

Guest
Świat zamknięty a ci nadal się opluwają...po co
musiałam wejść bo jak czytam to, to aż mnie nosi
 

DeletedUser27702

Guest
powiedziałam że kończę grę na Nagitos i tak jest
Tyle że mnie aż nosi jak widzę ty wpisy co nic nikomu nie dają...
 
Do góry