[To nie błąd] nagroda dzienna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26541
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26541

Guest
wybrałam jako nagrodę dzienną iną losową nagrodę. Była to maska, niestety nie została dodana w agorze.
Świat kos.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: nagroda dzienna

W nagrodzie dziennej nie da się wygrać punktu kultury, wydaje mi się, że pomyliłaś to z maską w ikonie czaru zadowolenie, który faktycznie można trafić jako nagrodę.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: nagroda dzienna

Tak jak napisała maja2013, prawdopodobnie chodziło o Zadowolenie - właśnie ten czar został wczoraj wylosowany przez ciebie w mitycznej czarze. W tym miejscu możesz sprawdzić jakie nagrody można otrzymać.
 

DeletedUser26541

Guest
Odp: nagroda dzienna

chyba tak, wstyd mi, nie ma tematu:))))
 

DeletedUser27402

Guest
Odp: nagroda dzienna

Tak jak napisała maja2013, prawdopodobnie chodziło o Zadowolenie - właśnie ten czar został wczoraj wylosowany przez ciebie w mitycznej czarze. W tym miejscu możesz sprawdzić jakie nagrody można otrzymać.




12
Wybierz swój bonus dzienny spośród surowców, łask lub losowych przedmiotów dla wybranego miasta.
2000
100
1
2
3
4
5
6
7

gram 12 dzień a wyskakuje mi od dnia 8 grania w tą grę że gram 7 dni i tak jest codziennie naprawcie to
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: nagroda dzienna

W kółku, w lewym górnym rogu, pokazuje Ci Twoją najdłuższą serię zagranych dni bez przerwy w Grepo. Jak będziesz miał(a) przerwę, to liczba zostanie i zmieni się dopiero jak będziesz miał(a) dłuższą serię.

A co do bonusu dziennego, to on zawsze będzie tak wyglądał...tak jest ta gra zrobiona, że największy bonus jest do dostania właśnie za 7 dni ciągłego grania...za każdy kolejny jest taka sama nagroda.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: nagroda dzienna

25 złotych monet może wypaść Ci z mitycznej czary każdego dnia powyżej sześciu dni grania pod rząd. Za siódmy i kolejne. Oczywiście prawdopodobieństwo dostania tych monet nie jest zbyt duże...ja dostałem raz dwa dni pod rząd, a później miesiąc ciszy, czy nawet dwa miesiące. Algorytmu jaki rządzi wydawaniem nagród pewnie nie będzie dane nam poznać. Trzeba cierpliwie czekać.

Co do eventu, to już wszystko od szczęścia zależy. Można było zakręcić 24x i nie dostać bohatera...ja na przykład kręciłem 20x tylko i bohatera miałem bodajże po dwóch tygodniach.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: nagroda dzienna

Dzieci jeszcze się nie doczekałem...a bajek opowiadać nie umiem. Za złoto akurat tutaj nie kręciłem, bo nawet nie gram. Obserwuje na jednym świecie jak się gra rozwija i oddaje miasta koledze jak coś zbuduje...a wolno to idzie, bo nawet premium nie mam żadnego w tej chwili:)
 
Odp: nagroda dzienna

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Don napisał, że na 24 możliwe losowania wykorzystał tylko 20 i potrzebował 14 losowań->2tygodnie (wszystko za darmo bez złota) aby zdobyć bohatera. Sam zdobyłem bohatera bez złota, bo nie sponsoruję INNO i nie zamierzam, a to tylko gra.
smiley_emoticons_lol.gif

To nie są bajki, bo losowania takie jak na grepo, są prowadzone również w realu. Szansa na zdobycie czegoś wynosi dajmy na to 1:2500 i niech nikt nie mówi, że za złoto możesz coś zdobyć tylko, bo jest to totalna bzdura. Taki sam algorytm dla każdego. Chyba, że ktoś nie potrafi zrozumieć mechaniki tej gry, no to nikt na to nic nie poradzi.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: nagroda dzienna

A ja się zastanawiam czemu don gada sam ze sobą ;)

Co do bohatera.. i ja go dostałam bez złotka, chociaż kołem zaczęłam kręcić po tygodniu (wcześniej na urlopie byłam), wiec 7 dni z koła mi wypadło :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: nagroda dzienna

Hehe...no teraz sam to dostrzegłem:) Jakiś modek powycinał posty na które odpowiadałem, a moje zostawił. Przecież to jest jakiś absurd
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: nagroda dzienna

No dokładnie, jak coś usuwają, to niech usuwają wszystko. A najlepiej by było, żeby nic nie usuwali, bo przeginają.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: nagroda dzienna

Nie no, jak coś trzeba usunąć, to trzeba. Trochę takich postów się pojawia. A jak ktoś zdąży odpowiedzieć na taki post, to odpowiedź też usunąć trzeba, nawet jak nie łamie regulaminu, bo mały absurd wychodzi.

To są jakby nie patrzeć podstawy moderacji. Ja nie wiem, jak ludzie się załapali na tę fuchę, skoro nawet podstaw nie opanowali?!


PS: A pewnie zamiast uzyskać odpowiedź, to posty znikną, a pojawią się ostrzeżenia
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Do góry