[Wyjaśnione] Nagroda za 7 dzień

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16352
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16352

Guest
Panie i panowie mam pytanie: wiecie może jak długo może wisieć nagroda za 7 dzień gry (100% surki) ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za 7 dzień

Jak kolega wyżej napisał, nie zniknie do momentu, aż jej użyjesz, ja z tego co pamiętam skorzystałem po 3 miesiącach z niej.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Nagroda za 7 dzień

Dziękuję bardzo za odpowiedzi . :) Można zamknąć temat :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za 7 dzień

a ja moglbym spytac czemu gracze tak dlugo czekaja z nia? nie brakuje wam na nic surki :)?

bo w sumie powiedzmy spich na 20k zrobic (tzn magazyn) i to niezlego kopa daje jak na ten etap gry. Lepiej jednak jest poczekac na powiedzmy max magazyn?
 
Odp: Nagroda za 7 dzień

a ja moglbym spytac czemu gracze tak dlugo czekaja z nia? nie brakuje wam na nic surki :)?

bo w sumie powiedzmy spich na 20k zrobic (tzn magazyn) i to niezlego kopa daje jak na ten etap gry. Lepiej jednak jest poczekac na powiedzmy max magazyn?




Czekają tak długo ponieważ jest tam też bonus do atakowania ,a że nie można go schować do ekwipunku to czeka się na moment gdy i pełny magazyn i bonus do ataków będą potrzebne jednocześnie.
 
Odp: Nagroda za 7 dzień

Albo po prostu czekają na moment, kiedy te bonusy będą niezbędne, czyli na czarną godzinę. A w przypadku administratorów dochodzi jeszcze motyw po prostu sprawdzenia czegoś, np. tego, że faktycznie nie znika ;)
 
Do góry