[Nowość] Nagroda za glosowanie na forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29615
  • Data rozpoczęcia

Czy jestes za nagradzaniem tych co glosuja w propozycjach?


  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser29615

Guest
Bardzo malo glosow jest na poszczegolne propozycje.
Proponuje jakies codzienne lub tygodniowe nagrody dla wylosowanego lub kazdego kto odda glos na propozycje.

Np zloto czy jakis bonus.
 

DeletedUser27444

Guest
Dobra omm108 ... zagłosowałem :) to gdzie masz Pan tą nagrodę ???
 

DeletedUser27444

Guest
Dobra to jak to u nas mówią ... masz ustne poklepanie po ramieniu za pomysł .. to ode mnie :)
a ja sobie trochę poczekam ... może też coś mi skapnie ... :))))))0
 

DeletedUser5

Guest
Byłoby dość ciężko to zrealizować na podstawie głosów w ankiecie, przede wszystkim dlatego, że niektórzy autorzy odznaczają opcję "publiczna ankieta". Dodatkowo nie jesteśmy w stanie monitorować kiedy głos został oddany, żeby przykładowo wylosować jedną z osób, które zagłosowały w ciągu ostatniego miesiąca.

Trochę zejdę z tematu, ale podoba mi się sam pomysł przyznania drobnej nagrody w postaci złota, ale raczej za losowo wybrany post na forum, sama się nad tym od niedawna zastanawiam. Byłoby to jak najbardziej możliwe, natomiast trzeba byłoby pomyśleć jak to zorganizować, jak zebrać nicki graczy i przeprowadzić losowanie. Myślę, że pod uwagę brałabym posty nie tylko w propozycjach, ale i w pytaniach oraz w dyskusjach.
 

DeletedUser22713

Guest
Byłoby dość ciężko to zrealizować na podstawie głosów w ankiecie, przede wszystkim dlatego, że niektórzy autorzy odznaczają opcję "publiczna ankieta". Dodatkowo nie jesteśmy w stanie monitorować kiedy głos został oddany, żeby przykładowo wylosować jedną z osób, które zagłosowały w ciągu ostatniego miesiąca.

Trochę zejdę z tematu, ale podoba mi się sam pomysł przyznania drobnej nagrody w postaci złota, ale raczej za losowo wybrany post na forum, sama się nad tym od niedawna zastanawiam. Byłoby to jak najbardziej możliwe, natomiast trzeba byłoby pomyśleć jak to zorganizować, jak zebrać nicki graczy i przeprowadzić losowanie. Myślę, że pod uwagę brałabym posty nie tylko w propozycjach, ale i w pytaniach oraz w dyskusjach.
nie macie statystyki kto ile napisał postów w danym czasie na forum?
 

DeletedUser5

Guest
lech poznan3, właśnie nie, dlatego jest to problematyczne. Jedyne co mi przychodzi w tym momencie do głowy, to przekopiować wszystkie posty napisane przez X czasu w konkretnych działach do jednego wątku, ułożą się chronologicznie, więc można byłoby wtedy wylosować numer posta w tym temacie. Natomiast trzeba byłoby zadbać o to, żeby nie zaczął pojawiać się spam w działach, w których trwają konstruktywne dyskusje na tematy związane z grą. A mogłoby się tak stać, gdyby niektórzy wpadli na pomysł zwiększenia swoich szans na wygraną wysyłając mnóstwo postów, które są nie na temat ;)
 

DeletedUser11134

Guest
to może weźcie pod uwagę wszystkie posty w Agorze ( minus Konkursy i Dyskusje) i losujcie pomiędzy tymi co coś mądrego na temat gry napisali, mieli ciekawe propozycje itd.
 

DeletedUser29615

Guest
wypaczacie moj pomysl
powinno byc tylko na glosowania
jak za duzo roboty to zrobic prosciej

spisac sobie wszystkie nicki ktore zaglosowaly w ciagu ostatniego tygodnia
az tak duzo ludzi nie glosuje wiec sie nie przemeczycie :)

i wstawic do maszyny losujacej np online :

http://www.textfixer.com/tools/random-choice.php
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry