[Ulepszenie] Nagrody Lojalnościowe?

Zgadzacie się ?

  • tak

    Głosy: 19 90,5%
  • nie

    Głosy: 2 9,5%
  • Obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.
Dostałem dzisiaj nagrodę za 1 rok konta na grepolis :)
Niby fajna nagroda ale otrzymałem ją na świecie na którym nie długo będzie era cudów i jeszcze dopiero zacząłem grać tak że nie wykorzystam nawet potencjału tej nagrody.
Nagrodę można przenieść na inny świat w ciągu 14 dni jeśli nie wykorzystamy nic z otrzymanego pakietu.
Ale sęk w tym że większość światów jest w połowie albo końcówce i nigdzie nie gram szczególnie :)
Wyszedł 8 server ale to na nowym systemie co nie jest dla mnie :)


Moja propozycja to jeżeli dostajemy nagrodę na urodziny 1/2/5/8 to powinna być w rozszerzonym ekwipunku i do wykorzystania np w ciągu 12 miesięcy na każdym świecie
tzn dostałem nagrodę ale nie chce z niej teraz korzystać i czekam na ciekawszy nowy świat i np za 6msc startuję i tam będę chciał ją wykorzystać. Oczywiście żeby można było z tej nagrody tylko raz skorzystać ale na dowolnym świecie :)
W mojej opinii było by to fajne rozwiązanie i na miejscu :)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Edytowałem :) ale to z 1 urodzinami to bardziej jako przykład był :)
Swoją drogą ciekawe czy co 10 dni mogę z świata na świat przekładać taką nagrodę przez np 6 mscy aż wyjdzie jakiś server?
 
można tylko raz na zasadzie "łaski" że dajemy wam nagrodę która się przypisuje z automatu na pierwszy świat gdzie się kliknęło czy to "odbierz" czy "x" zamykające okno nagrody ;) i możecie poprosić o jej przeniesienie otwierając ticket tylko raz w ciągu 14 dni od otrzymania jej ;) ...
dorocia pisała już gdzieś że złożyli propozycję do instancji wyżej aby coś z tym zrobić ale i tak nie wiadomo co konkretnie ;)
 
no to kiszka po całości jednym słowem :) Może komuś kiedyś będzie lepiej :)
Mi dorocia kazała właśnie złożyć propozycję na forum bo nie mogą nic zrobić z moim problemem i że to nie pierwsze takie zgłoszenie :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser32539

Guest
Faktycznie teraz wygląda obecna sytuacja problematycznie.
 
A istniej możliwość przekazania tego na dowolne konto w grze ? w ciągu 14dni ? tzn na inne konto zupełnie ?
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry