[Ulepszenie] Nagrody za ciągłe logowanie co 30 dni + kontynuacja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24190
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o pomyśle???

  • Jestem na TAK

    Głosy: 20 76,9%
  • Pomysł całkiem całkiem ale dodałbym/dodałabym coś do tego

    Głosy: 1 3,8%
  • Jestem na NIE

    Głosy: 5 19,2%

  • W sumie głosujących
    26

DeletedUser24190

Guest
Przemyślenie i pomysł dotyczy nagrody za ciągłe logowanie co 30 dni + kontynuacja.
Każdego dnia w nagrodę przy pierwszym logowaniu do gry lub gdy gramy non stop to po godzinie 24) dostajemy w nagrodę do wyboru pakiet surowców lub boskie moce. Oczywiście każdego dnia nagroda jest coraz bardziej okazalsza, a w 30 dniu dostajemy full opcję w postaci mega pakietu surowców (jeśli dobrze pamiętam jest to chyba 20 tyś. lub 25 tyś.), przy następnym 500 mocy boskich a za trzecim (nie wiem bo jeszcze nie dostałem) są chyba są złote monety. I kolo się zamyka zaczynamy od początku etc.

Te bonusy są extra szczególnie te duże paki ale czy nie można by dać nam większego wyboru, np. obok standardowych nagród które wymieniłem mogły by być to np. paczki z czarami/mocami przyrostami/rekrutacjami (np. 5 różnych odpowiednio skomponowanych przez adminów, albo sami gracze wybieraliby dowolne 5 do swojego pakietu spośród wszystkich dostępnych w grze również tych eventowych).

Co sadzicie o tej propozycji.

PS. Trochę na szybko pisałem i może ze składnią być kiepsko ale pomysły są ulotne i strasznie szybko uciekają z głowy :))
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nagrody za ciągłe logowanie co 30 dni + kontynuacja

W sensie, że po 30 dniach można by wybierać te 5 bonusów, czy przy każdym dniu?


PS: Dodaj ankietę z trzema odpowiedziami (tak/nie/obojętne) :)
 

DeletedUser24190

Guest
Odp: Nagrody za ciągłe logowanie co 30 dni + kontynuacja

tak w W sensie, że po 30 dniach można by wybierać te 5 bonusów :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nagrody za ciągłe logowanie co 30 dni + kontynuacja

Wybór z wszystkich bonusów jakie są tylko możliwe jak dla mnie jest bezsensu trochę...jakieś ograniczenia musiałyby na pewno być. Tak bym sobie wybrał 5xrekrutacja mant, czy zmysły i masakra byłaby :)
 

DeletedUser24190

Guest
Odp: Nagrody za ciągłe logowanie co 30 dni + kontynuacja

jest jeszcze opcja skomponowania paczek przez administrację

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wybór z wszystkich bonusów jakie są tylko możliwe jak dla mnie jest bezsensu trochę...jakieś ograniczenia musiałyby na pewno być. Tak bym sobie wybrał 5xrekrutacja mant, czy zmysły i masakra byłaby :)
Właśnie to ma być nagroda dla gracza, że cały czas loguje się na grepolis. Gdybyś wybrał tak jak piszesz 5xrekrutacja mant, czy zmysły to nie byłaby masakra bo ja mógłbym wybrać to samo jak i nasi wrogowie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nagrody za ciągłe logowanie co 30 dni + kontynuacja

Nie no...oczywiście każdy miałby szansę na te bonusy. Tylko jak dla mnie, zaburzyłoby to rozgrywkę dość mocno...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagrody za ciągłe logowanie co 30 dni + kontynuacja

Jestem jak najbardziej za, trzeba by było nagrodzić aktywnych graczy :)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Nagrody za ciągłe logowanie co 30 dni + kontynuacja

Jestem za, ale trzeba byłoby to trochę dopracować ..
Ponieważ rzeczywiście zaburzyłoby to rozgrywkę, też myślę że powinno się nagrodzić tych graczy, ale bez przesady :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagrody za ciągłe logowanie co 30 dni + kontynuacja

Inno ma w planie coś z tym zrobić więc raczej jak będą coś zmieniać to wprowadzą swój pomysł


A tak to mi obojętne
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Nagrody za ciągłe logowanie co 30 dni + kontynuacja

Propozycja została zaakceptowana.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nagrody za ciągłe logowanie co 30 dni + kontynuacja

Dalej, to propozycja została przesłana. Teraz Inno zadecyduje, czy ma wprowadzenie czegoś takiego w planach i pomyśli jak to wprowadzi w życie. O ile wprowadzi...niestety takich zaakceptowanych, a nie wprowadzonych w życie propozycji są pewnie setki jak nie tysiące biorąc pod uwagę wszystkie wersje językowe świata.
 
Do góry