[Nowość] Nagrody za komnatę chwały

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16070
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu ?

  • Tak

    Głosy: 25 67,6%
  • Nie

    Głosy: 5 13,5%
  • Obojętne

    Głosy: 7 18,9%

  • W sumie głosujących
    37

DeletedUser16070

Guest
Od dość dawna już funkcjonuje w Grepolis coś takiego jak komnata chwały. Są tam wpisani kolejno- top 1,2,3 w budowaniu, top 1-3 wojowników a dalej zdobywca i przywódca świata.

Mój pomysł zakłada by wprowadzić nagrody dla graczy, którzy po zamknięciu serwera zajmują pozycje 1-3 w obu rankingach.

Zachęci to wielu graczy do tego aby grać do końca i wprowadzi nowy ciekawy element rywalizacji. Aktualnie, po wybudowaniu cudów światy zamierają i nic się nie dzieje. O tym kto na koniec jest top1 decyduje często to kto jest najbardziej zdeterminowany aby powegetować sobie do końca świata.

Wprowadzając nagrody za top 1-3 sprawimy, że w grze nie będzie się mówić tylko o drużynowym zwycięzcy danego świata ale także indywidualnym.

Co do tego jakie nagrody należałoby wprowadzić to jest kwestia dalszej dyskusji - ja myślałem o tym by:

Top 1 - 30x ulepszony atak 30% ogni na dowolnym świecie
Top 2 - 20x ulepszony atak 30% ogni na dowolnym świecie
Top 3 - 10x jw.

Analogiczne nagrody za top 1-3 wojowników.
Dodatkowo gracz top 1 budowania otrzymywałby eksluzywnego bohatera pokoju na każdy świat a top1 wojowników- eksluzywnego bohatera wojny na dowolny świat.

Proponowani bohaterowie- bohater wojny sprawia, że wojska walczące w ataku zdobywają 2x więcej pkt walki.
Bohater pokoju- chroni miasto przed kamiennym gradem.

Oczywiście część mojej propozycji dotycząca nagród ma charakter przykładowy, natomiast zasadniczą cześcią jest tu idea uhonorowania graczy, którzy kończą świat w komnacie chwały.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Nagrody za komnatę chwały

Bardziej by się opłacało bawić w boba budowniczego:D
Propo tej ankiety to jestem na ``tak``
 
Do góry