Naksos - Party

DeletedUser21018

Guest
Odp: Naksos - Party

Chodzi o to, że odświeżam stronkę główną co kilkanaście minut, żeby zobaczyć czy świat wystartował xD Ale miło, że mnie się naśladuje.

No jesli to spowoduje że będę lepsza to też tak chce - lubie uczyc się od tych bardziej doświadczonych
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Ogłoszenie rowniez nie daje do zrozumienia jasno, ze chodzi o cuda (przynajmniej to wyslane w grepolis). Nie ma jasno okreslone, ze "surowce" i "rozbudowa" to podpunkty. Tabulator i kropeczki zalatwilyby sprawe. Ogloszenie napisane jest tak, ze po ponad roku przerwy w grepolis zdziwilem sie, co za pomysl, zeby blokowac rozbudowe.
Aż specjalnie pogrubiłem dwukropek, który tam się znajduje i klaryfikuje sprawę. Tak coś czułem, że nikt tego nie zauważy :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Przydało by się znać przedział czasowy w którym wystartuje świat nie chce mi się teraz odświeżać co chwila...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Co byście powiedzieli na propozycję wprowadzenia APLIKACJI NA SMARTFONIK informującej co do sekundy o utworzeniu nowego świata? Od samego początku można by za pieniądze mieć jakże cenne na grepolis sekundy przewagi nad przeciwnikami. Koszt 100-200 złotych monet na tydzień powinien być dobry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Co byście powiedzieli na propozycję wprowadzenia APLIKACJI NA SMARTFONIK informującej co do sekundy o utworzeniu nowego świata? Od samego początku można by za pieniądze mieć jakże cenne na grepolis sekundy przewagi nad przeciwnikami. Koszt 100-200 złotych monet na tydzień powinien być dobry.

Zapewne support odpowie stanowcze "TAK" na taką propozycję ;>
A tak serio, wtedy taką możliwość mają tylko i wyłącznie osoby, które marnują ciężko (lub lekko) zarobione pieniądze w grę. Osobiście nie jestem tego zwolennikiem, bo z własnego doświadczenia wiem, że bez złotych monet mimo wszystko można dostać się do słynnej TOPKI.

Ale, jeśli Ci bardzo na tym zależy, wyślij to zapytanie do supportu. Aż jestem ciekaw, co odpowiedzą. ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Cześć
O której ten nowy swiat startuje?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

dobra to jade do media kupić sobie prezent na święta
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Witam i zapraszam do sojusz Looney Tunes który powraca , sorry od razu mówię żebyś cie mnie nie brali za nowego gracza że konto musiało być nowe za dużo Globalnych banów za konta które maja 175 pkt ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Witam i zapraszam do sojusz Looney Tunes który powraca , sorry od razu mówię żebyś cie mnie nie brali za nowego gracza że konto musiało być nowe za dużo Globalnych banów za konta które maja 175 pkt ...

To podróbka, czy prowadziłeś już sojusz na innym świecie z graczem ONOFF (wtedy mógł mieć inny nick)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

To jest NA PEWNO podróbka, ponieważ ten prawdziwy Kaczorek cały czas ma tu konto na forum. ;>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

To jest NA PEWNO podróbka, ponieważ ten prawdziwy Kaczorek cały czas ma tu konto na forum. ;>
Nie twierdzę przecież że jestem ty człowieku to po pierwsze w LT byłem Kaczorem Daffy więc taki sobie dałem więc nie rób problemu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Dołączyłem na chwilę do sojuszu takiego marnego, żeby wypełnić questa, a jednak na coś się przydają te masówki <interesting>
 

DeletedUser21018

Guest
Odp: Naksos - Party

ile ma punktów top-1?? na tą chwile
 
Do góry