Naksos - Party

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Nie chcę wam przerywać tej dyskusji, ale tak tylko informacyjnie podaję
Jak jakiś *Słowianin* czy inny pro koks grepo chce zrobić z bidulka Alladyna miazgę, sieczkę, poćwiartować na kawałki, przytrzasnąć paluszki czy inne bardzo złe rzeczy które mi się nie spodobają to zapraszam po nick na priv :) Dla potrzeb tej rzeźni mogę nawet opuścić sojusz na kilka dni. SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAM
 

DeletedUser20055

Guest
Odp: Naksos - Party

O Alladyn nawet na FO nowego świata posty nabija :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Jak sądzicie kto się pierwszy rozpadnie ?
 

DeletedUser21018

Guest
Odp: Naksos - Party

a ja widziałam dziś coś ciekawego i już wiem jaki był plan INNO na taki dziwny start czyli 23 grudnia tuż przed zakończeniem adventu :)

mianowcie TOP-1 zakręcił bagatela 24 razy kołem haha

to lekko wydał 1200złota na tą usługę :) a myśle że więcej bo szukał konkretów :)

to znaczy minimum 24 razy:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Spoko loko kochani :) Wygląda na to, że zagramy z Pydyntynem na tym świecie:)

Camorra Rulez :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Ja polecam ranigast topkom. Kolacja Wigilijna zjedzona w stresie, ze uciekają kolejne pięcio-minutówki to murowana niestrawność. <sprawdzić czy nie muzułmanin>
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Naksos - Party

a ja widziałam dziś coś ciekawego i już wiem jaki był plan INNO na taki dziwny start czyli 23 grudnia tuż przed zakończeniem adventu :)

mianowcie TOP-1 zakręcił bagatela 24 razy kołem haha

to lekko wydał 1200złota na tą usługę :) a myśle że więcej bo szukał konkretów :)

to znaczy minimum 24 razy:)

+250 złota na powiększenie ekwipunku ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Nie ma to jak gra ze złote . Czasem ono czyni cuda
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Ja dzisiaj zacząłem swoją przygodę z grepolis na tym świecie, macie jakieś rady dla początkującego?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Witam !
Rób wszystko z wprowadzeniem i się rozwiniesz ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Spoko, właśnie tak na razie działam i nie idzie tak źle
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Uważaj tylko na bonusy, które możesz otrzymać, niektóre lepiej przetrzymać na później.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Które z nich lepiej zostawić na później i jak?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Nie pamiętam już, ale jak dostajesz zarządce to jego możesz spokojnie akceptować, gdyż bardzo się przydaje z początku, ale taką arcykapłankę lepiej zostawić, po prostu nie wykonywać tej misji na razie, bo sporo łaski się marnuje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

No to trochę źle zrobiłem bo już aktywowałem arcykapłankę :(
 

DeletedUser21018

Guest
Odp: Naksos - Party

ale taką arcykapłankę lepiej zostawić, po prostu nie wykonywać tej misji na razie, bo sporo łaski się marnuje.

już lepiej nie podpowiadaj nikomu bo ktoś w to uwieży !

dla wielu graczy ta arcykapłanka to nic prócz 100 łask na wysłanników by podbic kolejną wioskę rolnicza za free co na początku jest duzym plusem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Każdy różnie to rozgrywa, ja wolę później akceptować i mieć spory przyrost łaski.
 

DeletedUser21018

Guest
Odp: Naksos - Party

Każdy różnie to rozgrywa, ja wolę później akceptować i mieć spory przyrost łaski.

Pewnie że tak. Różne taktyki.

Pewnie zostawiłeś sobie arcykapłankę przez co zblokowałeś sobie inne, nie masz przez to 100 łask. Masz max 4 wioski rolnicze.
 
Do góry