Naksos - Party

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wszystkiego Najlepszego Dziewczynki :D Bez was ta gra byłaby nudna :D

Redka już dostałaś wczesny prezent hihi :D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nie chce mi się nawet wioski podbić. Co zrobić, żeby nabrać energii do gry? Jakiś pomysł?

@Szamanmp7 - nie przesadzasz troche z tym pojazdem po Dahrku? :D
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Już się wypalasz :D idź na urlop mnie to dobrze zrobiło :)
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Maniek się dobrze sprawdzi :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

masz wiecej info

[video=youtube;64kQpQBofzE]https://www.youtube.com/watch?v=64kQpQBofzE[/video]

Znaczy się miałem rację, a Szeryf robi dobrą minę do złej gry ;)

Kiedy na Niemca idziecie ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a kiedy kolejna akcja ONZ i spółki (z o.o.)?

jakby nie patrzeć i oni troszkę siedli po otwarciu Pella.

O świcie ;)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Możesz spać spokojnie Wiktor ;) wszystko odwołane :eek:
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Już sobie budzik nastawiłem :) hehe :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

świat oklapł jak nic. W sumie tak sobie myślę że powinni wywalisz wszystkie światy ogłosić, że za miesiąc otwarcie nowego świata i ten świat powinien być tak długo aż się skończy.

A tak jeden świata zabija drugi i tak non stop - bo grajkowie nie kończą jednego i pędzą na drugi bo przecież tak to ja będę na pewno twardzielem nie to co tu bo tu to oszukują haha
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Masz racje, powstaje nowy serwer i juz wszyscy lecą na na stępny. Tu było fajnie ale widze że się szybko wszystko kończy.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Masz racje, powstaje nowy serwer i juz wszyscy lecą na na stępny. Tu było fajnie ale widze że się szybko wszystko kończy.

No wiesz sorki ale sam trochę dołożyłeś do tego wszystkiego. Bo jednak poszedłeś na nowy świat. takich graczy jak Ty jest cała masa.
Nie żałuje, graj sobie gdzie chcesz. Tu chodzi o sam fakt że granie tylko przez chwile jest banalne.

Dla INNO to bardzo dobrze że świat powstaje co trochę i że ludzie uciekają na inny bo wydają dużo kasy. Obecnie TOP-100 na początku świata złoci skracając wszystko co sie da. Sama TOP-10 skraca na potęge wydając po 4-6k golda w ciągu 5 dni. Gdzie na starym świeci nawet niektórzy nie wykupują kapitana i dowódce :)
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Na nowy świat poszedłem tylko by zobaczyć tych bohaterów. Na razie zostaje na Naksos i nigdzie się nie wybieram. W grepolis nie zloce, zloto wydaje tylko na kliku doradców :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Na nowy świat poszedłem tylko by zobaczyć tych bohaterów. Na razie zostaje na Naksos i nigdzie się nie wybieram. W grepolis nie zloce, zloto wydaje tylko na kliku doradców :p

nie no ja zawsze na początku parę zł wydam ale staram się oszczędzać haha.
Teraz obecnie nie wydaje bo w sumie to nawet nie ma takiej potrzeby.

ja tylko patrzę ile ludzi poszło na nowy świat z tego świata a on jest stosunkowo nowy.
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

no i Maniek zakończył konwersację - psuja:p

świat tak młody i tak szybko umarł? - przejmujcie odchodzących i gramy dalej:cool:
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

umarł bo ten ONZ (w odróżnieniu od oryginalu) nakładał zbyt bolesne sankcje na niegrzecznych :D

a powaznie to przyczyna jest inna, umarł bo ludzie widzieli co się działo na początku i olali bug-serwer

pazerność inno tym razem chyba nie popłaci

wystarczy juz tylko 2,3 rozmowy odpowiednich osób, obalona jakas flaszka i serwer sie skonczy szarakami w centrum na masową skalę

zostanie kilku bobów i wpis co 3 miechy w tym dziale
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

umarł bo ten ONZ (w odróżnieniu od oryginalu) nakładał zbyt bolesne sankcje na niegrzecznych :D

a powaznie to przyczyna jest inna, umarł bo ludzie widzieli co się działo na początku i olali bug-serwer

pazerność inno tym razem chyba nie popłaci

wystarczy juz tylko 2,3 rozmowy odpowiednich osób, obalona jakas flaszka i serwer sie skonczy szarakami w centrum na masową skalę

zostanie kilku bobów i wpis co 3 miechy w tym dziale

co mieli zarobić na tym błędzie to zarobili -- pamiętacie normandie czy tego na Supersonika -- mieli po 40 kręceń na kole chyba - wyczyścili koło do zera haha - pytanie jest po co im to było?
 
Do góry