Naksos - Party

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Co do supersonika to on nawet na lamii złocił i też szybko zniknął z serwera. Po co takie typki wydają tyle kasy na gre a potem odchodzą ?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Co do supersonika to on nawet na lamii złocił i też szybko zniknął z serwera. Po co takie typki wydają tyle kasy na gre a potem odchodzą ?

to znaczy ja nie jestem przeciwnikiem wydawania kaski na grę. Sam niejednokrotnie stawiałem murek w 12h do 25 lev na maxa czy też trochę skracałem kolona by był szybko na dobitkę czy też na samym poczatku skracam budynki jak mi się surowce przelewają a ja nie lubie czekać. Ale tu chłopaki ostro wyczyścili choinkę :)) lubią chłopaki prezenty.
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

to znaczy ja nie jestem przeciwnikiem wydawania kaski na grę. Sam niejednokrotnie stawiałem murek w 12h do 25 lev na maxa czy też trochę skracałem kolona by był szybko na dobitkę czy też na samym poczatku skracam budynki jak mi się surowce przelewają a ja nie lubie czekać. Ale tu chłopaki ostro wyczyścili choinkę :)) lubią chłopaki prezenty.


Kto bogatemu zabroni :d
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

to znaczy ja nie jestem przeciwnikiem wydawania kaski na grę. Sam niejednokrotnie stawiałem murek w 12h do 25 lev na maxa czy też trochę skracałem kolona by był szybko na dobitkę czy też na samym poczatku skracam budynki jak mi się surowce przelewają a ja nie lubie czekać. Ale tu chłopaki ostro wyczyścili choinkę :)) lubią chłopaki prezenty.

Spoko :) tylko że różnica między tobą a nimi jest taka ze ty dalej grasz :) i ta kasa teoretyczniee nie poszla w bloto :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Spoko :) tylko że różnica między tobą a nimi jest taka ze ty dalej grasz :) i ta kasa teoretyczniee nie poszla w bloto :)
Ja tu nie gram od samego początku, ale gra ktoś mi bliski a ja tylko kibicuje. Ten świat to nie dla mnie.
Swoją drogą bardzo pomagam ale duchowo i słownie.

Kto bogatemu zabroni :d
No tak pewnie że można.
Kto biednemu zabroni bogato żyć :)
 

DeletedUser16168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Zawsze potrafiłeś otoczyć sie kobietami, zresztą tak jak Piotr:D


///edit. oczywiście: pięknymi kobietami

pawia można puscic od tego cukrowania wzajemnego , postykjacie sie jeszcze juz wiecie sami czym i zabawa bedzie przednia na forum
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Zawsze potrafiłeś otoczyć sie kobietami, zresztą tak jak Piotr:D


///edit. oczywiście: pięknymi kobietami


eee Szeryf mi je wszystkie poderwał i zostałem sam haha.

Podobno jak kobieta kocha to jest niebezpieczna i silna jak 3 facetów
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Wiktor, ty tu gadu gadu a robota czeka ;-)
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

pawia można puscic od tego cukrowania wzajemnego , postykjacie sie jeszcze juz wiecie sami czym i zabawa bedzie przednia na forum

to że tutaj jesteśmy po przeciwnych stronach barykady nie znaczy że nie graliśmy razem na wielu innych światach:)

eee Szeryf mi je wszystkie poderwał i zostałem sam haha.
Podobno jak kobieta kocha to jest niebezpieczna i silna jak 3 facetów

i to jest tajemnica sukcesu Piotra.



MtG odpisz na PW to będziesz zadowolony
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

heeh no powiem Ci że jestem zadowolony ale myślę że to tylko podpucha :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Zapraszam do dalszej luźnej rozmowy, ale zgodnej z zasadami tego forum, tutaj :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zaproszenie dla nowych graczy

Nie skorzystam z twojej oferty, ale możesz dać namiary na siebie to z chęcią przypłynę na farmę ;)
 

DeletedUser22356

Guest
Odp: Zaproszenie dla nowych graczy

Oj rozmowa rozmową ale jeśli ma być luźna nie powinna mieć zasad :p...
 

DeletedUser22371

Guest
Odp: Zaproszenie dla nowych graczy

Ass idź spać ... bo przez Ciebie nas wyrzucą z forum xD
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Zaproszenie dla nowych graczy

Proponuję zgłosić Furia76 do konkursu gracz roku na Naksos :D
Specjalna kategoria: złote usta
albo... kategoria rozrywka: tzw Afera korupcyjna "przyszedł Furia do Evelina"
 
Do góry