Nastroj

  • Rozpoczynający wątek Mahome
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam pytanie , wobec natroju osady.Jezeli natroj bedzie obnizony do 70% to jest jakis procent ze z tej wioski zaatakuje mnie armia?
Szukalem po wiki, postach w tym dziale i nie moglem znalesc, prosze o odp.;]

Jeszcze mam 2 pytanie zeby nie robic kolejnego posta:
Jak nastawic sie na bogow i specjalne budynki jezeli chce sie ustawic na off.?Glownie mi zalezy na atak na morzu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Z tego co wyczytałem wcześniej na forum. Spokojnie można atakować do 65% ja tak postępuję i jak na razie żadna osada nie zbuntowała się przeciwko mnie :)
 

DeletedUser

Guest
ok, ale nie wiesz moze czy to ma jakies % , bo to jest bardzo wazne.Tymi atakami mogles miec po prostu szczescie.Wydaje mi sie jezeli jest nastroj w wiosce 65% to jest to prawdopodobienstwo 35% o obrone osady.Prosze o odp doswiadczonych graczy;] Z gory thx.
 

DeletedUser

Guest
...

Ja wysyłam do 51 % nastroju i 31% siły ale to w zależności od godziny - chodzi o ewentualną aktywność innych graczy. Może być ktoś pierwszy i w między czasie nastrój i siła spadnie na Twoją niekorzyść. Z rana do południa z reguły większość jest albo w szkole albo w pracy. Najpewniej w godzinach nocnych ale nie w weekend i święta. ;)W innych przypadkach lepiej uważać - wtedy lepiej puścić wojo z atakiem żądania wojsk. Przy słabych % masz szanse na gratisowe wojo nawet te na które nie masz jeszcze badań. Pozdrawiam.:p
Aneta.:D
 

DeletedUser

Guest
przy 70% masz 100% ze nie zostaniesz zaatakowany (bez badania dyplomacja)

walka na morzu to zeus -czar na podrasowanie floty
posejdon -czar na redukcję floty przeciwnika
i athena czar na sprawdzenie z czym będziesz walczył

badania-co do floty to szybkość budowy, koszty budowy i siła ataku,oraz szybkość floty
możesz jeszcze jako cud wybudować latarnie

Anecia318W a po co wysyłac z 31% siły ile ty surowców tylko wywieziesz ???
po co bawic sie w jałmużnę jak przy 100% siły jest max. surki 6005
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Racja

ale jak każda wiocha ma słabe % a ja mam sporo czasu to uwierz mi i tak się opłaca. Wysyłam tak często jak mogę. Z tego w sumie wychodzi naprawdę sporo. :D Lubie gratiski :p
 

DeletedUser

Guest
no tak przy początkowych "armiach" tak można i sie jeszcze chce:)
potem surka właściwie bedzie tylko do festynów i sztuk teatralnych
 

DeletedUser

Guest
(...)Może być ktoś pierwszy i w między czasie nastrój i siła spadnie na Twoją niekorzyść.(...)
Anecia inni gracze mogą obniżyć tylko siłę wioski. Na nastrój masz wpływ tylko i wyłącznie Ty. Jeśli nie będziesz atakować wioski, to będzie stopniowo rósł, aż osiągnie 100%. Nastrój rośnie szybciej, jeśli wioska ma więcej siły.
 

DeletedUser

Guest
...

:eek: dzięki - diabeł jednak tkwi w szczegółach. Sorki jeżeli wprowadziłam kogoś nieświadomie w błąd.
 

DeletedUser

Guest
A już się zastanawiałam nad napisaniem kolejnego poradnika/FAQ, ale "what for?"... jak grochem o ścianę ==

Szansa na bunt przy 70% zadowolenia jest jak 1:1000000(0), trzeba mieć solidnego pecha.
Co do drugiego pytania...
Budynki specjalne:
Wchodzisz w senat, klikasz tego małego "+" w prawym dolnym rogu przy liście budynków, następnie najeżdżasz kursorem na interesujący Cię budynek specjalny i tym sposobem otrzymujesz szereg informacji, co dany budynek ma do zaoferowania, ba będą też wymagania.
Bogowie:
Analogicznie jak przy budynkach, z tym że wchodzisz do świątyni i tam jest ładnie wszystko opisane, a jak chcesz więcej, to na Wiki z pewnością też coś się znajdzie.
Dodam tylko, że proponuję "miszmasz", w jednej wiosce tego boga, w drugiej tego. Tym sposobem uzupełnią się i będą tworzyć zgraną paczkę :p

Sory za zgryźliwość, ale to było już omawiane. Pytania były stawiane inaczej, ale odpowiedzi są te same. Wystarczy przeczytać i wyłapać potrzebne informacje.
 

DeletedUser

Guest
Laina -sorrki za spam ale dziwi mnie ze sie jeszcze dziwisz ,tak zawsze było i będzie na każdym forum w każdej grze...chyba ze poleca warny ale na to jest jeszcze za świerzynka
 

DeletedUser17

Guest
Z racji tego iż wszyscy powinniśmy być tolerancyjni dla nowych graczy zadających proste dla nas już pytania, jak i dla tych już doświadczonych, nawołuję o spokój.

Laina, jeżeli znasz odpowiedź na pytanie, a widzisz temat, co oznacza, że go nie usunąłem, to śmiało tam pisz, podaj trafną odpowiedź. Nie ważne, że było to już wiele razy poruszane, a skoro masz wiedzę na ten temat to miło byłoby z Twojej strony abyś pomagała innym.


Odpowiedź w temacie została już udzielona wielokrotnie, jeżeli ktoś nadal nie doczytał to proszę poczytać Wiki oraz użyć szukajki i znaleźć wcześniejsze wręcz identyczne pytania.

//done :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry