Nasze miasto (dzień/noc)

  • Rozpoczynający wątek ANAKIN126
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz?

  • TAK

    Głosy: 78 90,7%
  • NIE

    Głosy: 1 1,2%
  • OBOJĘTNIE

    Głosy: 7 8,1%

  • W sumie głosujących
    86
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Nasze miasto (dzień/noc)

Anakin No to jest dobra mysl

Na dobrą notkę od Ciebie to zawsze można liczyć.:D



pomysł fajny Zaczerpnięty z plemion jak się nie mylę .
Oby się sprawdziło !!!

To jest z plemion zaczerpnięte. Też nie mogę się doczekać końcowego wyniku. Ja się strasznie zdziwiłem, że założyłem temat który jako pierwszy z całego polskiego grepolis się przedostał do zaakceptowanych.

It's very god idea! :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nasze miasto (dzień/noc)

Jedynie co się teraz dzieje to gracze nabijają posty na tym temacie . Szczerze ? Fajnie nawet jakby to weszło ale i tak nie dorówna to plemionom , MOIM ZDANIEM . A co jeszcze takiego mogło by wejść wcześniej ? Pomysł z widocznymi atakami - widok statków na morzu , szpiega , wojsk atakujących jakieś farmy . Gdyby to weszło (to co piszę) czapki z głów i ciąć gilotyną :D - niemożliwe chociaż fajne by było :rolleyes:

Anak . Zmień pierwszego posta tak by w nim wszystko było całościowo opisane .
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Nasze miasto (dzień/noc)

ANAKIN126 napisał:
Ja się strasznie zdziwiłem, że założyłem temat który jako pierwszy z całego polskiego grepolis się przedostał do zaakceptowanych.

Ehh... nie lubię jak się inni cieszą, więc przypomnę, że temat był wymyślony przez kogoś innego:D Tylko w niewyjaśnionych okolicznościach zniknął:eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nasze miasto (dzień/noc)

Jedynie co się teraz dzieje to gracze nabijają posty na tym temacie . Szczerze ? Fajnie nawet jakby to weszło ale i tak nie dorówna to plemionom , MOIM ZDANIEM . A co jeszcze takiego mogło by wejść wcześniej ? Pomysł z widocznymi atakami - widok statków na morzu , szpiega , wojsk atakujących jakieś farmy . Gdyby to weszło (to co piszę) czapki z głów i ciąć gilotyną :D - niemożliwe chociaż fajne by było :rolleyes:

Anak . Zmień pierwszego posta tak by w nim wszystko było całościowo opisane .

A co myślisz, że takiego tematu nie zakładałem? A zgadnij co się później stało!
KLICK i temat skasowany.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nasze miasto (dzień/noc)

Myślisz że nie pamiętam ;)? Wtedy sobie na kartce rozpisywałem co i jak :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nasze miasto (dzień/noc)

Ehh... nie lubię jak się inni cieszą, więc przypomnę, że temat był wymyślony przez kogoś innego:D Tylko w niewyjaśnionych okolicznościach zniknął:eek:


:eek:
WHAT???!!!
To ja go założyłem jako pierwszy i tamten temat został skasowany, a teraz znów go napisałem!:eek::eek:
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Nasze miasto (dzień/noc)

Tamten temat też Ty zakładałeś? A, to sorry:D Wiedziałem że był już wcześniej, ale sądziłem że ktoś inny go zakładał

Dobra, więcej tu nie spamuję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nasze miasto (dzień/noc)

Nie podniecaj się aż tak tym . Jedyne z czego się cieszyć to z tego że nikt nie napisał wcześniej o tym , bo każdy grający w plemiona i grepolis zauważył że tego nie ma i ocenił po swojemu - skasował konto na gp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nasze miasto (dzień/noc)

Tamten temat też Ty zakładałeś? A, to sorry:D Wiedziałem że był już wcześniej, ale sądziłem że ktoś inny go zakładał

Dobra, więcej tu nie spamuję.

heh, a szkoda, że to nie przeszło wcześniej...

a i trochę się boję tego, że pomysł wyjdzie na 2.0,a ja gram na jocie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nasze miasto (dzień/noc)

Nie podniecaj się aż tak tym . Jedyne z czego się cieszyć to z tego że nikt nie napisał wcześniej o tym , bo każdy grający w plemiona i grepolis zauważył że tego nie ma i ocenił po swojemu - skasował konto na gp.


eee, ja nigdy nie grałem na plemionach...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nasze miasto (dzień/noc)

Przyznaj ;) Tam to na prawdę fajnie wygląda . Sam tam zaczynałem na początku i mnie trochę zdziwiło ale no cóż ... Na początku z władza lepiej nie dyskutować :p
 

DeletedUser10908

Guest
Odp: Nasze miasto (dzień/noc)

Bardzo dobry pomysł.Trymam kciuki żeby on wszedł w życie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nasze miasto (dzień/noc)

Sprytne...

Teraz team będzie to odkładać do Euro 2012...:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

ANAKIN126 musze przemyśleć dokładnie ;) :D za i przeciw
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

ANAKIN126 ogólnie grafikę,styl jak będzie wszystko wyglądało; P taki szkielecik
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nasze miasto (dzień/noc)

Mi to tam obojetne ... Kiedys gralem w Plemiona to tam tak chyba bylo
 
Status
Zamknięty.
Do góry