Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

DeletedUser19421

Guest
Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

Natychmiastowe?
Teraz złotnik zrobi miasto do podboju w 1 dzień.
Surki nie będą przeszkodą.
Teraz murek będą w 10 sekund budować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21321

Guest
Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

Fajnie, najpierw surka za złoto, teraz to !
Teraz złotnik zrobi co chce ze światem ;-; wbija i w 5 minut może mieć 2 K pkt (jak będzie chciał)
Bravo dla "projektantów" ...
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

A ja mam pytanie do przedmówców:
Czy każdy z waszych (w sumie 1300 sztuk) postów jest na tym samym poziomie i nic nie wnosi do dyskusji? Nie dość że truizmami tutaj sypiecie to jeszcze bzdurne wnioski wyciągacie. Opcja skracania jest dostępna cały czas i ten który będzie chciał iść po bandzie i tak to zrobi. "Oferta" skierowana jest do innego typu ludzi. Do tych którzy przykładowo załączają budowę 7*21 ogni i skracają jedno lub dwukrotnie każde zlecenie. Wizja wydania kolejnej 100 monet za ukończenie całkowite może pociągnąć za sobą większy eksport monet od gracza. Mam w związku z tym pytanie: Jaki będzie koszt natychmiastowego skrócenia 10 godzinnej operacji w grze (budowa jednostek lub budynku)

W gruncie rzeczy ta opcja bardzo dużo mówi na kim tak naprawdę zależy twórcom gry, jacy gracze wydają najwięcej i na którym etapie rozwoju serwera. Pomimo że krzywa Gaussa mówi co innego, nie uwierzę w obecność takich zawodników którzy skracają budowę w 50 miastach naraz...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

Obecnie trudno mi powiedzieć czy ta zmiana będzie dobrym rozwiązanie czy nie, zobaczę jak będzie to funkcjonowało na becie, ale podoba mi się możliwość skrócenia ostatnich 5min za darmo.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

W sumie zgadzam się z pierwszymi postami z tematu. Wydaje mi się, że skracanie całości bedzie tańsze niż po polowie, poza tym mniej czasochłonne, więc złotnik od razu zrobi miasto jakie zechce. Teraz mają oni dużą przewage i dojdzie do sytuacji kiedy normalni gracze którzy chca pograć dla zabicia czasu, czy z ciekawości nie beda mieli szans na jakikolwiiek rozwój, wszystko w ostatnim czasie skłania się ku złotnikom. Może jak już gdzies na FO padło - projekt grepolis zmierza do końca a Inno chce wycisnąć z graczy jak najwięcej :)
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

a ja powiem że to będzie ułatwienie jeżeli koszty będą takie same jak te pare skracań budowy było by tak wygodniej nie tylko mi chociaż ja i tak złota nie kupuje
to tylko ulepszenie
według mnie powinno kosztować tyle ile te pare skróceń o połowę wygodniejsze może tylko dla mnie ale dla mnie by było wygodniejsze
hehe 1 rzecz związana ze złotnikami którą polubię
usmiech.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

No gdyby cena była taka sama to wszystko w porządku, ale zakładam, że taka nie będzie bo jak napisali będzie to zależne od czasu :)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

A ja mam pytanie do przedmówców:
Czy każdy z waszych (w sumie 1300 sztuk) postów jest na tym samym poziomie i nic nie wnosi do dyskusji? Nie dość że truizmami tutaj sypiecie to jeszcze bzdurne wnioski wyciągacie. Opcja skracania jest dostępna cały czas i ten który będzie chciał iść po bandzie i tak to zrobi. "Oferta" skierowana jest do innego typu ludzi. Do tych którzy przykładowo załączają budowę 7*21 ogni i skracają jedno lub dwukrotnie każde zlecenie. Wizja wydania kolejnej 100 monet za ukończenie całkowite może pociągnąć za sobą większy eksport monet od gracza. Mam w związku z tym pytanie: Jaki będzie koszt natychmiastowego skrócenia 10 godzinnej operacji w grze (budowa jednostek lub budynku)

W gruncie rzeczy ta opcja bardzo dużo mówi na kim tak naprawdę zależy twórcom gry, jacy gracze wydają najwięcej i na którym etapie rozwoju serwera. Pomimo że krzywa Gaussa mówi co innego, nie uwierzę w obecność takich zawodników którzy skracają budowę w 50 miastach naraz...

Nie pasuję Ci coś ? To nie patrz i tyle.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

Ta opcja to wielkie dno.
Koniec kropka.


Pierwszy post :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

O jeja znowu coś :p ogólnie to poczytam sobie później i wyrażę opinię ale to nie będzie nic nowego pewnie haha
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

Przecież napisałem że mi nie pasuje. Po co pytasz drugi raz?
Patrzeć to ja mogę, gorzej z czytaniem, przerastają mnie Twoje wypowiedzi...

Powtórzę, bo widzę że to ciebie to trzeba tak łopatologicznie ...
Nie podoba się, nie czytaj, nie patrzy, zignoruj :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

I jakie odczucia po prezentacji na Becie?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser21225

Guest
Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

właśnie sprawdzałem na becie bez klikania tego, tylko sprawdzałem same koszty i ulepszyłem 1 lepszy budynek powiem wygodne koszty dobre według mnie udane :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13253

Guest
Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

właśnie sprawdzałem na becie bez klikania tego, tylko sprawdzałem same koszty i ulepszyłem 1 lepszy budynek powiem wygodne koszty dobre według mnie udane :)

A mógłbyś napisać jakie to koszty? Wątpliwa dla mnie przyjemność logowania się na Becie.

Jak to zwykle tutaj bywa, nie łaska dowiedzieć się czegokolwiek zadając proste pytanie...

Mam w związku z tym pytanie: Jaki będzie koszt natychmiastowego skrócenia 10 godzinnej operacji w grze (budowa jednostek lub budynku)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

Obecnie koszty są na takim poziomie
22h - 780
13h - 660
4h- 270
2h - 200
1h - 160
40 min - 120
8 min - 60
Jest to jednak wersja testowa.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

Czyli cały czas INNO wymyśla usprawnienia żeby ciągnąć kaskę z ludzi :(
Mogliby raz na jakiś czas stworzyć świat bez złotka,dla tych którzy na grę nie chcą wydawać pieniędzy. Wtedy moglibyśmy zobaczyć kto jest dobrym graczem bez złota.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

W takim razie przyjrzyjmy się dwóm wersjom.

1. 22h - 780 złota
Skracanie o połowę: 22/11/5,5/2,75/1,375/0,6875/0.34375/0,171875/0,0859375h co daje: 5 minut i 20 sekund
8 skróceń - 200 złota versus 780 złota... hmmm troszku nie opłacalne. Realnie powinno być około 175 - wtedy może być konkurencyjne.

2. 4h - 270 złota
Skracanie o połowę: 4/2/1/0,5/0,25/0,125/0,0625 co daje 3 minuty i 45 sekund
6 skróceń - 150 złota versus 270 złota... nadal za dużo...

Koszt natychmiastowego skracania powinien zawierać się w przedziale do (X*25)-10% gold gdzie X to ilość skróceń o połowę potrzebnych do osiągnięcia czasu operacji poniżej 5 minut (przy założeniu że ostatnie 5 minut jest za free)

Pomimo wątpliwego poziomu inteligencji niektórych graczy i forumowiczów wnioskuje że nikt normalny nie wyda więcej złota tylko za to aby zamiast 8 razy kliknąć raz.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

A jak dla mnie, to takie ułatwienie nie powinno być "preferowane" przez INNO. Ja bym w Twoim wzorze zamienił "-" z "+". Takie skrócenie całej rekrutacji/budowy powinno być o te 10% minimum droższe od kolejnych skracań o połowę. Jeśli będzie to tańsze, to skracanie o połowę w ogóle będzie nieopłacalne...
 
Do góry