Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

bardzo fajny świat, na każdym morzu giełda się kręci - polecam!

Nie tylko Wiki. To naprawdę jest ciekawy i fajny świat - nie tylko pod względem handlu, ale zdążył mnie ten świat doprowadzić do kilku pozytywnych mikro zawałów XD
Jestem dumna z tego forum - tego konkretnego. Jeszcze nie spotkałam się z pyskówką, chamówą - niech tak pozostanie. Jestem z Was mega dumna od jakiegoś czasu - prowadzicie na tym świecie na tym forum piękną na poziomie rozmowie dorosłych ludzi - Aż chce się wchodzić i czytać <3 AŻ chce się grać nawet dla przyjemności <3
 
Nie tylko Wiki. To naprawdę jest ciekawy i fajny świat - nie tylko pod względem handlu, ale zdążył mnie ten świat doprowadzić do kilku pozytywnych mikro zawałów XD
Jestem dumna z tego forum - tego konkretnego. Jeszcze nie spotkałam się z pyskówką, chamówą - niech tak pozostanie. Jestem z Was mega dumna od jakiegoś czasu - prowadzicie na tym świecie na tym forum piękną na poziomie rozmowie dorosłych ludzi - Aż chce się wchodzić i czytać <3 AŻ chce się grać nawet dla przyjemności <3
Z tym ciekawym światem to bym polemizował Mazur zgarnął konkretną ekipę ( Sigma+ lisy+ ZC+ trochę ludzi ze starego systemu) tak naprawdę nie ma konkurencji do wygrania świata - reszta sojuszy odstaje zdecydowanie poziomem.

Aż odechciewa się grać

Mówię to jako członek jednego z nich XD
 

DeletedUser35664

Guest
Gracze Lisów.
Lisy nie weszły

Lisy bez Leitusia i Alfusia to jakieś pipidówki a nie Lisy.
Bez nas to oni nie mają pazurów, zębów nawet nie mają... Co ja mówię… bez nas to oni są jak bez armatki i dwóch kulek
 
Do góry