Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

OsZczepCS ty ruski agencie, ujawniłeś najpilniej strzeżoną tajemnice państwową, że oprócz kotów to jeszcze Grepolis lubie,
już służby jadą po Ciebie, gorszy sorcie jeden :mad:
i jeszcze ten Ubek drugi. no nie mogę .......
 
Ale cośki też weszły na 2 albo 3 wyspy, to też oszukują?
tak weszły na 2 wyspy tyle że jedna na m54 druga na m44 oddzielona chyba trzema czy czterema wyspami

Już były takie światy, gdzie wchodziły TOP ekipy i jednak nie było tak top :) dajcie czasu. Wczoraj Cośki pokazały pazur, więc może być ciekawie.

Obiektywnie: developer
smiley-emoticons-blush-pfeif.gif
jaki pazur przecież to tylko odwieczna miłość do łoriora :) Cośki weszły na handel :)
 
Ostatnia edycja:
Nie chce nikogo obrazić, ani urazić - ale dysponujecie tak mocną ekipą, że gdybyście weszli lekko rozrzuceni po kilkunatu wyspach, a nie 5 czy 6 to i tak zrobilibyście miazgę z (do spólki z innymi mocnymi sojami, oni czyścili by swój fragment mapy, Wy swój i po tym byście wzięli się za łby ;)) tych wszystkich masówek czyli sojuszy takich jak Wyspiarze, Angelsi, Criminalsi i parę jeszcze innych. (oczywiście w tych wymienionych przeze mnie masówkach też jest sporo niezłych czy nawet dobrych graczy, którzy toną dzięki beznadziejnemu zarządzaniu przez swoich liderów i topieniu deffa u noobów).
Tak by było ciekawiej (wg mnie), choć trudno się nie zgodzić tu z wpisem bodajże Duska, że takie myślenie jak moje jest trochę dziaderskie, no ale cóż .... ;)

PS. Nie gram w Wyspiarzach, tylko handluje sobie i to tylko do końca września w innym soju, ale tez nie ma za bardzo czym się chwalić ....ha,ha,ha
Jak dla mnie każdy kto wchodzi ekipą to noobki. Wszyscy winni wchodzić solo i przez pierwsze 2 tyg, grać bez sojuszu. Igrzyska śmierci by oddzielić noobów od prawdziwych graczy.

Zresztą przypominam że wyspy z surką są otwarte , nie musimy udzielać się do przemocy.
 
Jak dla mnie każdy kto wchodzi ekipą to noobki. Wszyscy winni wchodzić solo i przez pierwsze 2 tyg, grać bez sojuszu. Igrzyska śmierci by oddzielić noobów od prawdziwych graczy.

Zresztą przypominam że wyspy z surką są otwarte , nie musimy udzielać się do przemocy.
Zapomniałeś dodać, że prawdziwi gracze nie robią rollo tylko zgarniają wszystko na klate i bronią wioski nawet na murku 0 najlepiej jednym rodzajem deffa.
 
Jak dla mnie każdy kto wchodzi ekipą to noobki. Wszyscy winni wchodzić solo i przez pierwsze 2 tyg, grać bez sojuszu. Igrzyska śmierci by oddzielić noobów od prawdziwych graczy.

Zresztą przypominam że wyspy z surką są otwarte , nie musimy udzielać się do przemocy.
Dobra dobra, ale akurat igrzyska śmierci i FFA przez 2 tyg to fajny pomysł XD.
 
Do góry