Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

Ahh gdzie są ci krzykacze co od 13 strony tego tematu tak się wychwalali? Taraz slotów brakuje żeby pozbierać to co do mnie należy xd
 

DeletedUser35664

Guest
Jutro piąteczek, czyli mamy dziś mały weekend. Większość na logikę przy weekendzie nie zamula, więc pewnie spoczywają w pokoju… czy tam w kuchni. Gdzie tam komu wygodnie
 
ogolnie pisze o złoceniu,ze to jest słabe
fajnie było by sie zmierzyc bez mozliwosci złocenia i pokazac swoje umiejtnosci wtedy
Co ty gościu walisz za smuty mi ledwo starcza na premki a na Onchesmosie top atakujących i wojowników ,daj coś więcej z siebie niż płacz i lament a efekty będziesz widział .
 
Co ty gościu walisz za smuty mi ledwo starcza na premki a na Onchesmosie top atakujących i wojowników ,daj coś więcej z siebie niż płacz i lament a efekty będziesz widział .
A co mnie to obchodzi na co ci starcza //ciach// xD
Ja tylko wyraziłem swoje zdanie ze chetnie bym zagrał na takim swiecie bez możliwosci złocenia po co ta agresja z twojej strony "gościu"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser35664

Guest
Z tej okazji właśnie, sprawiłem sobie delikatny czarno biały szlafrok.
Jest wprost wyborny
 

DeletedUser35664

Guest
Ponury69 Ty w ratio to będziesz w pierwszej 20? Sypanie ewidetnie do poprawy przy tylu city

Pamiętajcie o wcześniejszej rotacji miedzy sojkami. Kara jest i sypać nie można przez jakiś czas a to może decydować o końcowym wyniku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
"Każdy docenia dobry kant" jak to mawiano ;) Ja doceniam Wszystkich, z którymi miałem przyjemność rozegrać ten serwer. Tych co towarzyszyli nam tylko na początku, a w szczególności tych co dotrwali z nami do końca. Największe podziękowania należą się mojej najwspanialszej Radzie, dzięki której to zwycięstwo nie byłoby możliwe.

Podziękowania nie tylko dla mojego sojuszu, za wytrzymanie ze mną tych kilku miesięcy, co nie należało do najłatwiejszych, ale i dla naszych przeciwników, którzy motywowali nas do nieustannego działania, dzięki któremu udało się nam osiągnąć sukces. Tak więc jeszcze raz gratulacje i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze się spotkamy :)

1680006474680.png
 
Gratulacje dla całej karcianej rodziny za wygranie serwera, byliście lepsi.
oklasky.gif
A dla nas, cośkow za chwilkę zasłużony , wiosenno-letni odpoczynek i może znów jesienią....... kto to wie
fNfQLd.jpg
 
Do góry