[Naprawiony] Nazwa konta

  • Rozpoczynający wątek Kratos?
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam :) Rejestrując się w grepolis użyłem nazwy "Kratos?". Innej nie mogłem wymyślić i wiele pomógł mi ten znaczek zapytania. O co dokładniej chodzi? Podczas rejestracja na forum, do nazwy nie wolno dodawać znaków specjalnych. M.in @!#:&)(?. Wpisałem, więc nazwę konta z gry oraz wpisałem stare i nowe hasło na forum, po czym wciśnąłem "zarejestruj". I tu ważna sprawa, zamiast "Kratos?" stworzyło mi konto o nazwie "Kratos". Jeśli przede mną zarejestrował by się gracz o nicku "Kratos" i miał taki sam nick jak na forum, to ja nie mógłbym się zarejestrować, bo nazwa była by zajęta? Moim zdaniem, to jest jakiś błąd, dlatego chciałbym dowiedzieć się jaka jest kolejność i czy to w ogóle prawda. Czekam na wasze odpowiedzi. Pozdrawiam, Kratos.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nazwa konta

Jeżeli był już jakiś Kratos, to nie powinno stworzyć się drugie konto o takiej samej nazwie...a tym bardziej, nie powinieneś mieć dostępu do wcześniej założonego konta przez kogoś innego.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5

Guest
Odp: Nazwa konta

Bardzo dziękujemy za zgłoszenie :) Wygląda na to, że doszło tu do jakiegoś błędu, jednak dotyczy to prywatnych danych, więc nie możemy omówić tej sprawy na forum. Napiszę do ciebie w tickecie, powinieneś otrzymać powiadomienie na świecie, na którym grasz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwa konta

Konto o nazwie "Kratos?" w grze, mam od jakiegoś czasu. Sam je założyłem. Konto na forum zarejestrowałem dzisiaj. W prawdzie wszystko jest dobrze, ale mam pewne wątpliwości, dlatego pytam się czy jest to błąd? Czy jeśli przede mną, była by osoba, która zarejestrowała by się w grze o nicku "Kratos" (przypominam, że ja mam nick "Kratos?") oraz zrobiła by konto na forum i miała nazwę "Kratos" to czy ja mógłbym potem się zarejestrować na forum?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Bardzo dziękujemy za zgłoszenie :) Wygląda na to, że doszło tu do jakiegoś błędu, jednak dotyczy to prywatnych danych, więc nie możemy omówić tej sprawy na forum. Napiszę do ciebie w tickecie, powinieneś otrzymać powiadomienie na świecie, na którym grasz.
Mi nasczęście nic się nie stało. To bardziej przypuszczeni niż błąd, lecz ma coś z tym związanego. Z kontem nic mi się nie stało, lec temat zamieściłem ze względu na wszystkich graczy, którzy w grze nazywają się i na koniec dodają np. dopisek "?". Myślę, że trzeba to samemu przetestować i stwierdzić, co by było? Moja propozycja to stworzyć na forum możliwość nazewnictwa z dopiskiem "?" lub ograniczenie liczby znaków w całej grze..
 
Do góry