Nazwa sojuszu

  • Rozpoczynający wątek Sarven
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pytanie do administratorów/moderatorów.

W imieniu mojego sojuszu mamy pytanie, czy zostanie rozwiązana w jakiś sposób kwestia nazw sojuszu?
Właśnie trafiliśmy na sojusz o takiej samej nazwie - z tym że my mamy "ę", a oni "e". Poza tym zauważyliśmy, że istnieją sojusze o takiej samej nazwie, a różnica polega tylko na wielkości liter. Obawiamy się, że może to w przyszłości wywoływać trochę niepotrzebnych nieporozumień.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jeśli chcesz zadać pytanie TYLKO do administratorów, to użyj Supportu. Poza tym, nie wiem po co zwracasz się do moderatorów - to są najzwyklejsi w świecie gracze i wiedzą tyle samo co my, czyli nic.

Problem z wielkimi i małymi literami prawdopodobnie już niedługo zostanie rozwiązany, lecz co do e i ę, to nie rób sobie nadziei - dam sobie uciąć rękę, że nic z tym nie zrobią, gdyż logicznie:
e ≠ ę
 

DeletedUser

Guest
Jeśli chcesz zadać pytanie TYLKO do administratorów, to użyj Supportu. Poza tym, nie wiem po co zwracasz się do moderatorów - to są najzwyklejsi w świecie gracze i wiedzą tyle samo co my, czyli nic.

Problem z wielkimi i małymi literami prawdopodobnie już niedługo zostanie rozwiązany, lecz co do e i ę, to nie rób sobie nadziei - dam sobie uciąć rękę, że nic z tym nie zrobią, gdyż logicznie:
e ≠ ę

Zapomniałeś o IRC :D
 

DeletedUser

Guest
Sarven to już zależy od tego kto pierwszy założył sojusz z daną nazwą.
Najlepiej sprawdzić to w logach plemienia, napisać do drugiego plemienia i to wyjaśnić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry