1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Ulepszenie] Nazwy graczy i sojuszy

Dyskusja w 'Odrzucone' rozpoczęta przez użytkownika SNAJPER007, 25. Gru 2014.

?

Czy chcecie wyświetlenia pełnej nazwy?

1. Tak

25,0%
  2. Nie, zostaje jak jest

37,5%
  3. Obojętne

37,5%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SNAJPER007

SNAJPER007

Zdarza się że czasami ktoś wymyśli sobie dość długą nazwę sojuszu czy nick w grze.
    Nick nie jest prawidłowo wyświetlany na liście czlonków sojuszu przeglądając go z zewnątrz.
    To samo jeśli chodzi o nazwe sojuszu gdy wchodzimy w jego stronę prezentacyjną (niebieski proatokącik u góry). Pojawiają się trzy kropeczki.
    Moim zdaniem ograniczenia odnośnie nicków i nazw soi są wystarczajace, tak samo wystarczająco dużo miejsca jest na wyświetlenie pełnej ich nazw czy w liście członków czy gdy mamy to yyy niebieski dywanik z nazwą soja, przyciskami kontaktowymi itp.
    To by bylo na tyle xd

Pozdrawiam, S007

2. Red Slayer

Red Slayer

Odp: Nazwy graczy i sojuszy

Mi osobiście jakoś specjalnie nie przeszkadzało to do tej pory, nie jest to aż tak często spotykane. Dodatowo zastanawiam się co z Graczami którzy już mają nick o takiej długości?

3. Slietie

Slietie

Wlasnie te 3 kropeczki, o ktorych piszesz, sa celowo umieszczone przez tworcow gry jako odpowiedz na brzydko wyswietlajace sie dlugie nazwy. Tak wiec mysle, ze poprawa czegos, co jest poprawa, nie bedzie miala miejsca - tym bardziej, ze zgodze sie z Redsem, ze nie jest to az tak czesto spotykane. Mnie osobiscie nigdy to nie przeszkadzalo i wole, zeby tworcy gry skupili sie na wazniejszych problemach. Jestem na nie.
    Jesli dobrze zrozumialam Snajpera, to tylko chce inaczej wyswietlac nazwy a nie je skracac. Ale faktycznie troche niejasno to napisal i logiczniejszym rozwiazaniem wydaje sie po prostu obciecie dlugosci nazw. Choc tu oczywiscie bylaby to przesada.

Ostatnio edytowane: 25. Gru 2014
  4. SNAJPER007

SNAJPER007

A no to niestety nie wiedziałem :>>
    Tak, chodzi mi o wyświetlanie pełnej nazwy ;d

5. kubziom1

kubziom1

dla mnie to nigdy nie zauważyłem ale jestem na tak moze to niektórym pomoc

Ostatnio edytowane: 26. Gru 2014
  6. KanioKania

KanioKania

Jakoś to rzadko się zdarza, gdy ktoś ma długą nazwę konta, więc to nie jest zbyt przydatna opcja, to by wtedy wyglądało trochę nieładnie.

7. Sapcio

Sapcio Grepolis Team

Propozycja odrzucona.
    Powód: Wyniki ankiety.

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.