[Ulepszenie] Nazwy graczy i sojuszy

  • Rozpoczynający wątek SNAJPER007
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie wyświetlenia pełnej nazwy?


  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zdarza się że czasami ktoś wymyśli sobie dość długą nazwę sojuszu czy nick w grze.
Nick nie jest prawidłowo wyświetlany na liście czlonków sojuszu przeglądając go z zewnątrz.
To samo jeśli chodzi o nazwe sojuszu gdy wchodzimy w jego stronę prezentacyjną (niebieski proatokącik u góry). Pojawiają się trzy kropeczki.
Moim zdaniem ograniczenia odnośnie nicków i nazw soi są wystarczajace, tak samo wystarczająco dużo miejsca jest na wyświetlenie pełnej ich nazw czy w liście członków czy gdy mamy to yyy niebieski dywanik z nazwą soja, przyciskami kontaktowymi itp.
To by bylo na tyle xd

Pozdrawiam, S007
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Nazwy graczy i sojuszy

Mi osobiście jakoś specjalnie nie przeszkadzało to do tej pory, nie jest to aż tak często spotykane. Dodatowo zastanawiam się co z Graczami którzy już mają nick o takiej długości?
 
Odp: Nazwy graczy i sojuszy

Wlasnie te 3 kropeczki, o ktorych piszesz, sa celowo umieszczone przez tworcow gry jako odpowiedz na brzydko wyswietlajace sie dlugie nazwy. Tak wiec mysle, ze poprawa czegos, co jest poprawa, nie bedzie miala miejsca - tym bardziej, ze zgodze sie z Redsem, ze nie jest to az tak czesto spotykane. Mnie osobiscie nigdy to nie przeszkadzalo i wole, zeby tworcy gry skupili sie na wazniejszych problemach. Jestem na nie.
Dodatowo zastanawiam się co z Graczami którzy już mają nick o takiej długości?
Jesli dobrze zrozumialam Snajpera, to tylko chce inaczej wyswietlac nazwy a nie je skracac. Ale faktycznie troche niejasno to napisal i logiczniejszym rozwiazaniem wydaje sie po prostu obciecie dlugosci nazw. Choc tu oczywiscie bylaby to przesada.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwy graczy i sojuszy

A no to niestety nie wiedziałem :>>
Tak, chodzi mi o wyświetlanie pełnej nazwy ;d
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Nazwy graczy i sojuszy

dla mnie to nigdy nie zauważyłem ale jestem na tak moze to niektórym pomoc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwy graczy i sojuszy

Jakoś to rzadko się zdarza, gdy ktoś ma długą nazwę konta, więc to nie jest zbyt przydatna opcja, to by wtedy wyglądało trochę nieładnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry