Necromongers vs Troja

DeletedUser

Guest
Polis stracone to polis stracone,]]] Neco trzeba im to przyznać cisną i czyszczą:) Ja osobiście czekam, na jakiś zwrot akcji,]] Skoro Necro miała przewagę liczebną na m, to szanse graczy Troi były równe zeru:rolleyes:
 

DeletedUser4776

Guest
cos widze ze jestescie porabani jakas wojna o ktorej nikt z TROI nic nie wie jak robicie takie cos to informujcie kogos z wladz TROI to napisza na forum w sojuszu a nie tak ze gracie do jednej bramki moze ktos z was gral w gladiatusa i cos takiego wymyslil tylko tam zawsze jak sie wywoluje wojne to tydz przed informuje sie wladze i czeka na potwierdzenie oj naprawde to jest żalosne
 

Robin65

Zespół Grepolis
pheh... Poczekajcie poczekajcie na tym kontynencie nas mało było, przyjdźcie na M54 wtedy będzie ciekawiej ;D

TROJAN

Cieszymy się, z Waszej obecności na tym forum. Od początku mieliśmy nadzieję, że nie tylko nasze raporty tutaj będą gościć. To w końcu tylko zabawa.
 

DeletedUser

Guest
bo to cieniasy i boją się reakcji dlatego nas nie powiadomili :):):):):):)
 

Robin65

Zespół Grepolis
bo to cieniasy i boją się reakcji dlatego nas nie powiadomili :):):):):):)

Wewnętrzny przepływ informacji w Waszym sojuszu nie jest nasza sprawą, mogliśmy wprawdzie dać ogłoszenie do ogólnopolskich dzienników ale daliśmy sobie spokój bo za drogo by wyszło, a i skuteczność niepewna. I skoro macie problemy z komunikacją to dodam, że jednym z powodów zakończenia PON-a było olanie naszych postów próbujących wyjaśnić naruszanie jego postanowień przez Waszych ludzi, a nawet olewanie jego wypowiedzenia. Jeśli jeszcze stwierdzicie, że o tym tez nie wiedzieliście to moje zdanie o Was jako organizacji ulegnie radykalnemu pogorszeniu.
 

DeletedUser

Guest
cos widze ze jestescie porabani jakas wojna o ktorej nikt z TROI nic nie wie jak robicie takie cos to informujcie kogos z wladz TROI to napisza na forum w sojuszu a nie tak ze gracie do jednej bramki moze ktos z was gral w gladiatusa i cos takiego wymyslil tylko tam zawsze jak sie wywoluje wojne to tydz przed informuje sie wladze i czeka na potwierdzenie oj naprawde to jest żalosne
Cała BETA wie, tylko Wy, biedni, pokrzywdzeni przeoczyliście informację.
Ale wyciągniemy wnioski na przyszłość i następnym razem zapytamy, czy możemy Wam wypowiedzieć wojnę.
Czy o celach naszych ataków też chcecie być informowani z odpowiednim wyprzedzeniem?
 

DeletedUser

Guest
Kolego zapomniałeś dodać ,że macie mówić gdzie deffa wam brakuje :)
 

DeletedUser

Guest
cos widze ze jestescie porabani jakas wojna o ktorej nikt z TROI nic nie wie jak robicie takie cos to informujcie kogos z wladz TROI to napisza na forum w sojuszu a nie tak ze gracie do jednej bramki moze ktos z was gral w gladiatusa i cos takiego wymyslil tylko tam zawsze jak sie wywoluje wojne to tydz przed informuje sie wladze i czeka na potwierdzenie oj naprawde to jest żalosne

No to gratuluje, straciliście ponad 20 polis i nie wiecie o wojnie? Ładny macie czas reakcji. Tydzień czasu po Was jeździmy i się obudziliście? Mam nadzieję że trochę szybciej u Was przebiega organizowanie obrony, bo pamiętajcie że okupacja trwa 12 godzin i z taka inercją możecie nie zdążyć podesłać defa.

Najbardziej przykre w tym wszystkim było to, że pomimo że wypowiedzieliśmy PON z Wami już dawno i pisaliśmy w tej sprawie do Waszych władz, jak również o przyczynie zerwania PON, czyli szpiegowaniu naszych miast, Wasze władze nie uznały za stosowne powiadomienie pozostałych graczy, że PON przestał obowiązywać. Zostawiliście tych graczy samym sobie, pomagali sobie lokalnie ile mogli, ale nie dali rady. Szkoda tych graczy, my byśmy ich tak nie zostawili.

A co do wypowiedzenia wojny, to cieszcie się że w ogóle została wypowiedziana, bo ja byłem za wypowiedzeniem w japońskim stylu (1904, 1941).

Naturalnym było to że najpierw wyczyścimy sobie sytuacje na morzu 64. Ale nie martwcie się, odwiedzimy Was na 54.
 

DeletedUser4776

Guest
dopiero sie wczoraj tu zalogowalem i nie czytam wszystkiego bo jest tego za duzo no i wlasnie tacy jak wy zrywaja pony bo wyczuwaja szanse na morzu gdzie jest nas malo no i my walczymy z sojuszem ktory ma naprawde dobrych graczy i wiecie co to za sojusz w takim momencie jakas wojne w stylu gladiatusa moze grasz na 3-m serwie to ci pokaze jak sie wywoluje wojne bo tu to sa wojny ze wszystkimi dookola chyba to juz powinienes wiedziec no i co jeszcze moge powiedziec nie jestem w zadnej radzie czy jak wy to tam nazywacie ale zawsze mozna na czas wojny napisac nawet do najwiekszego wroga z ktorym sie walczy i poprosic o zawieszenie broni bo jakis tam smieszny sojusz wywoluje nam wojne podejzewam ze napewno by sie zgodzili na kilka dni bo napewno sa bardziej honorowi i co tu jeszcze dodac chyba nic bo to i tak bezsensu
 

Robin65

Zespół Grepolis
wlasnie tacy jak wy zrywaja pony bo wyczuwaja szanse

Tacy jak my zrywają Pony z tymi, którzy nie umieją dotrzymać zawartych umów więc nie wyjeżdżaj tu z honorem bo wina leży po Waszej stronie. Dla przypomnienia PON został wypowiedziany 30 maja po próbach wyjaśnienia Waszych prowokacji (byliśmy zbywani aż w końcu nawet nie przeczytano naszych postów) polegających na szpiegowaniu naszych miast i celowym rozbijaniu kolonizatorów.
 

DeletedUser

Guest
Zrozumcie to że w pewnym sensie mamy związane ręce, mamy dużo Kretów(szpiegów) od LA od Uruk-hai i chyba nawet od was. Nawet nie wiecie jak jest to męczące...
 

DeletedUser3480

Guest
na to wychodzi że troja to największe skupisko kretów. Oj biedny ten sojusz.

Nienawidzę kretów ich trzeba tępić.

wojna czy nie wojna walczyć trzeba bo o to w tej grze chodzi :)
 

DeletedUser

Guest
Gdybym nie chciał wojować to bym grał w "Wolnych Farmerów" spokojnie bym sadził pietruszkę i zbierał całymi tyg. kasę na Wytępienie Kreta na moim poletku.
 

DeletedUser

Guest
dopiero sie wczoraj tu zalogowalem i nie czytam wszystkiego bo jest tego za duzo no i wlasnie tacy jak wy zrywaja pony bo wyczuwaja szanse na morzu gdzie jest nas malo no i my walczymy z sojuszem ktory ma naprawde dobrych graczy i wiecie co to za sojusz w takim momencie jakas wojne w stylu gladiatusa moze grasz na 3-m serwie to ci pokaze jak sie wywoluje wojne bo tu to sa wojny ze wszystkimi dookola chyba to juz powinienes wiedziec no i co jeszcze moge powiedziec nie jestem w zadnej radzie czy jak wy to tam nazywacie ale zawsze mozna na czas wojny napisac nawet do najwiekszego wroga z ktorym sie walczy i poprosic o zawieszenie broni bo jakis tam smieszny sojusz wywoluje nam wojne podejzewam ze napewno by sie zgodzili na kilka dni bo napewno sa bardziej honorowi i co tu jeszcze dodac chyba nic bo to i tak bezsensu

1. Graj sobie dalej w Gladiatusa. To jest Grepolis. Tez na "G" ale troche sie rózni.
2. Napisz może się zgodza na zawieszenie broni.

3. Pytasz co tu jeszcze dodać? Zanki interpunkcyjne w Twojej wypowiedzi :)


A co do tego "śmiesznego sojuszu" to ten właśnie śmieszny sojusz ma trzy razy mniej graczy od Was i jest od Was słabszy we wszystkich rankingach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4776

Guest
1. Graj sobie dalej w Gladiatusa. To jest Grepolis. Tez na "G" ale troche sie rózni.
2. Napisz może się zgodza na zawieszenie broni.

3. Pytasz co tu jeszcze dodać? Zanki interpunkcyjne w Twojej wypowiedzi :)


A co do tego "śmiesznego sojuszu" to ten właśnie śmieszny sojusz ma trzy razy mniej graczy od Was i jest od Was słabszy we wszystkich rankingach.

z tego co widze to jestes pobudliwy dlatego slaby a do moich przecinkow to moge ci odpowiedziec mam sekretarke w gladka gram od 2 lat i mam dildie ktora sie nie poddaje i nie kupoje tak ja wy jekis bonosow na plemionach tez mam dobre plemie i wiem ze co niektorzy kupia cos jestes slaby bo moze bogaty a zreszta jak chcesz to powiedza ci z ktorymi walcze ja nie mam mozliwosci kupowac sobie ale honor jest wiecej wart jak jakies pieniadze niewiem gdzie mieszkasz i niechce wiedziec ale z tymi co widze i poznalem w trj grze jest pieknie i nie zawsze w sojuszu sa tak wartosciowi gracze ze ty chyba ich nigdy nie poznasz choc szacun dla ciebie i pozdro od user100111 wszedzie na kazdej grze jak gdzies grasz to spytaj
 

DeletedUser4776

Guest
moze nie rozumiesz, to moge ci wytlumczyc co napisalem pamietaj nawet niema ł pisze bez i wszyscy rozumi wiedza no chyba ze mlodziencze studiujesz polonistyke wtedy jeszcze raz szacun dla ciebie bo z matmy bedziesz głąb chyba teraz dobrze napisalem
 
Do góry