Necromongers vs Troja

DeletedUser

Guest
Przepraszam bardzo, o jakich pieniądzach Ty tu piszesz?

To że ktoś potrafi się wysławiać nie znaczy że studiuje polonistykę.

Nie obchodzi mnie, ani nikogo tutaj w jakie inne gry grasz i kim tam jesteś, wiele można sobie tutaj takich rzeczy pisać. A co jesteś tutaj wart to jeszcze się okaże. Już niebawem.
 

DeletedUser4776

Guest
o takich jak placisz za to ze by byc lepszym a naprawde chcialbym do ciebie dojsc i wypowiedzialby ci wojne ,,,,,,,,,,,,,,,ja mam szacunek do wroga z ktorym walcze ,,,,,,,,,mam szacunek do sojuszu,,,,,,,,,,i do tych z kim mamy pon,,,,,,,,,,,,,ale najwiekszy z tymi na ktorych moge polegac i ktorym ja jestem w stanie pomoc ,,,,,,,,,,,,ty mi sie nie spodobales przez swoje wypowiedzi nawet niewiem jak grasz niewiem co masz na mysli i co bys chcial ale zdezyc sie zawsze mozemy naprawde widze ze jestes cienki chlopczre i wyslugujesz sie innimi i jeszcze cos nigdy nie dojdziesz do tego co GNIEW EMPIRE LEGION i MY a wiesz dlaczego bo wszyscy walcza na kilku morzach a ty
 

Robin65

Zespół Grepolis
User próbowałem zrozumieć Twoje wypowiedzi, ale jako głąb matematyczny studiujący polonistykę ze śmiesznego sojuszu nie ogarniam tekstu napisanego według Ciebie po polsku. Niby właściwe litery znasz ale ich nie używasz pisząc te jak sam to określiłeś bzdety. Stąd moja prośba dyktuj je może swojej sekretarce i niech ona to ładnie przepisze może dzięki temu Twoje światłe wypowiedzi będą miały szansę stania się bardziej zrozumiałymi dla nas maluczkich i zyskalibyśmy niepowtarzalną szansę stania się lepszymi i mądrzejszymi.
 

DeletedUser

Guest
No i proszę jak tu ładnie kolega user nam się wypruł z sojuszników TROJI :)
Co nam jeszcze ciekawego powiesz?
A co do Twoich chęci wypowiedzenia mi wojny, to moje wioski będą się do Ciebie zbliżać, na pewno się spotkamy:)

Mark Twain powiedział kiedyś:

"Lepiej sie nie odzywać i udawac głupiego,
niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"


Moje wątpliwości zostały rozwiane:)
 

DeletedUser4776

Guest
sojusznikow to nigdy nie bedziesz wiedzial jakich mamy czy miec bedziemy ale temat sie rozwija jak widze i nie tylko wy tu piszecie i potraficie obrazac innych bo wlasnie mam czas sie pobawic i takich cycow jak wy troche po wqrwiac hehehe barany jedne a i chcialbym wiedziec czy wiesz co to jest wojna oj chcialbym zobaczyc jak w iraku czy teraz w afganie w gacie robisz
 

DeletedUser

Guest
Drogi Userzeileśtam. Co do obrażania, to do tej pory tylko Ty specjalizujesz się w epitetach ad personam... nie oczekuj, że inni będą nadstawiać drugi policzek.
 

DeletedUser

Guest
chcialbym zobaczyc jak w iraku czy teraz w afganie w gacie robisz

Rozumiem że lubisz takie widoki, to zapewne efekt wspomnień z dzieciństwa.

Co do obrażania to wiedziesz tu prym, ale nie zamierzamy być w tym lepsi od Ciebie. Liczyliśmy na rozmowę i Wasze raporty, jak to jest na innych światach, ale jak widać traktujesz sprawę bardzo emocjonalnie, a to tylko zabawa. Mam nadzieje że zaczną się tu wypowiadać inni gracze z TROJI, bo są tam ludzie z którymi można podyskutować, ale Ty do takich nie należysz.

Jedyna osoba która się tu denerwuje jesteś Ty. :)
 

DeletedUser3480

Guest
widać walka zaczęła się na ostro w słowach :)

swoją drogą jest w tym coś ekscytujące takie napinanie słowne. Może przeniesie się to na walkę w grze :)

cytat "napisz do mnie jedno zdanie a ja napiszę Tobie kim jesteś"
 

DeletedUser

Guest
Po 1 - Panowie, błagam, zignorujcie go, widzicie że Was prowokuje to po co sobie grabić na bana. User-cośtam tyle wie co zje a Wam zaraz modzi temat zamkną przez tą gadkę z dzieciakiem i będziecie mieli.

Po 2 - Nie gram na becie ale patrząc na grepostats faktycznie dysproporcja sił robi wrazenie, wielkie gratulacje dla sojuszu Necromongers za odwagę i zgraną akcję.

Po 3 - Na Waszym miejscu nie poprzestawałbym na 25 wiochach i cisnął dalej wciągając do wojny jeszcze jedno-dwa plemiona z którymi Troja graniczy po drugiej stronie swojego terytorium, mając ciepło z każdej strony nie dadzą rady przerzucać defa od granicy do granicy.

Nic tak nie jednoczy plemienia jak wspólny wróg (tym bardziej esli jest nim silniejszy sojusz) a idzie Wam bardzo ładnie. Oby tak dalej, miło że i na Becie się cos dzieje :)

pzdr
 

DeletedUser

Guest
Necro się dorobiło FunClub'a ;D a poza tym to tylko statystyki w praktyce jest inaczej.
 

DeletedUser

Guest
Parafrazując klasyka:
Strata jednego polis to tragedia. Strata kilkudziesięciu to statystyka.
;)
 

DeletedUser

Guest
Necro się dorobiło FunClub'a ;D a poza tym to tylko statystyki w praktyce jest inaczej.

oczywista że funclub:D ledwie kilkudziesięciu graczy wyskakujących do sojuszu trzy razy liczniejszego, do tego mocniejszego rankingowo oraz punktowo? Słuchaj, nawet jakby mieli się odbić od Waszego defa nalezy im sie laurka za gre z ikrą :)

A co do "praktyki" - a razie Troja przedstawia zamiast raportów słowa, słowa, słowa. Jak na sojusz z topki to - wybacz - troche mało. Więc jeśli chesz bronić dobrego imienia Troi to wklej tu proszę w imieniu Troi raporty nie słowa. Dla dyskusji i przechwałek ludzie tu nie zaglądają tylko dla oglądania twardych dowodów z obustronnego czyszczenia wioch :)
 

DeletedUser

Guest
słowa zamienią się w czyn, byle nie skomleli potem że ich silniejszy sojusz atakuje, w końcu to oni zaatakowali Goliata(TROJA;)
 

DeletedUser

Guest
Amazon... a pamiętasz jaki był wynik starcia Dawida z Goliatem? ;-)
Historia lubi się powtarzać, taka jej natura ;-)
 

DeletedUser

Guest
Nie po to się na to zdecydowaliśmy żeby "skamleć o litość".
 

DeletedUser

Guest
Amazon... a pamiętasz jaki był wynik starcia Dawida z Goliatem? ;-)
Historia lubi się powtarzać, taka jej natura ;-)

Wiedziałem że to napiszesz, jednakże muszę tu dodać iż to MY ( ja, ty, całe grepolis) tworzymy historię i mamy na nią wpływ:cool:, a Dawid bez ręki boskiej nie pokonał by Goliata:p
 

DeletedUser

Guest
Bogowie są kapryśni a karząca ręka Zeusa, ciskająca na nas pioruny, może polec w walce z heroiczną siłą Ateny ;-)
Mam nadzieję, że obie strony będą miały powody zarówno do wychwalania, jak i przeklinania bogów.
 

DeletedUser

Guest
Jak już jesteśmy w tym temacie, przypominam, że mityczna Troja, według Homera, została zniszczona właśnie dlatego, że bogowie się od nich odwrócili.... ;) Więc w przypadku Trojan, to bym na pomocną dłoń bogów raczej nie liczył ;)
 

DeletedUser

Guest
Gawiedź zgromadzona na trybunach umierała z nudów. Nie przyszła na widowisko by słuchać filozoficznych wynurzeń na temat epokowego wpływu Biblii na serwer beta grepolis. Widząc że obie strony wolą dyskutowac zamiast walczyć wyłonił się z tłumu jakiś śmiałek i zakrzyknął:
- E! Wy tam! Tak, do Was mówie! Na privie sobie obgaducie takie tematy. My tu widowisko chcemy oglądać a nie dyrdymały. - po czym schował się przezornie w tłumie by go nie rozpoznano.
- Ra-por-ty! Ra-por-ty! - huknął z tysięcy gardeł na poparcie jego słów zgormadzony tłum.

Przepraszam, musiałem zareagować, bo jak tak dalej pójdzie to zaraz zaczniecie licytować się która strona ma wększe kuśki :D
 
Do góry