Necromongers vs Troja

DeletedUser

Guest
Dobra, nic nadzwyczajnego ale zawsze miło zaskoczyć ofowe jednostki:

zoliborz_eenrns.bmp


No i próba rozbicia naszej okupacji. Okupacja była u gracza z Akademi Troja, ale są po drodze do was więc bierzemy i to.

qwas_eeneph.bmp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No w końcu raporty :)
Gratuluje złapania offa :) a obrońcy powiem ,że z offem się nigdy nie śpi.
 

DeletedUser

Guest
Zauważyliśmy z Voltanem zgrupowanie trojańskiej floty. Postanowiliśmy je zlikwidować ;-)
Naszych 240 statków ogniowych spoczęło na dnie po obejrzeniu bojowych znaków zapytania. trzeci atak zakończył męczarnie obrońcy.

mat.JPG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No miło się patrzy na takie raporty ,a posiadacie jakieś z obrony ?
 

DeletedUser

Guest
beztytuuqgjz.jpg


beztytuunfb.jpg


beztytuuzff.jpg


beztytuuoue.jpg




i co tu Komentować... ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Fiu, fiu... Troja dostaje baty... Z drugiej strony znam ich co nieco i jestem ciekaw jak to się potoczy, gdy do zabawy dołączy ta ...hmmm.... bardziej aktywna część sojuszu ze wschodu m54...
Pozdrawiam walczących!
 

DeletedUser

Guest
Ładne te rapsy u góry;)

Widzę, że necro zmienia taktykę walki, ale czy koniecznie jest to Wam potrzebne? W tym przypadku widzimy klasyczny atak w blasku księżyca, gdy obrońca ''śpi'':)
 

DeletedUser

Guest
No przepraszam, a co mają robić? Kasują ofa - wyrywają zęby wrogowi. Taktyka jak najbardziej słuszna! Czasem słyszę "atakuj silniejszego od siebie, a nie słabszego" - a czy ja idiota jestem? Necro atakuje, zadaje straty i zdobywa kulturkę. Jak narazie nie da się ukryć, że Necro ma lepszą organizację i dobrą taktykę, a Troja odgraża się, ale w pustych słowach... Poczekamy, zobaczymy...
 

DeletedUser

Guest
Hola Hola kolego, zauważ że i także obrońca zdobywa pkt. kultury a jemu się one zbierają dziesiątkami Tysięcy, jak myślisz czyje wioski on będzie Podbijał gdy Necro trochę z bastuje ?!

No i Puste słowa ?! Mogę tu wkleić więcej raportów które są ładne ale w oczach Trojańczyków!
 

Robin65

Zespół Grepolis
Nie każda akcja kończy się powodzeniem. Gdyby zresztą tak było było by nie ciekawie. Zwłaszcza dla żądnej krwi gawiedzi, która zdaje się zapominać iż każda porządna bijatyka poprzedzana jest budowaniem nastroju przy pomocy "darcia ryja" z użyciem różnych inwektyw, pokrewieństw i kwalifikacji zawodowych :).
Amazon - cieszymy się, że po stronie przeciwnej znajdujemy osoby chętne do zabawy.
 

DeletedUser

Guest
Mnie bardzo cieszy że TROJA również zaczęła wstawiać raporty i że z jej strony możemy polemizować z Amazon a nie user, to bardzo duza zmiana jakościowa. Oczywiście nie każda akcja kończy się sukcesem, co więcej ta gra jest tak skonstruowana że nie wystarczy jeden off na jeden deff, więc jak ktoś ma dobrze skonstruowana i silna obronę to musi wiele woja paść w atakach zanim się przebije atakujący. Te raporty wstawione przez Troję pokazują że atakujący nie docenił przeciwnika i niepotrzebnie wysyłał lądowe jednostki przed wyczyszczeniem wioski z obrony morskiej. Inna rzecz ze czasem ataki na nocnym bonusie mogą okazać się dużymi sukcesami. Tutaj było inaczej, ale czasem warto zaryzykować.
 

DeletedUser

Guest
beztytuubf.jpg


beztytuuac.jpg


A tu część wiadomości obrońcy:

"udaremnilem atak kolonizacyjny paxtoma [...]. Codziennie jest po kilka stron raportow. odbudowuje juz tylko wojsko deffowe i lawiruje[...].Nawiasem mowiac, chlopak tez musi byc na wykonczeniu bo jak posyla taki atak to albo brakuje mu juz wojsk, albo jest gupi ;)"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ale ten drugi raport to nie my! Amazon wrzucaj raporty tylko między naszymi sojuszami:)

No cóż, ale kruszon nasz człowiek i tu rzeczywiście trochę wstyd. Ale poprawimy się.
 

DeletedUser

Guest
Ano to to sorry, ale nie wiem poco kruszon paxtomowi się wrypał, najpierw paxtom czyścił wioski a potem przyszedł kruszon, efekty ich obydwojga widać w raportach ;D może macie z nimi sojusz... ?! :d
 

DeletedUser

Guest
ale tak w ogóle to odkiedy atakuję się jak obrońca ma bonus nocny ? :D:D
 

DeletedUser

Guest
ale tak w ogóle to odkiedy atakuję się jak obrońca ma bonus nocny ? :D:D

Czasem to się opłaca. Czasem lepiej ponieść nawet trzykrotnie większe straty ale zaskoczyć przeciwnika. Szczególnie takiego co się umiejętnie i aktywnie broni. Wstaje rano, aby znów dowodzić obrona swojej wioski, a tu statek kolonizacyjny w porcie stoi i zostało 7 godzin do końca okupacji:)
 
Do góry