Necromongers vs Troja

DeletedUser

Guest
Z doświadczenia wiem, że Troja umie atakować tylko na bonus nocny. Inaczej nie potrafią. Chyba jestem za uczciwa na tą grę, bo ja bym się wstydziła takich ataków ale oni widocznie ratują się jak mogą.
Mam gdzieś chyba jeszcze jeszcze raporty jak jeden z agentów Troi puszczał kolona 1,5 h po czyszczącym lub jak rozwalali własne wsparcie pozostawione po nieudanej próbie kolonizacji. Amazon chyba wiesz o czym piszę.
 

DeletedUser

Guest
Kaliszaneczka. Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Po to na bonusie nocnym jest trudniej atakowac, zeby bylo sprawiedliwie. Nie rozumiem tej nie sprawiedliwosci. A jesli mialo by to byc nie sprawiedliwe, to setki raportow mialem po atakach Waszych graczy na bonusie nocnym, do tego graczy o wiele odemnie silniejszych. To co, nie wstyd Wam ? A szpiegowanie, kret i inne akcje na granicy przyzwoitosci ? To o co masz zal ?

Co do glownego watku:

hhhwd.jpg


Zawodnicy z Necromongers chyba za szybko pochwalili sie sukcesami na odleglych morzach, gdzie nie moglismy sie bronic. Nie maja juz tyle do powiedzenia na naszych terytoriach ;)
Ale szacunek za to ze probuja, pozatym cos sie dzieje. Na tym polega ta gra. Nie ma co miec zalu o stracone polis, raz sie wygrywa raz sie przegrywa.
Pozdrowienia dla Trojanek i Trojańczyków :)
 

DeletedUser

Guest
Legion Ateński to oszuści wszędzie mają kretów a co do wojny z necromongers to ttak:[report]5ecf33e7b1a1bc1c9115a25dca947488[/report]
 

DeletedUser

Guest
jeden z waszych najlepszych graczy a takie cienki ataki były jeszcze odniego 3 ataki ale słabsze lub nawet nie dotarły do wyspy dzięki briemom
 

DeletedUser

Guest
Nie każda okupacja kończy sie sukcesem, czasem pada zanim się zacznie ;-)
wie coś o tym Qwas, wiem coś o tym ja, wie i Szaluzek...
ok.180 SO obejrzało znaki zapytania, ale następne ataki dotarły (drugi to wybicie wsparcia):
sza.JPG
 

DeletedUser

Guest
"trochę strat" się raczej opłaciło. pomijając rozbicie okupacji, zdobyłem ponad 4500 pkt walki, po stronie strat: 180 SO, 1 hydra, 355 procarzy, 111 hoplitów i 138 kawalerzystów (2730 mieszkańców, przy czym 1080 pkt obrony wpadło dla SandRocka, a nie Szulazek).
 

DeletedUser

Guest
hehe, to byl nie przygotowany atak, poszedl ot tak sobie :) gdyby przyszlo mi to do glowy 2 godziny wczesniej to wioska bylaby pewnie moja, wszak wplynalem na bonusie nocnym, a obrona musiala by rozbnijac sie o moje biremki przed godzina 8. Ale nie macie sie z czego cieszyc, w tym czasie moje biremki wspieraly Spartan, ktorzy odbierali Wam wioseczki :)
 

DeletedUser

Guest
poprawka - Sparta przejmowała wioski (a właściwie wioskę) byłego, nieaktywnego gracza Necromongers, które spisaliśmy na straty. sam wiesz, że nie próbowaliśmy zaciekle o nie walczyć i nie było sztandaru Necro przy nich.
zanim podniesie się krzyk, pogratuluję Wam przejęcia kilku (dokładnie sześciu) wiosek Odysa, przed jego usunięciem ;-) wszak stracone polis, to stracone polis, co już ustaliliśmy ;-)
 

DeletedUser

Guest
moze i tak, ja tam nawet nie patrzylem co jest czyje i co sie dzialo, ale jak dobrze kojarze raporty, to kolon Wam poszedl na dno a i z dzisiaj jeszcze mam ataki. ale nawet nie przegladalem co tam sie wyprawiało, bo jak sam napisales - wioska stracona jest wioska stracona ;)
 

DeletedUser4776

Guest
Z doświadczenia wiem, że Troja umie atakować tylko na bonus nocny. Inaczej nie potrafią. Chyba jestem za uczciwa na tą grę, bo ja bym się wstydziła takich ataków ale oni widocznie ratują się jak mogą.
Mam gdzieś chyba jeszcze jeszcze raporty jak jeden z agentów Troi puszczał kolona 1,5 h po czyszczącym lub jak rozwalali własne wsparcie pozostawione po nieudanej próbie kolonizacji. Amazon chyba wiesz o czym piszę.

o czym piszesz o tej nie udanej akcji jak amazon zaspal i nie wycofal pochwal sie dzisiejszymi atakami jak ja jeszcze spalem przez kilka godz wycofywalas wsparcia bo niby latwo by bylo no i taki atak ci przystoi jak sie bronilem z drugiej strony a tam kolo ciebie mam tylko 2 wiochy tak samo z tamtej strony musicie wszyscy zaatakowac zeby odebrac mi te miasta ale mam szacun ze sa u was dobrzy gracze kilku poznalem
 

DeletedUser

Guest
Gra

O co tu kłótnia, szpiegowanie to element gry tak jak wywiad w życiu realnym. To nie cios poniżej pasa - to wykorzystywanie możliwości mechaniki gry. Skoro Grepolis oferuje nam taka możliwość, to czemu z niej nie korzystać ? W regulaminie nie jest to zabronione, więc jest to dozwolone ;] Tak jak powyżej macie pretensje że ktoś was atakuje w nocy - no żałosne, każdy ma do tego prawo, gdyby było inaczej to bonus nocny polegałbym na niemożności wysłania ataku na gracza, a nie 100% do obrony dla atakowanego. Skoro sojusz nie potrafi upilnować się przed wejściem szpiega w ich szeregi tzn. że to tego sojuszu wina, a nie gracza który szpieguje.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Wojna nie ucichła, a raczej przeszła w fazę pozycyjną. Wprawdzie trojanie odnieśli pewne sukcesy ale nie zechcieli się nimi pochwalić. Poza tym okres urlopowo wakacyjny i panujące upały co nieco osłabiły tempo gry.

I jeszcze prośba do układu Troja-Legion Ateński. Podnoszenie morale przy pomocy okrzyków wojennych wprawdzie dobrze wpisuje się w tradycje oręża to jednak temat dotyczy Trojan i Necromongers więc może założycie osobną zakładkę :).
 

DeletedUser3480

Guest
Wojna nie ucichła, a raczej przeszła w fazę pozycyjną. Wprawdzie trojanie odnieśli pewne sukcesy ale nie zechcieli się nimi pochwalić. Poza tym okres urlopowo wakacyjny i panujące upały co nieco osłabiły tempo gry.

I jeszcze prośba do układu Troja-Legion Ateński. Podnoszenie morale przy pomocy okrzyków wojennych wprawdzie dobrze wpisuje się w tradycje oręża to jednak temat dotyczy Trojan i Necromongers więc może założycie osobną zakładkę :).


oczywiście przepraszam za to ale nie mogłem pozwolić na obrażanie nas publicznie bez konkretnych dowodów

Shaq tu nie chodziło o szpiegowanie tylko o to że gość na nas jedzie że oszuści to pokazałem mu jak oni pięknie to robią..

MODERATOR na tyle mnie nie lubi że pewnie zaraz ten post zniknie - może od razu mnie zbanuj jak ci to taką przyjemność sprawia
 

DeletedUser

Guest
.

Blablabla... czemu w każdym momencie wojny przemienia się ona w wojnę jedynie słowną ? Zacznijcie na powrót bić się wojskami, a nie obrzucać błotem. Żaden krok nie jest poniżej pasa, jeśli jest zgodny z regulaminem, jeśli wy tego nie wykorzystacie to zrobi to wasz przeciwnik, w takich grach nie można polegać na moralności rywala, bo potem można szukać sprawiedliwości jedynie takimi kłótniami na forum. Od kilku stron widzę tylko ścianę tekstu zamiast raportów z walk, trochę lipa bo nie po to był zakładany temat.
 

DeletedUser

Guest
Wojna traw ale raporty na forum nie wlatują ,więc nie ma efektu końcowego.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Wakacje dawno już za nami pełzająca wojna trwa pora na kolejne podsumowanie najpierw zdobycze z całego okresu:
necrovstr_sxnpar.jpg

necrovstr_sxnpaa.jpg

necrovstr_sxnpqr.jpg

necrovstr_sxnpqe.jpg


no i straty

necrovstr_sxnpqq.jpg


Jeśli sie nie pomyliłem to zyski wynoszą 69 miast (jaka ładna liczba), a straty 7.
 

DeletedUser

Guest
gratulacje, chciałbym grać na becie i uczestniczyć w tej wojnie...
widzę też, że 6 z 7 straconych miast należało do 1 gracza...
 
Do góry