Necromongers vs Troja

DeletedUser

Guest
Odys był dobrym zawodnikiem ale przestał grać. Ale polis to polis więc ujęliśmy je w zestawieniu.
 

DeletedUser

Guest
Tak necro przyjmuje wszystkich uciekinierow Z Uruk Hai ,powodzenia w dalszym przyjmowaniu
 

DeletedUser1359

Guest
trochę nam się Troja oddaliła

To jest fakt.
Nasi starzy gracze z m54 miedzy innymi Grzesiek i Filip skończyli grę zastawiają wiele miast bez opieki w bliskim sąsiedztwie necro. Co koledzy wykorzystali.
Obecny Brak bezpośredniego sąsiedztwa utrudnia nam wspólne potyczki.
By temat nie upadł to osobiście zdobyłem kilka miast blisko necro i próbuję podtrzymać folklor ś. Beta w postaci Necromongers vs TROJA.
 

Robin65

Zespół Grepolis
No i dzięki temu coś się dzieje. Niestety specyfika raportów sprawia, iż te najbardziej interesujące (bez bojowych znaków zapytania) są w posiadaniu obrońców i z oczywistych względów nie są przedstawiane szerszej publiczności.
 

DeletedUser1359

Guest
defender_of_the_day.png

dziękuje necro za to odznaczenie, które jest waszą zasługą :D
 

DeletedUser

Guest
defender_of_the_day.png

dziękuje necro za to odznaczenie, które jest waszą zasługą :D

Myślę że jeszcze kilka takich zdobędziesz. Ale nam nie musisz dziękować, powinieneś dziękować raczej swoim sojusznikom że tak chętnie tracą wojsko w obronie tych trzech wiosek, nabijając Ci punkty kultury :)

Ale to taka mała złośliwość. Ważne że się coś dzieje i szacun za obronę.
 

DeletedUser1359

Guest
Dzielnie mnie atakowali gracze z Necromongers przez kilka dni, ale efektu nie ma.
Walczyli z sercem ale to za mało by odebrać miasto prawdziwemu Trojańczykowi. :)
Wspierało mnie w obronie wielu graczy, którzy zawsze są gotowi pokazać Necromongers ich prawdziwe miejsce w szeregu.
Zabawa jest dobra, a nie które raporty wywołują uśmiech na twarzy.
I dlatego warto dalej grać na ś. Beta. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Bronic każdy się może kiedy wszyscy gracze Cie wspierają ale z zajmowaniem miast już Wam tak dobrze nie idzie :p a o nasze miejsce w szeregu się nie martw bo jest , było i będzie zawsze przed Wami :)
 

DeletedUser

Guest
Dzielnie mnie atakowali gracze z Necromongers przez kilka dni, ale efektu nie ma.
Walczyli z sercem ale to za mało by odebrać miasto prawdziwemu Trojańczykowi. :)
Wspierało mnie w obronie wielu graczy, którzy zawsze są gotowi pokazać Necromongers ich prawdziwe miejsce w szeregu.
Zabawa jest dobra, a nie które raporty wywołują uśmiech na twarzy.
I dlatego warto dalej grać na ś. Beta. :)

To że Cie atakowaliśmy przez kilka dni, to ok zgodzę się. Ale kto na litość boską chciał Ci te miasta odebrać? Bo nie przypominam sobie żeby była to jakaś zorganizowana akcja ze statkami kolonizacyjnymi. Chyba że o czymś nie wiem.

A co do miejsca Necro, to owszem "w szeregu", ale tym naprzeciw Waszego:)
 

DeletedUser

Guest
.

Według mnie....powodzenia z wojną, sam chciałbym ich rozwalić moim sojuszem bo jest taki jeden seweryn, który mi miasta przejął. :mad::mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1359

Guest
Po miesiącu spokoju Necromongers odnowa zaczynają mi nabijać punktów obrony :D
wysyłają po 20 ataków czyszczących, potrafili i nawet założyć mi obleganie i sami go przerwali :)

necro.jpg

Brawa dla Necromongers za zorganizowanie proszę o więcej takich nieudanych akcji oraz o zwiększenie ataków w bonusie nocnym. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Musze przyznać, że ta próba podbicia tego miasta była porażką. Sam się z siebie śmiałem :)

Nie zawsze się udaje, ale umówmy się Franco, nie straciłeś miasta przez naszą nieudolność, a nie w skutek swoich umiejętności :)
 

DeletedUser

Guest
Franko pełen podziw że się jeszcze trzymasz na moich początkowych wyspach.
Pozdrów wszystkich z sojuszu i zapraszam na świat MY
 

DeletedUser

Guest
Wojna

Powiem , że zawsze chciałem wziąść udział w takiej wojnie.Na starym koncie ŁOWCA123 byłem w szkółce troi.Szkoda że nie mam tego konta.Zacząłem od początku mam ponad 600pkt.A co do wojny to wy z tego sojuszu n... powinniście tydzień wcześniej wypowiedzieć wojnę.Wy byliście przygotowani a oni nie.Gdybyście tydzień wcześniej wypowiedzieli wojnę(ale nie na forum tylko napisali do przewodniczącego)to nie wiem czy mielibyście szanse.Ale gratuluję wygranych.:)
 

DeletedUser

Guest
Sojusz

Chciałbym zaprosić kogoś do sojuszu.Narazie jestem sam ale jeśli się przyłączycie to może coś z tego będzie.Kieruję to do wszystkich z morza 23 i okolic chociaż to pustkowie.Dużo można kolonizować.Zapraszam.


Ps:Ładna wojna.Aha Franko czy jak ci tam , nie przechwalaj się że się bronisz bo cie inni wspierają.Jeden z mojego dawnego sojuszu na innym koncie też tak kozaczył aż w końcu dostał po czterech literach.Ale cóż takie jest życie

PzDr.:)
 
Do góry